Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жасмин, до чого сниться жасмин уві сні

Сонник часто називає жасмин передвістям романтичних відносин, благополучного періоду в сім’ї, здійснення мрії. Але іноді цей символ уві сні обіцяє неприємності, обман, настирливого залицяльника. Інші деталі допоможуть прояснити питання, до чого він сниться.

Попереду несподівана зустріч, закоханість

Наснилося дарувати комусь букет жасмину? Сновидець незабаром зазнає романтичну прихильність. Ця закоханість наповнить його серце спокоєм і щастям.

Бачити, ніби ламаєте гілки жасмину уві сні і робите з них букет, означає: треба буде несподівана зустріч, здатна перерости в ніжну тривалу прихильність.

Якщо молода дівчина відчувала його аромат — вона буде мати успіх у протилежної статі.

Сімейне щастя, здійснення мрії

До чого сниться квітучий жасмин? Сонник пояснює: попереду успішні справи. Також має бути благополучний період в сім’ї.

Цей квітучий чагарник уві сні символізує здійснення давньої мрії. Те, чого давно хотіли досягти, нарешті збудеться.

Приснився пишно квітучий жасмин, за сонником, обіцяє сімейне щастя. Якщо ж ви поки самотні — він обіцяє вдалий шлюб.

Обережніше: можуть обдурити, розладнати

Бачити, як вам піднесли гілочку жасмину уві сні, означає: постараються ввести в оману. Але це буде зроблено так граціозно, елегантно, що ви довго не будете розуміти, де правда, а де фальш.

Сновидіння з настирливо переслідують ароматом жасмину вказує: дівчині в реальності буде складно позбутися настирливого залицяльника. Чоловікові цей знак обіцяє знайомство з легковажною кокеткою.

До чого сниться, ніби квіти і листя осипалися з жасминового куща? Сонник пояснює: людина, якій симпатизуєте, засмутить вас.

Приснився жасминовий кущ, який усох? Деякі непередбачені обставини завадять сплячому відшукати свою другу половинку.

Що довелося робити?

Тлумачення сну враховує ваші дії:

 • Обривали квіточки з гілок — попереду низка неприємностей, задумане здійсниться нескоро;
 • Зламали гілку — перервати багатообіцяючі відносини;
 • Поливали кущ — отримати дешеве задоволення;
 • Пили жасминовий чай — незабаром розплачетеся від радості;
 • Всипали доріжку цими квітками — початок приємною зв’язку.
 • Сонник Міллера: бажання відпочити

  До чого сниться вдихати аромат жасмину? Наяву виникне величезне бажання скинути з плечей проблеми, що накопичилися, пожити для себе, в задоволення. Можливо навіть, у сновидіння це вийде.

  Зустрінете цікаву людину, не квапте події

  Бачили і нюхали квітка жасмину уві сні? Сонник вказує: улюблений на побаченні піднесе красивий букет.

  Наснилося йти по доріжці серед цього пахучого чагарнику? Зустрінете людину, яка стане вам дуже дорогий.

  Якщо уві сні тримайте гілочку жасмину в руках і обриває з неї квіточки — по сонником, наяву спробуєте схилити до інтимної близькості людини, внутрішньо не готового до цього. Він (вона) вважає поки це неможливим (недоцільним) і очікує від вас інших дій. Якщо дорожите цими відносинами — не форсує події. Чи не всього можна досягти кавалерійським наскоком, іноді потрібна тривала облога.

  Сонник жасмин, до чого сниться жасмин уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: