Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник живіт, до чого сниться живіт уві сні

Як приємно буває обговорити з подругами,, до чого сниться щось симпатичне — кішечка, наприклад, або обручку. А якщо уві сні побачили щось огидне, розпороти живіт, наприклад? Брр, саме час усамітнитися з сонником і, не поспішаючи, намагаючись заспокоїти шалено б’ється серце, знайти тлумачення, яке або засмутить, або… вселить надію!

Але не будемо квапити події. Влаштуйтеся зручніше, згадайте всі обставини і налаштуйтеся на позитив. Старовинні провидці і сучасні тлумачі знайдуть переконливе пояснення найнесподіванішим сновидінь.

Пікантні подробиці

Сни, сни… Які химерні фантазії народжуються часом в нашій уяві, змушуючи згадувати їх знову і знову, іноді — все життя.

Але, поряд з чарівними мріями, в обійми Морфея нас супроводжують часом пересічні, нічим не примітні образи, про які і згадати-то нічого, якщо тільки вони не вплелися в канву дивного або трагічного сюжету. Тим часом, саме вони несуть в собі досвід наших предків, і тлумачення цих сновидінь перевірені часом.

Яке значення мають сни про животі? Сонник Лоффа вважає його символом достатку і самого життя. Відповідно, чим живіт уві сні більше, тим благополучніше перспективи. Товстий живіт, в дусі естетики епохи Рубенса, обіцяє хороші доходи, зростання накопичень завдяки дбайливому господарюванню, а худий — безрозсудні витрати і розорення, невдачі в любові і лавину недоброзичливості.

Роздулися до неймовірних розмірів черево трактується неоднозначно. Сонник Гришиной бачить в цьому тілесному образі прагнення зануритися в почуттєві задоволення і загрузнути в розпусті. Інші сонники, пояснюючи,, до чого сниться неправдоподібно великий, роздутий живіт, натякають на очікуване розлад шлунка, неприємності, тяжкі турботи, з якими вдасться впоратися.

Сонник Міллера поспішає порадувати,, до чого сниться власне товсте черевце — виявляється, попереду чудові перспективи. Ось якщо уві сні шкіра на ньому в’яла, зморщена — сновидіння оклевещут. Підкачаний прес на животі радує рельєфними кубиками — ніякі труднощі не зупинять вас на шляху до здійснення задуманого.

Зазвичай бачити уві сні голий живіт означає втрату близьких родичів, зраду, невезіння в любові. Сонник радить викорінювати зайве простодушність, довірливість, щоб наяву не потрапити в розставлені пастки. Інша річ, якщо уві сні він прикрашений рослинністю — тоді сонники дають обнадійливі прогнози.

Тим, кому наснилися волосся на животі, доведеться переглянути ставлення до оточуючих. Будьте добрішими, привітніше, намагайтеся помічати в людях не тільки недоліки — в кожному можна побачити щось хороше. Запам’ятайте, дівчата,, до чого сниться волохатий живіт чоловіка — сонники стверджують, що до багатства, а не до чуттєвих утіх. Причому гроші до вас прийдуть самі собою, абсолютно незаслужено.

Кого завгодно здатна налякати уві сні дірка в животі — дійсно неприємний знак, що попереджає про захворювання черевної порожнини. Досить шокуюче видовище — прозорий живіт, сонники трактують значення цього сну, як можливий витік інформації. Домашні таємниці можуть стати предметом загального обговорення. Крім того, переживання про гроші захопили вас настільки, що не відпускають навіть уві сні.

Огидний вид розпоротої черевної порожнини з зяючими нутрощами означає, що сновидець отримав попередження про майбутнє ганьбу і розорення. Пояснюючи,, до чого сниться настільки страшна картина, сонники кажуть і про близьку кончину когось із родичів.

Живіт без пупка віщує втрату близької людини, або інші потрясіння. Сновидець довгий час не зможе оговтатися від шоку. Жінці слід очікувати раптової хвороби і смерті чоловіка.

Піднесене в прозаїчному

Є одна особлива тема, яка переводить звичайне сновидіння про не вишуканої частини тіла в розряд піднесених — це вагітність. Сонники стверджують, що відчути в животі дитини уві сні — достатній привід бігти в аптеку за тестом. Цілком ймовірно, що сон «в руку», і ось-ось в організмі сновідіци затеплиться нове життя.

До чого вагітної сниться, що дитина ворушиться в животі, штовхається ніжками? У будь-якому сонник можна прочитати — це хороший знак, дозвіл від вагітності буде легким, благополучним.

Таким же хорошим знаком для неї є і раптове виявлення відсутності живота — як і дитина, який енергійно б’ється в животі, поспішаючи народитися, це віщує благополучні пологи. Крім того, сонники звертають увагу — ворушіння дитини в животі може відображати охолодження відносин з друзями, які занадто зайняті собою, щоб надати моральну підтримку.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за вагітною з боку, це обіцяє легкий прибуток або успіх, яким доля винагородить за завзятість і довготерпіння. По різному пояснюють сонники,, до чого сниться чіпати живіт вагітної — або до раптового збагачення, або до гіркої розлуки. Гладити його — до отримання цінної інформації і вирішення проблем, а власний — до прийдешнього поразки.

Втім, сонник Фрейда трактує погладжування власного живота інакше — як знак задоволення відносинами, які, тим не менш, далекі від повної гармонії.

Фрейд в своєму сонник не оминає увагою і поцілунки в живіт. Якщо уві сні ви цілували партнера, ви жадаєте гострих відчуттів, ці пориви необхідно негайно обговорити з коханим. Інші сонники кажуть, що уві сні живіт цілують, коли попереду маса приємних переживань, від яких можна втратити голову.

Вашої схильністю до небезпечних авантюр пояснюється,, до чого сниться татуювання на животі. Нехай цей знак застереже від необережних вчинків, порожній гри зі смертю. А якщо в сновидінні отримуєте насолоду від танцю живота, значить, наяву зможете рішуче змінити своє життя.

Війни уві сні

З дитинства нас уві сні переслідують війни і страшилки, і кожен раз ми намагаємося зрозуміти, до чого вони сняться. Не слід ставитися до них надто серйозно, проектуючи моторошні картини на реальність — це всього лише химерна гра уяви.

Будь-яка рана уві сні — символ бід і поневірянь, а поранення в живіт, як найбільш небезпечне, підсилює ступінь лих. Вірним передвісником того, що скоро в ваше розпорядження надійде важлива інформація, є постріл в живіт.

До чого сниться кульове поранення в живіт, відразу уві сні наповал? Воно віщує стрімку низку небезпечних подій, активним учасником яких сновидцу належить стати. Бережіть себе.

Взагалі будь-який вогнепальне поранення уві сні, особливо в живіт, каже про майбутній скрутному становищі, в яке сновидец потрапить по власної безпечності. Однак в результаті все обернеться на краще. Особливо сприятливі зміни відбудуться в професійній сфері.

Іноді подібні сновидіння носять не військовий, а, скоріше, кримінальний характер. Узагальнюючи тлумачення, наведені в сонниках, можна сказати, що масштаб негараздів в цьому випадку не настільки глобальний і стосується, в основному, сфери особистих відносин.

Чергова сварка з коханою може привести до розриву відносин, якщо уві сні побачили, як вас або його раптово штрикнули ножем в живіт. Уникайте сварок, сімейних негараздів, щоб пророкування сонника не збулося, і ваші відносини не зруйнувалися.

Удар в живіт сонники трактують, як загрозу матеріальному становищу. Відразу сновидец може позбутися всіх життєвих благ, не в силах протистояти нових обставин.

Багато провісники, відповідаючи в своїх сонниках на питання,, до чого сниться підступний удар в живіт ножем, говорять про існування недобрих задумів з боку недоброзичливців. Придивіться, не виношує чи хтось планів помсти, чи не викликають ваші успіхи лютою заздрості? Найближчим часом вам спробують нашкодити.

Іноді ножове поранення в живіт віщує рішення наболілого питання, від якого прямо залежить сімейне благополуччя. До речі, у провісників немає одностайності в питанні,, до чого сниться розпоротий живіт.

Сучасні сонники бачать в цьому чуттєву сторону, обіцяють благополуччя в любові. Але частіше, якщо приснилася рана на животі, це трактують прямо протилежно, пояснюючи сновидіння любовними розчаруваннями.

Страх за своє життя змушує нас особливо ретельно оберігати живіт від травм. Не дивно, що уві сні боязнь великих втрат — матеріальних нестатків, втрати близьких, розставання з улюбленими — трансформується в тривожні образи і може наснитися у вигляді ножа або кулі в животі.

Хвороби і операції

Тривоги за здоров’я нерідко втілюються в сни, пов’язані з хворобами. Коли болить живіт, потрібно бути особливо уважним: це може відображати захворювання шлунка або застерігати від необережності, що підвищує ризик нещасного випадку.

Здавалося б, в цьому розділі сонників не варто шукати сприятливих прогнозів — уві сні все, пов’язане з болем, відображає неблагополуччя в тій чи іншій сфері буття. Однак дізнавшись, до чого сняться хворобливі відчуття, можна з подивом виявити, що подібні сновидіння можуть подарувати надію.

Людині, якій приснилася операція на животі, чекає боротьба за своє сімейне щастя, успіх і визнання. Ніщо не прийде само собою, еволюційно. Треба бути готовим постояти за себе, подолати всі перешкоди.

Дуже цікаво сонники пояснюють,, до чого сниться розрізаний живіт. З одного боку, побачити уві сні операцію на власній черевної порожнини — до майнових втрат. З іншого — багато сонники відзначають, якщо в розріз щось вкладають, неважливо — інструмент, імплант — то втрачений буде повернуто з лишком. Несподіване багатство звалиться на голову сновидіння.

Нещастя і трагедії в родині чекають того, хто уві сні бачить кров, сочилася з рани на животі. До чого сниться ця картина, довго стоїть перед очима? Сонники попереджають — доведеться пережити потрясіння, яке переверне звичний уклад життя.

Якщо уві сні рана на животі зашита, можна зітхнути з полегшенням — випробування будуть зустрінуті з гідністю, навколишні оцінять творчий потенціал і креативні ідеї сновидіння, попереду на нього чекає заслужене визнання. Коли на животі накладено шов, це не повинно турбувати. Як кажуть сонники — що зроблено в житті, то зроблено, не треба нічого міняти.

Не переживайте з приводу того, до чого сняться шрами на животі — в реальності сновидіння хоча і підстерігають хвороби, але не дуже серйозні. Біль в животі може передвіщати, що задумане не вдасться виконати. Якщо ж вона в вашому сновидінні мучить дитину, сонники рекомендують остерігатися інфекційних захворювань.

Здавалося б, така пересічна частина тіла, а скільки з нею пов’язано сновидінь, що відображають наші побоювання і надії. Вони супроводжували людям століттями, з глибин підсвідомості даючи застереження і підказки, якими ми користуємося і понині.

Сонник живіт, до чого сниться живіт уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: