Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник живі квіти, до чого сниться живі квіти уві сні

Ніжний, ароматний, такий яскравий і красивий букет живих квітів, подарований з нагоди торжества, або просто побачений на вітрині магазину, завжди викликає тільки позитивні емоції. Але поява такого квіткового розмаїття уві сні — не завжди на добро. До чого сниться таке сновидіння? Тлумачення сонника багато в чому залежать і від кольору, і від типу рослин.

За жіночому сонником те,, до чого сниться яскравий квітучий сад віщує молодим дівчатам чудове романтичне побачення, з шанувальником, який в майбутньому може стати законним чоловіком. А для заміжньої жінки така картинка уві сні є передвістям вдалого шопінгу, або отримання задоволення від будь-якого торжества.

Букети живих квітів уві сні — неоднозначний символ Малого Велесова сонника. Безліч квіткових зв’язок обіцяють сновидцу печаль і смуток, а одна, але з різними за видом і розфарбовуванні бутонами — безліч шанувальників і шанувальників для молодої особи.

Але якщо квіточки мляві, мляві, то сновидицей очікує безліч любовних розчарувань, чи сумне закінчення відносин з коханим. Для чоловіка така картинка уві сні трактується сонником як передвістя низки невдач в любовних справах, і навіть можливе зниження потенції.

За теорією психоаналізу бачити уві сні живі квіти — це символ життя, розквіту, появи якісно нових почуттів і емоцій. Часто таке сновидіння інтерпретується сонником Фрейда як нові відносини, не позбавлені ніжності, сексуальності і ласки.

Дівчатам цей сонник пророкує перехід у відносинах на новий рівень, або навіть втрату невинності, якщо вона зривала бутони в саду. Якщо квіточок занадто багато, що навіть погляду не вистачає, щоб їх усіх побачити — чекайте розлуку з другою половинкою, але не через конфлікт, а в силу обставин, що склалися.

За сонником Лоффа, побачити уві сні квіти живі — добрий знак. Взагалі, квітучі рослини, які викликають тільки захоплення, можна віднести до універсального способу чарівності і краси. Щодня можна буде отримати хоч краплину радості, яка скрасить всі недоліки минулого дня.

Що означають дії з квітами і їх забарвлення

Якщо на квітучому лузі уві сні сновидец захотів нарвати живих квітів, і зібрати їх в красивий букет, можна не сумніватися в тому,, до чого сниться такий сюжет. Наяву він стане найсвітлішим людиною для своїх близьких, поспішаючи подарувати радість і веселощі. За сонником Ванги така картина уві сні інтерпретується як прилучення до таїнств світу, осягнення непізнаного.

Якщо вам у сні дарують живі квіти, то можете не сумніватися,, до чого сниться такий сюжет — вас неодмінно хтось любить, але поки боїться зізнатися в цьому не тільки вам, а й самому собі. Якщо ж квіткових гілок неймовірно велика кількість, і вас ними буквально засипають ними — це символізує вашу замкнутість і самотність.

Належність рослин уві сні до певного сорту так само грає в трактуванні сновидіння не останню роль. Наприклад, живі квіти троянди можуть бути віддзеркаленням вашої духовної болю з приводу зради коханого, якщо ви подряпали про них руку.

Якщо це звичайні ромашки — то вас чекає щастя і затишок в сімейному житті. А якщо ви плели з них вінок, то незабаром ви повністю скорите свого коханого. Хризантеми — символ гордині, і саме через неї ви можете втратити справжню любов.

До чого сниться багато живих квітів? Якщо це фіалки, то незабаром ви зустрінете давно забутого людини, який відіграє певну роль у вашому житті. Чудовий бутон лотоса, по тлумаченню сонника, передвіщає появу нового життя — народження дитини, або переосмислення справжніх цінностей.

До чого сняться живі квіти в горщиках? У разі, якщо ви побачили їх вже посаджені у себе вдома, або на підвіконні, то це символізує вашу закритість, похмурість. Але якщо ви їх самостійно пересаджували по горщиках, то це знак сонника про те, що ви — справжній хранитель сім’ї та затишку.

Сонник живі квіти, до чого сниться живі квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: