Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жінка — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Будь-сон про жінок — передвісник інтриг і сварок. Жінці бачити себе уві сні з бородою — знак швидкого вдівства або розлуки з коханим. Жінці бачити себе уві сні оголеною — знак безчестя і принижень. Чоловікові бачити уві сні оголену жінку — знак великих неприємностей через брехню, яку він сам придумає. Сперечатися з жінкою уві сні означає, що вам не слід сліпо вірити тому, що вам говорять. Довіряй але перевіряй.

Чоловікові побачити уві сні приємну, але незнайому жінку — знак того, що його шанси на вдале закінчення справи невеликі; іноді сон пророкує ризиковане підприємств і азартні ігри, яких потрібно постаратися уникнути. Якщо у жінки руде волосся, то не чекайте спокійного життя. Блондинки сняться до приємних известиям і спокійного проведення часу. Взагалі ж, побачити уві сні жінку приємної зовнішності, привітно усміхнену вам, означає, що цей день принесе вам успіх і радість. Цілувати жінку уві сні — знак прикрощів або розчарувань.

Стару і некрасиву жінку побачити або зустріти уві сні — передвісник поганих розмов про вас. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими і не давати приводу для пліток. Якщо вам присниться, що вам сподобалася незнайомка, то бійтеся фальшивих друзів і не довіряйте незнайомцям. Сміється жінка уві сні — знак смутку через несправджених надій. Розпатлану або погано одягнену жінку уві сні бачити — знак того, що вам слід подбати про своє здоров’я та стан. Жінка молиться — знак розради в нещастя; вагітна — до турбот і клопотів; з дитиною на руках — до великих клопотів. Дивіться тлумачення: Дама, Дівчина, Одяг.

Французький Сонник

Побачити жінку в храмі — це означає, що ви будете жити, зберігаючи душевний спокій і придбавши розраду. Перебувала в будинку, кімнаті — з’являться нові плани, відбудуться важливі зміни в долі. Наснилося кокетлива, що сміється жінка віщує швидкоплинну радість або віроломство, плітки, заздрість. Якщо уві сні ви бачили злісну, похмуру або страждає жінку, це сон-підказка: якщо хочете зловити за хвіст птаха удачі, то повинні проявляти більше старанності, спритності і старанності.

Купувати коштовності для жінки — ви збільшите стан, будете успішні і щасливі. Приваблива жінка сниться до любові, молода — до доброти, блондинка — до багатства, брюнетка — до платонічної любові або теплим дружнім відносинам. Побачити, як виконують танець багато чарівних жінок, — після такого сну будьте насторожі, оскільки він є застереженням від брехні і шахрайства, жертвами яких ви можете стати. Наснилися жіночі руки — це до суєти і клопотів, пустому неспокою. Побачити сміються гарненьких жінок — після швидкоплинної радості вас чекає довгий моральне падіння.

Сучасний Сонник

Для жінки бачити сон з представницями своєї статі — символ ускладнення відносин в реальному житті. Сперечатися з жінкою в сновидіннях — знак майбутніх неприємних інтриг, які в подальшому зруйнують Ваші плани. Амазонка на коні, які кидають зарозумілі погляди, — зрада партнера. Брюнетка з античним профілем і світлими очима — поразка там, де Ви очікували перемоги. Кирпоноса зеленоока дама — передвісниця невдалої спроби розбагатіти, яка буде коштувати Вам останнього гроша.

Кривонога шатенка з буйним характером — нові перешкоди на шляху до своєї мети, де і так повно труднощів. Блондинка з блакитними очима — передвісниця приємних занять, які є Вам по Душе. Прекрасна діва і розмова з нею — несприятливий день. Лиса жінка в Ваших снах — образа від улюбленого без особливої ​​причини на те. Що з’являється перед Вами Єва — покликання до розсудливості і терпіння. Якщо уві сні Ви — це Єва, то будьте готові до опору докладеним зусиллям в області не зовсім успішного справи.

Сонник Ванги

Коли жінка, що стала уві сні, доводиться вашою матір’ю, то за її словами і вчинками ви можете передбачити своє майбутнє. Якщо мати приснилася вам в тому вигляді, як виглядає зазвичай, то ви контролюєте свої сімейні стосунки, і найближчим часом ніяких значних змін не відбудеться. Жінка, яка плаче мати — розбіжності в сім’ї, розчарування, які ведуть до розлучення. Однак такий сон подає можливості все виправити. Мати в сльозах — лише попередження про неприємності, які ви, ймовірно, зможете уникнути.

Коли жінка народжує уві сні, а ви їй допомагаєте, то незабаром відбудуться зміни, що здаються незначними, проте вони започаткують глобальним подіям і наслідків. Коли жінка помирає під час пологів — це значить, що ви спробуєте поліпшити сімейну атмосферу, постараєтеся здружитися з її членами, але ваші плани зваляться. Коли жінка народжує безболісно і швидко — зовсім скоро ви дозволите складні і наболілі справи, котрі обіймали вас тривалий час.

Ісламський Сонник

Жінка — втілення спокуси і спокуси, якщо вона розгорнулася спиною або підійшла, то це є спонуканням до поганих діянь і злу. Чорношкіра жінка зі спотвореною головою — символ чуми, холери. Благочестива приємна жінка — радість і красу. Стара жінка — земне життя. Коли жінці сниться молода незнайома жінка, вона символізує її ворога.

Приснилася уві сні арабка або просто смуглянка — до радісних звісток. Побачити, що жінка стає старою — до позитивних змін у житті. Бачити багато жінок — вказівка ​​на спокуси і принади мирського життя. Ще вони є великим випробуванням на стійкість до спокус. Іноді, жінки служать зазначенням на пристрасну любов, а також на те, з чим завжди і все обходяться по-хорошому і захищають в ім’я Аллаха.

Езотеричний Сонник

Приснилася жінка в темних шатах — значить, в своїх справах ви отримаєте допомогу з тонкого світу. У світлих — розум прийде в надзвичайно ясне стан, пора приймати рішення. Дружньо налаштована, співчутлива, яка допомагає — остерігайтеся суперниці, втершегося до вас в довіру. Недружня, заважає, все псує — скористайтеся радою доброї подруги.

Перебувати в ліжку з жінкою: для чоловіка — до бійки, для жінки — до сварки. Приснилася жінка в ліжку з чоловіком: для чоловіка — це сон до сексуальних проблем, для жінки — передвістя заздрості і ревнощів. Мила підлогу: була при цьому одягнена в щось світле — це заклик викинути зайвий сміття з голови, «прочистити» мізки відповідним для вас способом; в темне — відбудуться хороші події, які стануть доленосними.

Сонник Міллера

Жінка сняться до інтриг. Сперечатися з жінкою — такий сон означає, що наяву хтось вас перехитрить і зруйнує ваші плани. Наснилася кирпата брюнетка з блакитними очима — ви здастеся там, де у вас були шанси на перемогу. Жінка з коричневими очима і римським носом — використовуючи лестощі, вас залучать до небезпечну спекуляцію, гру на біржі. Наснилося жінка була власницею золотисто-каштанового, темно-рудого або коричневих з червонуватим відтінком волосся і прямого носа — ви зіткнетеся з якимись непередбаченими труднощами і будете перебувати в тривозі. Наснилася блондинка — у вашому житті будуть виключно приємні і відповідають схильностям заняття.

Сонник Хассе

Побачити молиться жінку — хороші часи, вагітну — радість, цілувати жінку — заробити багато грошей. Чорнява брюнетка — плітки, рудоволоса краса — нетривка любов, дівчина з довгими гарними волоссям — здоров’я. Розмовляти з незнайомкою — зав’язати знайомство. Жінка з дитиною — сімейне щастя, стара — склоки, молода — допустиш багато дурних речей. Задивлятися на жінку — тебе обманюють приятелі; сміється — великі радості; під чорної або білої вуаллю — смерть. Взагалі бачити приємну жінку — мати щастя, зустріти жінку уві сні — мати вдалий день.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснилася жінка, знайома чи ні, сон символізує сильне сексуальне бажання, яке Ви захочете задовольнити в несподіваною, невідповідною для цього обстановці або ж з людиною, якого Ви не знали раніше. Крім того, цей сон може передвіщати несподіване образу з боку людини, з яким Ви перебуваєте в інтимних відносинах.

Китайський Сонник

Жінка тримає в руках меч — велике щастя, почесті. Жінка витягає меч з піхов — народження сина. Жінка одягає головний убір і пояс — провіщає народження сина. Жінка одягає одягу чоловіки — вказує на народження благородного сина. Оголене тіло своєї дружини — віщує щастя.

Сонник Фрейда

Таємничі жіночі обриси уві сні жінки — це символ можливої ​​конкурентки або суперниці. Також, це просто може бути плодом фантазії на грунті ревнощів. Чоловік, який бачив уві сні жінку, має невизначені бажанні в любовних відносинах, або ж відчуває необхідність розрядки.

Сонник Цветкова

Чорнява жінка сниться до пліток, потворна баба — до розбратів і біді. Задивлятися уві сні на жінку — обдурять друзі, цілувати незнайомку — до отримання грошей. Оголена дівчина сниться до прикростей і хвороб.

Сонник Менегетті

Стара жінка: символ, що означає занепадництво, фінальну крапку, зупинку, регрес, вмирання. Цей образ є безперечно негативним, що символізує про здійснення вампіричні захоплення на шкоду суб’єкту.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: