Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жадібність, до чого сниться жадібність уві сні

Уві сні кожен навіть самий малозначний образ має своє значення, але особливу роль, на думку сонника, грають почуття. За одним лише сновідних емоціям можна робити досить точні прогнози. До чого сниться, наприклад, жадібність?

Економте!

У мріях будь-які прояви жадібності пророкують матеріальні втрати в реальному світі. Наснилося, що вас буквально задушила жаба? Гряде надзвичайно складна у фінансовому відношенні смуга, тому сонник радить почати економити вже сьогодні.

Власна жадібність символізує небажання розлучатися з чим або ким-то. Сталося бачити чужу скупість? Це означає, що ви прагнете мати те, що належить іншим.

Змінитеся!

Взагалі сновидіння, в яких присутня жадібність, вважаються неблагополучними.

Щоб ви не робили, невдачі будуть переслідувати вас до кінця життя. Єдина можливість поліпшити реальний стан — це змінити себе і усталену думку.

Закоханому сновидцу сонник гарантує вкрай неблагополучний шлюбний союз. Поки ще не пізно, відмовтеся від шлюбу з обраної особливої.

Думка Міллера

Тлумачення сну по Міллеру також обіцяє худі зміни. Скупитися уві сні — до поганих перспективам і нездатності проявити в повну силу таланти.

Розшифровка причини

Сонник наполягає: щоб розібратися,, до чого сниться жадібність, необхідно встановити її сновідійную причину.

 • Є з жадібністю — незаслужене осуд, погіршення фінансового становища.
 • Пити — труднощі і перепони в справах.
 • Ховати щось — необхідно запастися терпінням.
 • Чи не віддавати — втрата робочого місця, відносин.
 • Жадібний погляд — жорстка конкуренція, суперництво.
 • Зачекайте!

  Наснилося, що ви дорікнули іншого персонажа в жадібності? В реалі вляпатися в погану історію. А щоб виплутатися з неї, буде потрібна допомога сторонніх людей.

  Бачити жадібність оточуючих уві сні означає, що варто відмовитися від спроб вирішити проблему. Сонник вважає, що з часом все владнається само собою.

  До чого сниться, що ви вчили свого або чужого дитини не скупитися? Готуйтеся до величезної безлічі справ, які зваляться в один момент.

  Потрібна допомога?

  До чого сниться власна жадібність? Сонник підозрює, що в реалі ви володієте тим, чим не бажаєте ділитися з іншими. Причому тлумачення актуально як для матеріальних, так і для «духовних» цінностей.

  Наснилося, що кого-то рядом «задушила жаба»? Вас накрила хвиля переживань, бо ви гостро в чомусь маєте потребу. Зверніться до перевіреній людині, він допоможе вирішити проблему.

  Як правильно тлумачити?

  Іноді жадібність уві сні підкоряється закону інверсії і відображає щедрість душі сновидіння. Але і тут є свої нюанси. Якщо ви «затиснули» щось уві сні, не бажаючи віддавати це незнайомцеві, то сонник радить не давати грошей в борг. Вам його точно не повернуть.

  Наснилося, що коханий виявився жаднюгою? Насправді він готовий згорнути заради вас гори, але можливо, у нього просто немає коштів на дорогі подарунки.

  Бачити, що вам недодали гроші — до незадоволеності на службі. Привиділося, що хтось зажив для вас подарунок? У реальному світі будете довго роздумувати, куди ж витратити звалилися на голову гроші.

  Сонник жадібність, до чого сниться жадібність уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: