Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник жмут волосся, до чого сниться жмут волосся уві сні

Як красиво і гармонійно виглядає голова з доглянутими волоссям і акуратною стрижкою. Волосся — це прикраса людини. Гарне волосся можна порівняти зі статусною річчю: не має значення, у що ви одягнені, якщо на голові порядок — ви прекрасні в будь-якому вбранні. Якщо ж, не дай Бог, прокинувшись уранці, ви виявили на своїй подушці жмут волосся — пора бити тривогу! Не відкладайте проблему в довгий ящик, щоб не шкодувати про згаяний час і втраченому волоссі. Навіть якщо вам це тільки приснилося! На думку більшості сонників, подібний сон несе в собі застереження сплячому про якісь втрати. Пропоную розібратися у всіх подробицях даного сновидіння. Чому ми бачимо таке уві сні? До чого сниться випав жмут волосся? Озброїмося ж сонником і дізнаємося відповіді на всі питання!

Несподівано

Бачити уві сні, що локони випадають клаптями — наяву вас чекає печаль, туга, смуток і самотність.

Після розчісування у вас в руці залишилися клаптики волосся — до непередбачених витрат. Швидше за все, вам не вдасться уникнути фінансових труднощів.

Сниться, що в результаті випадання великої кількості пасом, ваша голова залишилася лиса — будьте уважні до свого здоров’я, дає пораду сонник Міллера.

Наснилося, що ви погладили когось по голові, і з його шевелюри випав жмут волосся — подібний сон передвіщає вчинення дурного і необдуманого вчинку, який потягне за собою великі неприємності.

Жінці втратити жмут волосся, збираючи локони шпильками або шпильками, — бережіть свого чоловіка або коханого чоловіка, на нього «поклала око» суперниця, застерігає Місячний сонник.

Неприємні наслідки бійки

Сон, в якому ви видерли великий жмут волосся у якоїсь людини означає, що наяву ви станете ініціатором конфлікту, розпускаючи про когось плітки.

Наснилося, що у вас вирвали прядку — Весняний сонник радить уважно поставитися до того, що ви говорите. Сон віщує втрату репутації і тривале відновлення свого доброго імені і честі.

Вирвати уві сні жмут свого волосся — остерігайтеся зради друзів або близьких вам людей.

Сниться, що падаючи, ви помічаєте як з голови випав жмут волосся — не дозволяйте в реальному житті стороннім людям маніпулювати собою. Близьким теж не дозволяйте цього робити, інакше посваритеся.

Візит в перукарню

Наснилося, що ви сидите в перукарському кріслі, а з-під ножиць майстра клаптями випадають буклі — це знак того, що ви дуже зациклилися на своїй зовнішності, залишивши без уваги свою розумову роботу і душевний стан.

Сниться, що ви бачите в руці у перукаря свої клаптики волосся — до самотності і нудьги, якщо пучок вистригли з бороди або вусів — навпаки, до веселощів і радості, пророкує сонник Ванги.

Якщо через випадіння волосся, шевелюра стала рваною, і вам довелося звернутися до перукаря — в рішенні задач ви звернетеся за допомогою до друзів. Сонник Цветкова попереджає: не просіть про допомогу колег, можете потрапити на заздрісника, який навмисне направить вас по невірному шляху, щоб нашкодити.

Якщо уві сні ви самостійно відрізали у себе на голові пучок — до розчарування в коханій людині, і можливо навіть до розставання з ним.

Вікові зміни

Сниться, що чуприну випадають через старість — цінуєте старих друзів. Один невірний слово може привести до сварки з ними.

Наснилося, що у вас випав жмут сивого волосся — до можливого скандалу, в який вас втягне давній приятель, пророкує Осінній сонник.

Побачити в руці посивілі волосинки, які відірвалися від зачіски — вас чекає круговорот чергуються приємних і не дуже подій, в який ви будете залучені не з власної волі.

Тримати жмут, який ви відстригли від перуки або шиньйону — хтось, кому ви довіряєте, виявиться лицеміром і зрадником.

Сонник жмут волосся, до чого сниться жмут волосся уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: