Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник згорілий будинок, до чого сниться згорілий будинок уві сні

До чого сниться згорілий будинок? Чому несвідоме проявляється у вигляді дивних і тривожних метафор, символів? Психологи пояснюють, що таким чином підсвідомість намагається дати нам підказку. А сонники, на підставі зібраної століттями інформації, стверджують, що уві сні людина отримує готові рішення для врегулювання практично всіх нагальних проблем. Досить проаналізувати побачене: свій приснився будинок або чужий, потрапили ви на попелище, або намагаєтеся загасити пожежу? Кожна деталь має значення, в кожну дрібницю вкладено своє, особливе тлумачення.

Попелище — знак поновлення

Деякі сонники чомусь віщують нещастя тим, кому уві сні довелося бачити згорілий будинок. Насправді, зітліле будівля обіцяє великі зміни, як в особистому житті, так і в суспільному. Причому, зміни обов’язково будуть в кращу сторону. Якщо ж сниться чуже згоріле будівля — чекайте оновлень у відносинах зі старими друзями і близькими родичами.

Вогонь завжди символізує напруження, спалах пристрастей. Значить, залишки згарища — це, перш за все, перегорілі емоції, вміння жити розумом, а не почуттями. Сонник Фрейда пророкує тим, кому приснився згорілий будинок звільнення від тривожних сцен ревнощів. Нарешті у взаєминах оселяться спокій і порядок, а сімейне життя перетвориться в ідилію і справжній рай.

Наснилося, що ви підпалює будинок? Можливо, якийсь із своїх поганих вчинків, ви намагаєтеся приховати в реальному житті від оточуючих. Бути спійманим при підпалі згідно сонником Цвєткова — стати жертвою власних інтриг і пліток.

Зітліле чуже житло

Якщо вам сниться згорілий будинок, до якого ви не маєте відношення, спробуйте проаналізувати, в чию долю ви намагаєтеся втрутитися? Якщо це не близькі родичі і найкращі друзі, то намагайтеся якомога менше роздавати поради, інакше ризикуєте нажити ворогів або залишитися в повній самоті.

Прибирати з димовіща сміття, допомагати друзям гасити пожежу — подібне може наснитися людині, яка не залишається байдужим до чужого горя. Як уві сні, так і наяву, тлумачі обіцяють зближення з цікавими людьми, зав’язування нових контактів та перспектив.

Іноді уві сні можна чітко розглянути пору року. Бачити згорілий будинок взимку — до різкого потепління, влітку — до сильної спеки. За тлумаченням деяких сонників, попелище сусідського будинку нічого, крім зміни погоду не означає.

Дерев’яний згорілий будинок

Чим сильніше сниться вогонь, що виходить від дерев’яного будинку, тим більше шансів отримати несподіваний прибуток або цінний подарунок. Сонники обіцяють власнику згорілого будинку уві сні — поліпшення матеріального становища за рахунок великого виграшу або звалився спадщини.

Бачити зотлілу після пожежі нерухомість по сонником Міллера — до благополуччя у фінансовій сфері, до вигідного шлюбу і зустрічі людини, який стане головним у долі сновидіння.

Однак, якщо дотлевшіе дошки і стіни бачив уві сні ваша дитина, поставтеся до такого сну максимально обережно. Перевірте всі його контакти, застережіть від попадання в погану компанію.

Сонник згорілий будинок, до чого сниться згорілий будинок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: