Сонник жіночі туфлі, до чого сниться жіночі туфлі уві сні

Красиві жіночі туфлі уві сні, що прикрашають ніжки представниць прекрасної статі, сповіщають про щастя і успіху в любовних справах. А, до чого сниться ця взуття чоловікам? Сонник пророкує яскраве знайомство з цікавою, але вітряної особливої.

Сонник Міллера: тлумачення сну

Бачити на прилавках магазина дамські чобітки, означає, що наяву, нерозв’язна проблема має кілька шляхів вирішення. Психолог пророкує життєві колотнечі, трактуючи,, до чого сниться старі, застарілі жіночі туфлі.

Одягати уві сні нові черевички, обіцяє Міллером знайомство з молодим чоловіком, який в майбутньому стане затятим шанувальником сплячої красуні. Носити їх задом наперед, на думку снотолкователя, обіцяє важке розгляд у відносинах з коханим.

Настають серцеві перемоги

Приснилися білі жіночі туфлі, асоціюються зі світлим періодом в житті сновідящего. Бачити таке незаміжнім жінкам, означає, що особисте життя сновідіци скоро налагодиться: з’явиться молодий чоловік, який всерйоз зацікавиться панянкою.

Заміжньої леді, білі туфельки уві сні, сповіщав про перспективу відновити теплі, щирі взаємини зі своїм чоловіком. Взуття на високих підборах символізує легковажне ставлення до коханого, схильність до флірту і кокетування, особливо, якщо таке взуття була червоного кольору.

Хлопцеві, якому пощастило знайти уві сні вишукані дамські туфельки, сонник Закоханих пророкує спілкування з чарівною персоною, здатною надовго закрутити голову сновидцу.

Подробиці: колір і стан обувки

Універсальний сонник роз’яснюючи, до чого сняться жіночі туфлі, радить звернути увагу на їх колір і зовнішній вигляд:

 • Білі — говорять про необхідність відстоювати свою точку зору у відносинах;
 • Чорні — символізують успіхи сновидіння на діловому терені;
 • Червоні — відображають невгамовні сексуальні фантазії сплячої персони;
 • Старі — віщають про взаємини, які вже віджили своє;
 • Кришталеві — уособлюють нові, відкрилися можливості.
 • Остерігайтеся підступів недоброзичливців

  Наділи уві сні чужі жіночі туфлі? Остерігайтеся маніпуляцій з боку товаришів по службі. Молодій людині, бачити чорну взуття, обіцяє Сучасним поєднаним сонником завзяте суперництво за керівництво посаду з жінкою.

  А ось жінці, чужі черевички на підборах уві сні, свідчать про появу конкурентки. Можливо, суперниця постарається хитрістю, фліртом і кокетством завоювати серце вашого обранця.

  Еротичні моменти

  Фрейд асоціює будь-яке взуття з геніталіями жінки. Наснилося, що черевички вам великі, значить, в реальності, ви відчуваєте сумніви у власній привабливості. Побачити на власні ніжках брудні чобітки, попереджає про захворювання статевих органів.

  А ось приснився чоловік у жіночих туфлях, зіставляється сонником з незвичайними сексуальними фантазіями сновидящей.

  Проявіть твердість

  Приснився чоловік у жіночих туфельках, зіставляється англійським сонником з франтівством, надмірною увагою до власної зовнішності. Езотерики натякають на слабохарактерність сплячої особи, трактуючи,, до чого сниться подібний сюжет.

  Блискучі чорні чобітки сповіщають про успіхи на роботі. Побачити їх на чужих ніжках — застерігає про можливу заздрості сновидіння до успішності персонажа. Єврейський снотолкователь, пов’язує сновидіння з тихою, спокійною і забезпеченої життям.

  Сонник жіночі туфлі, до чого сниться жіночі туфлі уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: