Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жебрак — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися жебраки, значить, вам варто було б бути більш великодушним людиною. Приснився жебрак був старий і старезний — ділові люди після такого бачення повинні подбати про кращу організацію своєї справи, в іншому випадку настають великі матеріальні нестатки.

Подавали жебракові милостиню — це означає, що ви майже зневірилися через обставини свого життя, тому вам потрібно робити щось, щоб змінити їх. Якщо відмовили жебракові в милостині, це поганий знак. Так само несприятливо побачити жебраком себе або друга, оскільки за цим можуть послідувати клопоти і позбавлення, а для молодої жінки сон загрожує тим, що в її життєві плани хтось безцеремонно вторгнеться.

Сонник Ванги

Якщо вам приснилося, що ви жебрак і живете в страшній нужді, — це знак того, що наяву ваші думки спрямовані на придбання тільки матеріальних цінностей. Цей сон застерігає вас від зайвого захоплення земними благами. Побачити уві сні близької вам людини, що живе в бідності, означає, що вашим близьким бракує вашої уваги і турботи. Уві сні ви допомагаєте біднякові, тобто займаєтеся благодійністю, — це хороший знак. В реальному житті ви завжди можете розраховувати на допомогу оточуючих.

Англійська Сонник

Дане сновидіння тлумачиться навпаки: побачивши себе жебраком, наяву ви будете постійно нарощувати свої статки. Дружиною буде бідна дівчина, але настільки цнотлива, що завдяки цьому ваш будинок наповнить щастя. Ви ж, будучи щасливим і умиротвореним, станете ще більш енергійно працювати. Приснився розмову на вулиці з жебраком з вашої ініціативи — можливі великі неприємності з вини уявного друга. І все ж йому навряд чи вдасться вибити у вас грунт з-під ніг.

Сімейний Сонник

Бути убогим уві сні — знак потреби, поневірянь, невдач, гірких розчарувань і принижень. Зустріти його уві сні — до неприємностей. Якщо вам присниться, що жебрак переслідує вас, то вас чекають тривоги, страх за своє майбутнє і плутанина в справах. Гнати жебрака або гніватися на нього уві сні віщує удачу в справах, про яку ви й не мріяли. Розмовляти з жебраками уві сні означає, що вас звинуватять в порочних зв’язках. Дивіться тлумачення: Гроші.

Сонник Лоффа

Злидні пов’язана з бідністю і відчаєм. Якщо уві сні вам наснився жебрак, то цей сон вказує на ваше негативне ставлення до навколишнього, ваш песимізм щодо вашого положення. Якщо уві сні вам подають милостиню, як ніби ви жебрак, то цей сон є передвістям фінансових втрат. Якщо ви дійсно в своєму сні відчуваєте себе жебраком, то це знак духовного виснаження і необхідності негайного відпочинку.

Сонник Лонго

Зустріти уві сні жебрака: поганий знак, що передвіщає великі розчарування. Зазвичай такі сни підказують, що якісь ваші пристрасні бажання не зможуть здійснитися. Бачити уві сні жебракам себе: передвістя невдачі, від якої у вас можуть опуститися руки. Разом з тим, сон закликає вас не нехтувати допомогою з боку оточуючих.

Французький Сонник

Якщо приснився жебрак, це віщує вам вчинення якихось нерозумних вчинків, які можуть стати причиною вашого приниження. Хтось бив жебраків — це означає, що ви заслужите своєю активною діяльністю благоденство і удачу. Якщо уві сні жебраки, проникнувши в ваш будинок, щось крадуть, значить, вас чекають прикрощі.

Езотеричний Сонник

Приснився жебрак — це прийдешні судові тяжби, сплата податків, громадська повинність. Подаяння йому сниться до того, що ви вельми вдало звільнитеся від сплати податків. Були уві сні жебракам — на грунті громадської діяльності станете відомою людиною.

Сонник Хассе

Побачити в своєму будинку жебрака — це до переляку; давали йому милостиню — отримаєте винагороду за якесь своє добру справу; виливати на нього свій гнів — до подарунка. Самі жебракували — виграєте в лотерею.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині або жінці присниться жебрак, це означає, що хтось втрутиться в її особисте життя і зіпсує їй відносини з коханою людиною.

Сучасний Сонник

Жебрак сниться до невдач і позбавленням. Ви зможете підготувати себе до них і легше переживете їх, так як невезіння все ж не вічні.

Ісламський Сонник

Якщо хто побачить себе у сні жебракам, — майно його примножиться, але він витратить його на непотрібне, або стане важливим людиною.

Китайський Сонник

Якщо жебрак просить у вас милостиню — до благополуччя. Себе бачити жебраком — до великих грошей.

Сонник Мандрівника

Бідняк, жебрак — бачити — багатим до розорення, бідним до поліпшення добробуту.

Сонник Цветкова

Жебрак сниться до домашніх радощів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: