Сонник желе, до чого сниться желе уві сні

До чого сниться желе? Це красномовний ознака деякої хисткості, нестабільності, невпевненості і м’якості. Сонник пропонує врахувати найбільш запам’яталися деталі уві сні і отримати докладну характеристику сновідного образу.

Інтерпретація по Міллеру

Наснилося желе? Сонник Міллера вважає, що воно відображає надмірну м’якість характеру сновидіння. Крім того це красномовне опис якоїсь невизначеної і вкрай нестабільну ситуацію.

Навчіться відмовляти!

До чого сниться желе взагалі? Сновідних образ натякає: ви добрий, безвідмовний і поступливий людина, яка готова забути власні плани, заради допомоги іншій. Це звичайно похвально, але сонник впевнений, що вами нахабно і безсоромно користуються всі кому не лінь.

Довелось бачити погано застигле желе? Тлумачення сну відображає внутрішню апатію, хиткість становища і невизначеність відносин.

Уві сні заливне блюдо закликає проявити рішучість і непохитність, навіть якщо це пов’язано з душевним болем. Інакше ситуація затягнеться на невизначений період і закінчиться дуже плачевно.

А сенс?

Наснилося, що ви особисто готували желе? Ваше життя наповнюють непотрібні зв’язку, поверхневі знайомства і безцільне спілкування, що аж ніяк не додає їй сенсу, а лише забирає час.

До чого сниться незаміжньою дівчині, що вона готує желіровать десерт? Сонник підозрює, що їй доведеться вибирати між двома шанувальниками.

Уві сні довелося заливати липку масу у формочки? Ви буквально загрузнете в дрібних проблемах, турботах і справах. Добре бачити, що холодець швидко застигло. Це означає, що всі складнощі вирішаться самі собою.

Розшифровка до смаку

Наснилося смачне желе? Скористайтеся радою сонника і згадайте, який смак мав уві сні десерт.

 • Молочний — спокій, здоров’я, везіння.
 • Ягідний — свіже почуття, нове кохання.
 • Кавовий — сварки, суперечки, незначні конфлікти.
 • Горький — неприємний сюрприз.
 • Солодкий — достаток.
 • Смачний — удача, зміни на краще.
 • Несмачний — складності, перешкоди.
 • Сталося бачити, що ви готуєте пакетоване желе, куплене в магазині? Незалежно від його смакових характеристик, образ гарантує тотальну нестачу часу.

  Готуйтеся!

  До чого сниться, як ви примудрялися уві сні брати желе в руки? Вас накриє почуття безвиході і зневіри. Іноді це передбачення довгих бюрократичних формальностей.

  Наснилося, що ви намагалися брати тремтяче блюдо пальцями? Сонник пророкує спілкування з дуже слизьким і ненадійною людиною.

  Активно черпати застиглу масу ложкою — до впевненості, придбаної після довгих сумнівів і мук.

  Задумайтесь…

  Ви відчували дикий голод, але уві сні з їжі було тільки «легке» желе? Це означає, що ви занадто перебільшуєте важливість якоїсь події або справи. Якщо ви позбудетеся від помисливості, то мета буде досягнута швидко і без особливих труднощів.

  До чого сниться солодкий десерт, який ви повільно смакували? Наяву відчуєте задоволення, але відчуття ейфорії випарується занадто швидко. Для жінок це знак марних надій і очікувань.

  Наснилося, що ви їли желе? У найближчий період постарайтеся не вплутуватися в афери або непорядні справи. Інакше сонник гарантує одні лише неприємності.

  Сонник желе, до чого сниться желе уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: