Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жар птиця, до чого сниться жар птиця уві сні

Приснився жар-птицю сонник називає передвістям сприятливих подій. Це можуть бути любовні відносини, успіх на терені бізнесу, чудове одужання. Але для розуміння, до чого вона сниться, потрібно знати: іноді таке бачення уві сні попереджає про марних надіях.

Вас чекає удача і щастя

До чого сниться зловити жар-птицю? Все повір’я трактують такий сюжет як набуття неймовірного везіння, тому і уві сні він має те ж значення. Сонник сповіщає: здійсняться всі бажання сновидіння, а планам не загрожують перешкоди, почнеться відмінний період для бізнесу.

Спіймати її уві сні означає: попереду величезне щастя готівковому фронті, у взаєминах зі своєю половинкою. Дівчині сновидіння обіцяє любов до приємного їй молодій людині, на яку він відповість взаємністю. Для юнака такий сюжет має те ж значення.

Якщо хворому приснилося зловити жар-птицю — сонник стверджує: його чекає одужання, можливо навіть, всупереч прогнозам лікарів.

Успіх ваших справ

Бачити уві сні жар-птицю — дуже сприятливий знак. Літаюча, кружляється над сновидцем казкова гостя, за сонником, передвіщає початок важливого для нього підприємства.

До чого сниться літаюча високо в небі і ховається з очей жар-птиця? Бачення символізує красиву, але важкодосяжним мета. Навіть якщо докласти максимум зусиль, невідомо, чи вдасться її досягти. Все залежить від азарту сплячого: чи стане він робити нові спроби, щоб домогтися результату або припинить їх після першої невдачі.

Бачити золоту диво-птицю в небі — прекрасне ознаку. Сонник обіцяє вельми сприятливі події. Пізніше стане ясно, що ж здійснилося: удача в справах, на роботі, нове романтичне захоплення або позбавлення від хвороби.

Інші значення

Однак іноді жар-птиця в небі віщує не надто приємні речі. Її поява уві сні вказує на нездійсненні мрії, надії.

Приснився казковий персонаж може попереджати: реальне життя відрізняється від казки. Тому у чоловіка з’явиться гарна, але дурна коханка, від якої він швидко втомиться. А у жінки — безглуздий коханець.

Якщо сплячий звик жити в світі мрій, чекати, щоб всі проблеми чудесним чином вирішилися, бачення про жар-птицю нічого не означає, лише відображає його очікування. Однак для досягнення будь-яких результатів необхідно докладати зусилля, іноді — досить серйозні.

Сонник Міллера: початок нового етапу

До чого сниться гарне, коштовне перо, особливо золоте або срібне? У сновидіння починається активний, бурхливий етап життя, він може розраховувати на якусь винагороду.

Деталі сновидіння

Тлумачення сну враховує різні подробиці:

 • Просто бачити — незабаром пощастить;
 • Чути, як вона кричить — сновидец отримає звістку;
 • Знайти перо — отримати додатковий шанс в якійсь справі;
 • Схопити за хвіст — удача з’явиться в останній момент.
 • Наснилося, ніби жар-птиця кричить? Сонник радить пригадати, яким був цей крик. Якщо веселим — сплячий отримає радісну звістку. Коли ж тривожним — новина буде не з приємних, проте людині вдасться щасливо подолати труднощі.

  Перо жар-птиці уві сні віщує людині деякий приємний додатковий бонус там, де це з самого початку не планувалося.

  Сонник жар птиця, до чого сниться жар птиця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: