Сонник жінка з дитиною, до чого сниться жінка з дитиною уві сні

Жінка з дитиною, яка присутня у сні, частіше за все являє собою символ материнства. Саме тому такі сни в більшості своїй бачать жінки. Однак деяким чоловікам також може наснитися щось подібне. До чого це сниться, як примножити радість і уберегти себе від неприємностей, підкажуть сонники.

Якщо згадати особливо і нема чого…

Сумно, коли не виходить пригадати сон, хоча по тих уривків сюжету, які спливають в голові, можна зрозуміти, що приснилося — це свого роду попередження про щось. Але не варто впадати у відчай! Пам’ятайте хоч щось? Чудово! Сонники здатні дати тлумачення навіть коротеньким фрагментами сновидіння.

 • Жінка з дитиною говорить з вами — до клопотів.
 • Годує грудьми або сповиває — до турбот і заступництву.
 • Дама кинула або забула своє дитя — до зради близької.
 • Малюк весело сміється на руках у мами — до радості.
 • Думка Г. Міллера

  Сонник Міллера, відомий особливою точністю своїх пророцтв, дає таке трактування сну, в якому присутня жінка з дитиною: сновидцу відчайдушно не вистачає турботи близьких людей, але сказати їм про це — це вище його гідності.

  Бачити себе в сні — знак тривог, обґрунтованих і не дуже

  На думку сонника міс Хассе, якщо приснився жінка з дитиною на руках — це сама сновидицей, то їй потрібно припинити переживати через дрібниці. Дитя на руках у матері — це сплячий? Сон означає боязнь втратити чиєсь довіру. А якщо сниться, що і мама і малюк у неї на руках — це той, хто спить (тобто одна людина в двох іпостасях) — йому доведеться викручуватися і викручуватися.

  Сниться собі дівчиною, яка втратила свого крихітку — до переживань через сварку з подругою; втратила чужого малюка — хтось образить вас своїми ненавмисними словами, передбачає Місячний сонник.

  Незнайомка з немовлям, або Від радості до печалі…

  Сниться, що самотня незнайома жінка з дитиною народжує ще одного немовляти у вас на очах? Чекайте додавання грошей. А ось сонник пастора Лоффа пророкує: самотня вагітна дівчина просить допомогти їй з пологами — приготуйтеся до випробувань. Допомогли, і вона народила — ви зумієте подолати всі труднощі; не змогла народити, і ви бачите, що вона мертва — проблеми порядком зіпсують вам настрій і життя в цілому.

  А ось тлумачення сну, в якому ви бачите незнайому даму, заколисуючу малюка, віщує зустріч з другом дитинства. А якщо мама, заколисуюча крихітку, робить вам зауваження — зустрінете того, з ким давно розірвали відносини.

  Знайома «мамочка» — до клопотів

  Наснилася сусідка, що годує немовля на балконі? Будете клопотати! Якщо жінка з дитиною, годує його, доставляє вам незручності, тому як робить це на вашому балконі — це провісник майбутніх турбот про родичів, які, можливо, приїдуть до вас в гості. А якщо годує сусідка, сиділа на своєму балконі, то в гості належить поїхати вам.

  Знайома дівчина віддає вам дитини з проханням доглянути за ним якийсь час? Жіночий сонник трактує подібні мрії, як символ майбутніх клопотів, пов’язаних з вирішенням проблем в колективі. А якщо вона віддає вам дитини назавжди — чекайте, що на ваші плечі ляже заступництво над тими, хто цього потребує.

  Сонник жінка з дитиною, до чого сниться жінка з дитиною уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: