Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жаба, до чого сниться жаба уві сні

Образ жаби пов’язаний з дуже великою кількістю різноманітних народних прикмет. Сонник не виключає того, що якась народна прикмета про це земноводних засіла глибоко у вашій підсвідомості і спливла в образі зеленої жаби в сновидінні. Побачити уві сні це істота — ні хороший і ні поганий знак. Точний опис,, до чого сниться квакша наведено нижче.

Сучасний сонник

Перш ніж взяти в руки тлумач, подумайте, чи не могли ви чути напередодні квакання жаби і вирішили, що бути дощу. А, може, ви опускаєте жаб в молоко, щоб воно довше залишалося свіжим?

Ще однією причиною приснився сюжету служить недавня зустріч з бундючним, надмірно важливою людиною. Не виключено, що його ви підсвідомо зв’язали з образом Надувшись жаби.

Сучасний сонник вважає, що жаба може привидітися в нічних мареннях через постійні мрій про позахмарному і нездійсненне.

Наснилося, що несете жабу на руках? Це ознака поганого стану здоров’я. Можливо, серед вашого оточення знаходиться людина, що має інфекційне захворювання, яке легко передається людям, з якими він близько контактує.

Пророцтва Велеса і Цвєткова

Малий Велесов сонник попереджає, що побачити в нічних мареннях жабу — до вигідну угоду або довгоочікуваного придбання. Ще один варіант опису,, до чого сниться подібне — приїзд дівчата або несподівана зустріч з п’яним, плітки.

Якщо уві сні вона кумкає, то чекайте дурних промов. Якщо сниться, що стрибає — до розставання. Якщо приснилося, що намагаєтеся зловити її — очікує сумна новина.

Сонник Цветкова вважає, що, якщо в сновидінні жаба стрибає через дорогу, значить, слід остерігатися шпигуна або спостерігача.

Думка Фрейда і Медеї

Пояснення,, до чого сниться жаба, дає і Медея. Приснилося віщує сильна зміна характеру або положення в суспільстві. Крім того, можливе успішне ведення справ в силу особистих несподіваних для самого себе якостей.

Сонник Фрейда попереджає, що якщо ви берете це холодну земноводне в руки, то, значить, в реальності належить зробити щось огидне, наприклад, анальний або оральний секс, який може подобатися вашому чоловікові. Чути в сні жаб’яче квакання, значить, наяву займатися екзотичним сексом.

Універсальний тлумач

Універсальний сонник показує, як ця істота пов’язано з тією або іншою подією в житті людини. Наприклад, почути уві сні квакання цього земноводного, значить, наяву випробувати скорботу, смуток. Ймовірно, це пов’язано з майбутньою серйозною втратою або сильним розчаруванням, через якого ви будете переживати.

Однак якщо приснилася стрибає по доріжці жаба, то дуже скоро є ризик опинитися пов’язують сімейні вузи.

Універсальний сонник також попереджає, що може трапитися і так, що ви познайомитеся з людиною іншої національності і не зможете встояти від спокуси випробувати щось нове.

Наступити уві сні на жабу, означає, що здоров’я ваше опиниться в небезпеці через стосунки з протилежною статтю.

Різні пояснення

Опис,, до чого сниться жаба, є і у Чжоу-Гуна. Жаба, яка тікає уві сні, є передвісником лайки. Її символізм відображає глибокі підсвідомі процеси, які можуть перетворити нас зі звичайного пуголовка (сперматозоїда) в царівну.

У наших снах жаби символізують додатковий, більш глибокий елемент нашого «я», і якщо в реальному житті вдасться інтегрувати його в екосистему, то тоді життя стане набагато багатше в духовному плані.

Жаба в християнському символізмі асоціюється з ідеєю смерті і відродження. Стосовно до наших снам такої символізм вказує на період оновлення, який виявиться дуже важким.

Жаба в історії з принцом вказує на закладену в нас силу перетворення темного в світлий, аморфного в прекрасні форми, яким і є наше «я», вказуючи на те, що будь-яка жаба або будь-дика тварина всередині нас здатне знайти знання і випромінювати сяйво.

Сонник жаба, до чого сниться жаба уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: