Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жаба — до чого сниться?

Сонник Лоффа

У багатьох культурах жаба асоціюється з первісним станом матерії, родючістю, виростання, розвитком, місячними фазами, водою і дощем. Її перетворення з ікринки в пуголовка, а потім в істота, здатне жити на суші, робить її символом перетворення, трансформації. Часто жаби представляються кумедними символами дурних бажань. Крім того, їх квакання — поширена метафора надокучливих рад. У християн жаба часто асоціюється з єрессю і уособлює нечисть. Стародавні греки, вражені любовними іграми жаб, пов’язували їх з Афродітою.

Жаба є широко поширеним символом плодючості, передвісницею весняних дощів і пробудження природи. У деяких культурах жабу вважають символом очищення. Шамани ацтеків і майя, набравши в рот воду, окропляли нею хворих людей, концентруючись при цьому на енергії жаби. Жаба може символізувати також перетворення і красу, що криється за позірним потворністю, що відображено — у багатьох казках. Крім того, жаба може служити символом непослідовності — перескакування з одного предмета на інший.

Бачити уві сні спійманих жаб означає, що ви необережні з власним здоров’ям, і це може заподіяти страждання вашим близьким. Бачити жаб в траві говорить про те, що у вас буде приємний і врівноважений друг, повірений ваших таємниць і добрий порадник. Жінці дуже велика жаба передрікає подружжя з багатим вдівцем, які мають дітей. Є жаб може означати швидко проходить радість і дуже маленьку вигоду від спілкування з деякими людьми. Вбити жабу — не дуже хороший сон, який обіцяє нещастя, яке ви подолаєте завдяки доброті і допомоги друзів.

Сімейний Сонник

Бачити уві сні жабу означає, що вам слід придивитися до свого оточення і не довіряти незнайомим людям, щоб уникнути обману, скандалу, принижень і втрат. Жаба уві сні може означати поганого людини або хвороба. Людині, наділеного владою, такий сон пророкує слухняних підлеглих. Голими руками ловити або вбивати жаб — знак швидкого підвищення на посаді, хоча близькі й засудять вас. Тримати жабу в руці уві сні означає, що ви зможете своєчасно розкусити підступні плани ваших недоброзичливців.

Спіймати жабу уві сні — знак викриття ворогів. Якщо жаба не спіймана, чекайте обману і не сподівайтеся на виконання бажання, тому що заздрісники завадять його здійсненню. Жаб, вигнаних уві сні з дому, — знак отримання неприємного звістки з дому і домашні чвари. Велика жаба уві сні (для жінок) означає немолодого солідного людини, який зробить вам пропозицію з корисливих міркувань. Якщо уві сні жінка злякається її, то слід чекати неприємностей. Бачити уві сні жаб або жаб на болоті — зазвичай передвісник поганих новин або неприємностей.

Сонник Фрейда

Наснилося, що ви брали в руки жабу, — значить, насправді вам доводиться займатися тим, що викликає у вас негативні відчуття, відраза. Спробуйте обговорити з партнером свої почуття, і, може бути, ви знайдете компроміс, який не потребує ні від кого жертв.

Квакання жаб віщує екзотичні пригоди в ліжку. Може бути, відбудеться знайомство з представником іншої національності, і у вас розіграється цікавість. Ви можете дозволити собі його задовольнити, головне — не ігнорувати правила безпеки.

Настали на жабу — значить, вашому здоров’ю буде щось загрожувати, а винна в цьому буде ваша безпечність у відносинах з представниками протилежної статі. Нічого не змінивши в самий найближчий час, ви побачите, як це пророцтво збудеться в найгіршому його варіанті.

Ісламський Сонник

Якщо побачити уві сні одну або дві жаби, то це той, хто кається, службовець Аллаху людина. Якщо їх багато, то це війська на шляху Аллаха і Його раби. Якщо в одному будинку або в кварталі накопичилося багато жаб, то на це місце зійде покарання Аллаха. Що стосується квакання жаби, то для людини, почула його уві сні, воно буде означати надходження на службу до начальника, правителю влади. Спіймати уві сні жабу, значить, з ретельністю виконувати приписи Аллаха. Та, що говорить уві сні жаба — віщує обновку майна.

Сонник Міллера

Якщо наснилася велика жаба, то жінка після такого сновидіння може вийти заміж за вдівця. Він буде багатою людиною, і у нього будуть діти, які потребують догляду. Є жаб — сон до скороминущої радості і дуже незначною вигоді, витягнутої з спілкування з деякими людьми. Квакання жаб означає, що в недалекому майбутньому ви вирушите провідати друзів, однак навіть хороший привід не зробить це подорож радісним.

Англійська Сонник

Сни про жаб — сприятливе ознаку, особливо для закоханих. Всім іншим вони обіцяють суспільство добрих друзів, заступництво і допомогу; бізнесменам — успіхи в справах; зайнятим у сільському господарстві — хороший урожай, здоров’я худоби, що приносить прибуток.

Сонник Хассе

Приснилася звичайна жаба — значить, ваша любов виявиться обманутою; зелена — до короткої радості. Бачили, що вона жила в вашому домі, — це на щастя. Приснилося квакання жаб або жаб віщує отримання добрих новин.

Езотеричний Сонник

Якщо вам приснилася жаба, то не забудьте взяти з собою парасольку, тому що піде дощ або інші опади.

Сонник Цветкова

Уві сні жаба стрибала через дорогу — будьте уважні, тому що це знак шпигуна, спостерігача.

Еротичний Сонник

Якщо жінка побачить уві сні величезну жабу, вона вийде заміж за багатого вдівця з дітьми.

Китайський Сонник

Кумкає жаба, жаба, тікаючи при цьому — буде суперечка.

Сонник Мандрівника

Зрадник, шпигун, донощик; велика плодючість.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: