Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жіноча сумка, до чого сниться жіноча сумка уві сні

Якщо ви виявили уві сні у себе в руках жіночу сумку, поставтеся до цього бачення з особливою увагою. Ряд сонників в цьому випадку обіцяють втрати і всілякі збитки. Хочете докладніше дізнатися,, до чого сниться даний аксесуар? Вивчіть якомога більше тлумачень.

Купувати сумку в магазині

Якщо приснилося, що ви стали володарем витонченої, якісно пошитого жіночої сумки, то в реальності все мрії здійсняться. Універсальний сонник радить не боятися мріяти, зараз найкращий час для здійснення навіть самих яскравих бажань.

Міллер докладно пояснює,, до чого сниться вибирати цей предмет жіночого гардеробу на ринку або в розкішному магазині. Сонник Міллера вважає, що дане сновидіння — знак, що незабаром в реальності належить зробити досить серйозний вибір. Обов’язково подумайте над наслідками кожного свого рішення.

Купувати уві сні в магазині жіночу сумку, значить, перебувати в пошуках свого жіночого щастя. Якщо подібне приснилося чоловікові, то йому варто розібратися в своїх сексуальних бажаннях і фантазіях. Все може виявитися набагато складніше, ніж здається на перший погляд.

Сучасний сонник вважає, що якщо сниться нова жіноча сумка, то має бути вступити в новий життєвий етап. Він буде схожий на попередній, але наповнений всілякими приємними подіями і цікавими зустрічами. Подібним чином варто тлумачити сон, в якому обновка була пофарбована в яскраві кольори.

Жіночий сонник вважає, що купувати в сновидінні нову жіночу сумку, означає, що життя приготувало для вас величезну кількість нових відкриттів і звершень. Відкиньте страхи і відкрийте себе новому. Ряд значимих подій змінять ваше життя на краще. Ви станете по-справжньому щасливою людиною.

Ще один варіант пояснення,, до чого сниться купувати собі в сновидінні жіночу сумку — придбання будь-якого великого майно. Не виключено, що ви станете власником заповітних квадратних метрів або якісного автомобіля. Особливо якщо побачена уві сні річ була дорогою і солідною.

Колір аксесуара

Наснилася червона жіноча сумка — готуйтеся отримати солідну грошову прибуток. Якщо вона була біла, очікуйте швидке одруження. Якщо сниться, що біла поверхня забруднена брудом, то подружжя буде затьмарено численними сварками і недомовками.

Якщо примарилося уві сні сумка була великою і красивою, то ви будете дуже щасливі в прийдешньої подружнього життя.

Сонник Міллера переконаний, що чорна жіноча сумка — символ марних сподівань. Якщо уві сні вона була по самі вінця наповнена продуктами, наяву доведеться неабияк похвилюватися через якогось справи. Незважаючи на всю серйозність того, що відбувається, постарайтеся взяти себе в руки і не хвилюватися даремно.

Ще один варіант,, до чого сниться чорна авоська — проблеми зі здоров’ям. Не варто чекати розвиток серйозного захворювання. Подбайте про свій організм заздалегідь, завдавши доктору профілактичний візит.

Втратити її

Сучасний сонник вважає, що втратити в нічних мареннях жіночу сумку — поганий знак. Швидше за все, що є у вас на даний момент капітали вичерпаються, а нові не вийде знайти ще дуже тривалий час.

Якщо приснилося, що ви вибирали її в магазині, придбали, а потім несподівано з якоїсь причини втратили, то задумане справа закінчиться невдачею. Чи не допоможе навіть допомогу впливових друзів. Сонник Мандрівника радить набратися мужність і гідно пережити неприємне фіаско.

Якщо уві сні ви втратили нову жіночу сумку, то в реальності виникнуть серйозні труднощі на робочому місці. Ряд колег відчувають заздрість до ваших професійних успіхів і мріють вказати начальнику на ваші слабкі місця. Будьте максимально обережні на службі, якщо не хочете втратити свого робочого місця.

Якщо приснився втрачений аксесуар був чорного кольору, то вийти вирішити найнеприємніші проблеми. Побачити уві сні, що ви несподівано для себе знайшли пропажу — до щасливому дозволу складної ситуації.

Сонник жіноча сумка, до чого сниться жіноча сумка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: