Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жолудь, до чого сниться жолудь уві сні

Жолудь уві сні часто трактується як знак деяких сприятливих подій, але можливі винятки. Витлумачити, до чого він сниться — обіцяє добробут, хороший урожай, романтичну зустріч або застерігає про помилки, збитки, хвороби, допоможе наш сонник.

Гарні значення

Приснився жолудь є символом потенціалу для майбутніх незабаром починань. Закоханим обіцяє зустріч з улюбленими, приємні події, особливо тим, кому зараз погано. Для заміжньої жінки може виявитися передвістям народження двійні.

Стиглий, міцний уві сні — знак гордості за продумане, добре побудоване справу. Ймовірно, чекає важка робота, але і нагорода за неї виявиться чималою.

Рясний урожай, зростання добробуту

До чого сниться дуб з жолудями? Бачення обіцяє господареві хороший урожай. Сонник вказує: дуб з жолудями обіцяє торговцю благополуччя, а бізнесменові — удачу його фінансових справ.

Дуб з жолудями, особливо коли їх дуже багато — уві сні дерево ніби посипано ними, віщує не лише зростання добробуту, а й сприяння у всьому. Бачити, як вони падають на землю: в саду буде велика кількість фруктів.

Сімейна злагода

Наснилося багато стиглих? Попереду успіх при вирішенні матеріальних, а також сімейних проблем. Збирати, зриваючи з дерева — гідну винагороду за тяжку працю.

Збирати жолуді уві сні — сімейна згуртованість, можливо навіть поповнення сімейства.

Обережніше, що не нашкодите собі

Однак значення сновидіння буває не настільки сприятливим. Так, збирати зелені — попередження про складнощі. Не слід завчасно чекати успіху. Побачити, як збирають — нинішній спосіб життя або харчування можуть спровокувати хворобу.

Продавати зібрані — збиткове підприємство, фінансові втрати.

Гнилі сонник називає передвістям невдач, тим більше якщо їх підбирати. Сплячий через недогляд або власну помилку ризикує перекреслити всі зусилля по якійсь справі.

До чого сниться є жолуді? Сонник стверджує: отримаєте абсолютно не ту новина, яку очікували.

Радість і відмінні взаємини

Жінці уві сні є їх віщує: незабаром життя її порадує. Також є їх означає: перед сновидцем відкриється нова, досить вдала перспектива.

Наснилося готувати жолудевий кави і пити його? Сонник називає сюжет передвістям невеликого прибутку.

Вам подарували жолуді уві сні? Зустрінете людину, яка пізніше може стати коханим (коханою). Однак спочатку ваші відносини будуть тільки дружніми.

Наснилося, ніби самі подарували їх комусь знайомому? Сонник обіцяє взаємна згода, якщо сварилися — помиріться.

Інші трактування

Можна знайти інші тлумачення сну:

 • Бачити — відбудуться приємні події;
 • Годувати ними свиней — задумати щось погане і виконати це;
 • Скидати з дерева — удача на любовному фронті;
 • Бачити, ніби хтось їх їсть — вас обдурять, коли ви цього не очікуєте зовсім;
 • Торішні, що лежать на землі — незабаром настануть позитивні зміни.
 • Сонник Міллера: уникайте поспіху

  До чого сняться жолуді? Вони обіцяють успіх в справах, відмінні обставини. Однак зривати їх зеленими означає: власне нерозсудливість, поспіх приведуть до збитків ваших інтересів.

  Сонник жолудь, до чого сниться жолудь уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: