Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жаба — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Жабу чи жабу бачити уві сні означає, що вам слід придивитися до свого оточення і не довіряти незнайомим людям, щоб уникнути обману, скандалу, принижень і втрат. Жаба уві сні може означати поганого людини або хвороба. Людині, наділеного владою, такий сон пророкує слухняних підлеглих. Голими руками ловити або вбивати жаб або жаб — знак швидкого підвищення на посаді, хоча близькі й засудять вас.

Тримати жабу в руці уві сні означає, що ви зможете своєчасно розкусити підступні плани ваших недоброзичливців. Спіймати жабу уві сні — знак викриття ворогів. Якщо жаба не спіймана, чекайте обману і не сподівайтеся на виконання бажання, тому що заздрісники завадять його здійсненню. Жаб, вигнаних уві сні з дому, — знак отримання неприємного звістки з дому і домашні чвари. Велика жаба уві сні (для жінок) означає немолодого солідного людини, який зробить вам пропозицію з корисливих міркувань. Якщо уві сні жінка злякається її, то слід чекати неприємностей. Бачити уві сні жаб на болоті — зазвичай передвісник поганих новин або неприємностей.

Сонник Лонго

Побачити уві сні жабу — сон означає, що ви будете поратися по якомусь не дуже приємному справі. У становищі, що склалося від вас залежить багато чого. Якщо вам вдасться пересилити себе і приділити цій справі час і увагу, то в майбутньому фортуна вам посміхнеться. Інакше кажучи, ви будете займатися доробком на майбутнє життя, а відмова від цієї затії може спричинити непередбачені ускладнення.

Злякатися жаби — сон до вашої невдачі в любовну інтригу, і всьому виною буде ваша непохитна самовпевненість. Ви недооцінюєте своїх суперників, але ж їх шанси не такі малі, як вам здається. Вбивати жабу — сон говорить про те, що зможете позбутися страхів, які вже досить довго мучать вас. Вам вдасться нарешті впоратися з власними комплексами, що псують вам життя, що віднімають впевненість в собі. Велике значення для цього будуть мати зміни, що сталися у вашому особистому і професійному житті.

Сучасний Сонник

Якщо вам сниться жаба, то вона віщує стабільну в фінансовому плані життя. Правда, сподіватися на надлишок і розкіш не потрібно: їх не буде. Якщо уві сні стрибок жаби налякав вас, то сон вказує, що інтрижка, яку ви завели на стороні, не матиме продовження і ні до чого доброго не приведе. Якщо снилося, що жаба поскакала від вас, то сон пророкує, що вам потрібно вибратися куди-небудь з дому, інакше зустріч з цікавою людиною не станеться.

Убита вами жаба сниться до скрутного становища, в яке поставить вас впливовий друг, позбавивши своєї підтримки. Квакають жаба сниться як попередження: начальство поставить перед вами завдання, яка вам явно не по плечу. Якщо вам вдасться розв’язати цю проблему, то керівник оцінить вашу кмітливість, і ваша кар’єра піде вгору.

Сонник Ванги

Поява уві сні жаби є знаком розкладання, неслухняності, заздрості і ревнощів. Якщо уві сні на вас стрибнула величезна огидна жаба, то в реальному ЖИТТЯ вам слід більше уваги приділяти своїй моральності, не слід потурати своїм слабкостям і пороків. Сон, в якому ви тримаєте в руках жабу, означає, що наяву ви постраждаєте від підступів заздрісників.

Якщо уві сні ви вбиваєте жабу — це символізує вашу неприборкану ревнощі. Навчіться стримувати свої емоції. Побачити уві сні квакають жабу — до неприємностей і лихові, в яких винні ви самі. Уві сні ви виявили жабу в своєму будинку — цей сон передвіщає погані взаємини з рідними з вини заздрісного і ревнивого людини.

Еротичний Сонник

Якщо Вам приснилася жаба, значить, незабаром Ви відчуєте несподіване неприйняття і навіть огиду до людини, з яким раніше були близькі. Не варто бути занадто імпульсивним і піддаватися цьому почуттю — незабаром все зміниться. Якщо жаба присниться дівчині, це означає, що її оклевещут і це посприяє розриву з коханим. Квакають жаба уві сні віщує розчарування в коханій людині, з яким Вас пов’язують тривалі інтимні стосунки.

Англійська Сонник

Це сон-попередження всім, особливо торгують, про наявність зловмисних суперників, їх наполегливій ворожості. Закоханий чоловік побачив уві сні жабу — незабаром він зіткнеться з тим, що обраниця (обранець) поведе себе підло і нечесно, буде нерішучою (им) і непостійною (им). Вбити жабу уві сні — знак майбутнього тріумфу у всіх справах.

Сонник Фрейда

Приснилася жаба і викликала у вас уві сні переляк або огиду — значить, інтимний аспект відносин викликає у вас такі ж негативні почуття. Точніше кажучи, ви не бачите в сексі позитивного початку і вважаєте заняття їм розпусними і безглуздими. Жаба на грядці з овочами або в парнику символізує прагнення до одностатевого кохання.

Сонник Міллера

Приснилися жаби є передвісником невдалих пригод. Жінці сон розповідає, що над її добрим ім’ям нависло скандальне викриття. Убити в сні жабу — сон означає, що погляди ваші будуть розкритиковані. Накрити її рукою — один загине з вашої вини.

Сонник Менегетті

Це вказівка ​​на зовні доброзичливого і відкритого людини, який насправді є носієм глибоко прихованою негативної інформації.

Сонник Мандрівника

Погана жінка; внутрішні, хронічні хвороби сплячого; аборт; розчавити поганий знак.

Сонник Цветкова

Це уособлення злого людини; побачити велику кількість жаб — до хвороби.

Китайський Сонник

Кумкає жаба, жаба, тікаючи при цьому — буде суперечка.

Сонник Хассе

До пліткам, суперництва, перешкод.

Езотеричний Сонник

Буде посуха.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: