Сонник жива риба, до чого сниться жива риба уві сні

Жива риба досить часто відвідує уві сні, тому з цим символом пов’язано так багато прикмет і повір’їв. Кожен сонник пропонує власні розгадки,, до чого сниться цей всім знайомий силует у воді. До деяких з трактувань можна поставитися з часткою гумору, в той же час, багато тлумачення збуваються з дивовижною постійністю, причому вже на протязі декількох століть, ніж та викликають чималу цікавість.

Якщо пощастило бачити уві сні живу рибу, сонник поспішає вас порадувати: все,, до чого сниться подібне сновидіння, віщує приємний сюрприз. Вам світить великий виграш, доленосне знайомство, довгоочікувану подорож та інші подарунки фортуни.

Найчастіше те,, до чого сниться жива риба, сонник вважає відображенням вашого стану здоров’я. Побачене уві сні слід розцінювати як позитивний знак, ви повні сил і бажання діяти, впевнені в собі і налаштовані на успіх — все це ознаки гарного самопочуття.

Якщо присниться жива риба велика, сонник пропонує поспостерігати за її поведінкою в водоймі. Хижачка, проковтнула дрібну рибку, попереджає уві сні про те, що вроджена замкнутість і скритність — не завжди особиста справа. Інформація, яку ви не вважаєте за потрібне ділитися, насправді важлива і може багато чого змінити, опинившись в потрібних руках.

Якщо довелося побачити уві сні рибу, живу і швидку, сонник справедливо вважає, що ви з тих, хто не упустить своєї вигоди. Вами керують не стільки розумні потреби, скільки азарт добувача. Іноді ви витрачаєте занадто багато життєвої сили заради перемог сумнівної цінності.

Досить поширене і таке тлумачення сну: жива риба, приснився в невластивою їй середовищі існування, наприклад, що летить або пересувається по суші, може виявитися передвісником досить лякають подій, наприклад, стихійного лиха або початку військових дій в вашому регіоні.

Плаває в акваріумі або природному водоймищі

Вам належить контролювати досить складний і клопіткий процес, втрутитися в який власноруч у вас не буде можливості — ось, до чого сниться жива риба в воді. Швидше за все, ця робота буде робитися для вас особисто або ж вас призначать керівником масштабного проекту.

Якщо наснилася жива риба в акваріумі, постарайтеся якомога швидше взяти ініціативу в свої руки. Політика невтручання і відстороненості може привести в нікуди, буде дуже непросто надолужити згаяне. Зараз не той випадок, коли все може влаштуватися саме собою.

Коли уві сні доводиться не тільки спостерігати за рибками в акваріумі, але і підгодовувати їх, в найближчому майбутньому вам випаде нагода надати послугу впливової персони. Ваш красивий жест не залишиться без уваги, надалі буде, до кого звернутися за заступництвом.

Якщо ви побачили уві сні, як в природному водоймищі плаває багато живої риби, сонник пропонує звернути увагу на стан води. Якщо вона чиста і прозора, вас чекає приємне знайомство, якщо ж вода виглядає каламутною і непривабливою, що не покладайте на незнайомців великих надій.

Як говорить сонник Міллера, коли риба, жива й енергійна, хлюпається в чистій воді, сновидцу неодмінно пощастить у коханні. Доля вже приготувала для вас подарунок, отримавши який, ви відчуєте справжнє щастя. Це один з найбільш сприятливих символів, — стверджує сонник.

Ловись рибка!

Чим молодше сновидец, якому довелося ловити живу рибу уві сні, тим сприятливіші сновидіння, — вважає сонник. Дівчині приснився рибалка обіцяє вдале заміжжя і швидке народження первістка. Сновидцем середнього віку не заважає частіше замислюватися про відпочинок і розваги. Для літніх людей це тривожний знак: хтось завчасно придивляється до спадщини.

До чого сниться рибна ловля, сонник визначає, виходячи з розмірів улову. Вдала рибалка віщує грандіозний успіх, результат перевершить всі очікування. Неважливий клювання попереджає уві сні, що в реальності хтось хоче перешкодити вашим планам.

Якщо уві сні у вас виявилася жива риба в руках, сонник настійно рекомендує її не упустити. Ви зрозумієте причину його наполегливості, дізнавшись,, до чого сниться настільки нешкідлива, на перший погляд, помилка. Сновидінню, яке упустило свій улов, доведеться чекати спадкоємців довгі роки.

Якщо вдалося зловити живу рибу уві сні, жінкам сонник обіцяє бажану вагітність, яка, можливо, вже має місце бути. Чоловік, який побачив подібне сновидіння, може сподіватися, що його дитину народить кохана жінка.

Сонник жива риба, до чого сниться жива риба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: