Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник желе, до чого сниться желе уві сні

До чого сниться желе? Це красномовний ознака деякої хисткості, нестабільності, невпевненості і м’якості. Сонник пропонує врахувати найбільш запам’яталися деталі уві сні і отримати докладну характеристику сновідного образу.

Інтерпретація по Міллеру

Наснилося желе? Сонник Міллера вважає, що воно відображає надмірну м’якість характеру сновидіння. Крім того це красномовне опис якоїсь невизначеної і вкрай нестабільну ситуацію.

Навчіться відмовляти!

До чого сниться желе взагалі? Сновідних образ натякає: ви добрий, безвідмовний і поступливий людина, яка готова забути власні плани, заради допомоги іншій. Це звичайно похвально, але сонник впевнений, що вами нахабно і безсоромно користуються всі кому не лінь.

Довелось бачити погано застигле желе? Тлумачення сну відображає внутрішню апатію, хиткість становища і невизначеність відносин.

Уві сні заливне блюдо закликає проявити рішучість і непохитність, навіть якщо це пов’язано з душевним болем. Інакше ситуація затягнеться на невизначений період і закінчиться дуже плачевно.

А сенс?

Наснилося, що ви особисто готували желе? Ваше життя наповнюють непотрібні зв’язку, поверхневі знайомства і безцільне спілкування, що аж ніяк не додає їй сенсу, а лише забирає час.

До чого сниться незаміжньою дівчині, що вона готує желіровать десерт? Сонник підозрює, що їй доведеться вибирати між двома шанувальниками.

Уві сні довелося заливати липку масу у формочки? Ви буквально загрузнете в дрібних проблемах, турботах і справах. Добре бачити, що холодець швидко застигло. Це означає, що всі складнощі вирішаться самі собою.

Розшифровка до смаку

Наснилося смачне желе? Скористайтеся радою сонника і згадайте, який смак мав уві сні десерт.

 • Молочний — спокій, здоров’я, везіння.
 • Ягідний — свіже почуття, нове кохання.
 • Кавовий — сварки, суперечки, незначні конфлікти.
 • Горький — неприємний сюрприз.
 • Солодкий — достаток.
 • Смачний — удача, зміни на краще.
 • Несмачний — складності, перешкоди.
 • Сталося бачити, що ви готуєте пакетоване желе, куплене в магазині? Незалежно від його смакових характеристик, образ гарантує тотальну нестачу часу.

  Готуйтеся!

  До чого сниться, як ви примудрялися уві сні брати желе в руки? Вас накриє почуття безвиході і зневіри. Іноді це передбачення довгих бюрократичних формальностей.

  Наснилося, що ви намагалися брати тремтяче блюдо пальцями? Сонник пророкує спілкування з дуже слизьким і ненадійною людиною.

  Активно черпати застиглу масу ложкою — до впевненості, придбаної після довгих сумнівів і мук.

  Задумайтесь…

  Ви відчували дикий голод, але уві сні з їжі було тільки «легке» желе? Це означає, що ви занадто перебільшуєте важливість якоїсь події або справи. Якщо ви позбудетеся від помисливості, то мета буде досягнута швидко і без особливих труднощів.

  До чого сниться солодкий десерт, який ви повільно смакували? Наяву відчуєте задоволення, але відчуття ейфорії випарується занадто швидко. Для жінок це знак марних надій і очікувань.

  Наснилося, що ви їли желе? У найближчий період постарайтеся не вплутуватися в афери або непорядні справи. Інакше сонник гарантує одні лише неприємності.

  Сонник желе, до чого сниться желе уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: