Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жахи, до чого сниться жахи уві сні

Сни бувають добрі, милі, що викликають посмішку, а іноді нам сняться жахи. До чого сниться подібне і про що нас попереджає наша підсвідомість, посилаючи такі сни, відомо сонникам. Давайте згадаємо, що саме нас налякало уві сні, і займемося тлумаченнями.

Сонник Міллера

Сонник Густавус Міллера підказує, що жахливі сни людина бачить тоді, коли в його житті передбачаються сварки і складності в відношенні. Для молодої дівчини кошмари означають розчарування і зневага, які незаслужено на неї впадуть. А ось якщо подібне сниться вагітній жінці, то їй слід виключити конфлікти і простежити за своїм раціоном.

Дивитися ужастики — незвичні розваги

Приснився страшний сон після перегляду фільму жахів? Тут все просто — ваша психіка пережила потрясіння напередодні, і в результаті ви побачили жахи ще і в сновидінні. Але якщо ви не дивилися ніяких жахів, тоді вам слід бути готовим до того, що хтось запропонує вам не цілком звичайне розвага. Сто раз подумайте, перш ніж погодитися, рекомендує Місячний сонник.

Бачите, що ви дивитеся по телевізору фільм жахів, хоча в реальності ви цього не робили, і кричите від побаченого фільму жахів — не варто вам починати нічого нового і утримайтеся від екстремальних розваг.

Відчувати нелюдський страх — до нерозумних помилок

Наснилося, що ви, йдучи по темній вулиці, відчуваєте сильний страх через шерехів і тіней, що оточують вас — в реальності ви переживаєте, що зробили щось не так і тепер ваші помилки «вийдуть боком».

Відчувати в сновидінні панічний жах з невідомих причин — до остраху зробити неправильний вибір. А якщо подібне сниться при вагітності — це говорить про те, що жінка, що носить дитя, схильна до впливу гормонів, ось і ввижаються їй різні жахи.

Наснилося, що ви піддалися паніці і кричите, як божевільний? Знайте: упертість — поганий помічник у справах, які вимагають конструктивного підходу. Навчіться слухати доводи інших, щоб не робити безглуздих помилок.

Бути джерелом кошмарів, або Вас чекає смуток

Бачити себе героєм фільму жахів, причому в образі кошмарного персонажа — до смутку і зневіри, підказує сонник пастора Лоффа.

Не зовсім гарне тлумачення сну, в якому ви бачите, що від вас сахаються і з криком розбігаються перехожі — куди б ви не пішли, вас всюди будуть підстерігати погані вісті, що мають пряме відношення до вас.

Наснилося, що ви навмисне вбралися в щось страшне і наводите жах на людей — якщо не візьмете себе в руки і не почнете відповідати за свої вчинки, впадете в депресію, ділиться інформацією Жіночий сонник.

Безстрашність, як символ боротьби і перемоги

Якщо в своєму сновидінні ви зуміли побороти заціпеніння, зустрівшись з монстром — поза світом нічних мрій вас також чекає перемога.

Боротися з панікою і страхом, що охопили вас уві сні — це ознака наявності в вас лідерських якостей, підказує Сучасний сонник.

Побачити в своєму будинку якесь страшне істота, але не відчувати при цьому жаху — вас ніщо не зупинить в боротьбі за свої ідеї і бажання.

Якщо вам довелося в своїх нічних мріях бачити людей з виразом жаху на обличчі, що створюють хаос і безлад — вас чекає серйозна боротьба з суперником, який сильніше вас.

Сонник жахи, до чого сниться жахи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: