Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жало, до чого сниться жало уві сні

Жало уві сні відображає ймовірність емоційного конфлікту з оточуючими. Тлумачачи,, до чого сниться укус комахи, сонник попереджає про нещастя і навмисному зло.

Що зумовлює Міллер?

Психолог в негативному ключі тлумачить,, до чого сниться жало скорпіона або комах, застерігаючи про заздрість і ненависть помилкових друзів, сповнених заздрістю і злістю і здатних на будь-яку підлість.

Якщо дівчині приснилося, що її вжалила оса, значить, впевнений Міллер, спляча красуня може постраждати через дурну чоловічий самовпевненості.

Еротичний підтекст

Доктор Фрейд, в своєму сонник впевнено заявляє: те,, до чого сниться витягувати жало, означає, що при сексуальному контакті спляча персона нерідко відчуває больові відчуття. Можливо, партнер ще недостатньо досвідчений в інтимних справах або у вас самих є трохи інші фізіологічні потреби.

Чоловікові, укус оси сповіщає про схильність сновідящего до гомосексуальних контактів. Жінці, яка витягує осине жало, слід пам’ятати про плачевні наслідки випадкових зв’язків.

Не ігноруйте дрібниці

Приснилося жало, за версією Спільного снотолкователя, сповіщає про важливі речі, які на перший погляд можуть здатися незначними. Подія, якій ви не надали значення, може мати негативні наслідки і отруїти ваше життя.

Подробиці: частини тіла

Повний сонник нової Ери пов’язує тлумачення сну з частиною тіла, куди було встромлений жало:

 • В ногу — сповіщає про радість, пов’язану з новим придбанням або матеріальною вигодою;
 • Руку — віщає про допомогу, яка може завдати шкоди сновідящій;
 • Шию — недоброзичливці знають про ваші слабкі місця;
 • Особа або голову — застерігає про загрозу постраждати від заздрісників.
 • Будьте обережні!

  Тим, кому довелося уві сні витягувати з тіла жало, сонник Білого Мага, нагадує про обережність. Безмежна довіра сновидіння кілька розслабила наближених людей, які вважають, що будь-яке зло, спрямоване в його сторону залишиться безкарним.

  Бережіть кохання!

  Сонник Закоханих нагадує про необхідність любити і берегти один одного, пояснюючи,, до чого сниться укус комахи. Приснився епізод сповіщає підступи суперників, спрямованих на внесення дисгармонії у взаємини коханих. Іноді подібне сновидіння прогнозує неминучий розрив відносин з коханим.

  Не довіряйте всім!

  Бачити, як вас вжалила бджола уві сні, означає, що ви — довірливий і уявний людина. Нікому не складає труднощів обвести вас навколо пальця.

  Езотерики впевнене заявляють: бачити подібний епізод уві сні — наслідок підступів колег, які вплинуть на ставлення сплячої особи з керівництвом.

  Потрібно економити!

  Наснилося, що просовує руку в бджолиний вулик? Езоп радить відкласти трохи коштів на «чорний день», який скоро настане. Відчути, як бджолине жало болем пронизує руку, говорить про відсутність фінансової допомоги в скрутну хвилину.

  Остерігайтеся крайнощів!

  Бачити, як бджола встромила своє жало уві сні, зумовлює сонником XXI століття втома і дратівливість сновідящего, яка стане однією з причин емоційного конфлікту з оточуючими.

  Звільнення

  Відчувати уві сні пекучий біль, викликану жалом оси або бджоли, за версією Єврейського сонника, говорить про швидку можливості оговтатись від тимчасового мани, сильного любовного захоплення.

  Сонник жало, до чого сниться жало уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: