Сонник згорілий будинок, до чого сниться згорілий будинок уві сні

До чого сниться згорілий будинок? Чому несвідоме проявляється у вигляді дивних і тривожних метафор, символів? Психологи пояснюють, що таким чином підсвідомість намагається дати нам підказку. А сонники, на підставі зібраної століттями інформації, стверджують, що уві сні людина отримує готові рішення для врегулювання практично всіх нагальних проблем. Досить проаналізувати побачене: свій приснився будинок або чужий, потрапили ви на попелище, або намагаєтеся загасити пожежу? Кожна деталь має значення, в кожну дрібницю вкладено своє, особливе тлумачення.

Попелище — знак поновлення

Деякі сонники чомусь віщують нещастя тим, кому уві сні довелося бачити згорілий будинок. Насправді, зітліле будівля обіцяє великі зміни, як в особистому житті, так і в суспільному. Причому, зміни обов’язково будуть в кращу сторону. Якщо ж сниться чуже згоріле будівля — чекайте оновлень у відносинах зі старими друзями і близькими родичами.

Вогонь завжди символізує напруження, спалах пристрастей. Значить, залишки згарища — це, перш за все, перегорілі емоції, вміння жити розумом, а не почуттями. Сонник Фрейда пророкує тим, кому приснився згорілий будинок звільнення від тривожних сцен ревнощів. Нарешті у взаєминах оселяться спокій і порядок, а сімейне життя перетвориться в ідилію і справжній рай.

Наснилося, що ви підпалює будинок? Можливо, якийсь із своїх поганих вчинків, ви намагаєтеся приховати в реальному житті від оточуючих. Бути спійманим при підпалі згідно сонником Цвєткова — стати жертвою власних інтриг і пліток.

Зітліле чуже житло

Якщо вам сниться згорілий будинок, до якого ви не маєте відношення, спробуйте проаналізувати, в чию долю ви намагаєтеся втрутитися? Якщо це не близькі родичі і найкращі друзі, то намагайтеся якомога менше роздавати поради, інакше ризикуєте нажити ворогів або залишитися в повній самоті.

Прибирати з димовіща сміття, допомагати друзям гасити пожежу — подібне може наснитися людині, яка не залишається байдужим до чужого горя. Як уві сні, так і наяву, тлумачі обіцяють зближення з цікавими людьми, зав’язування нових контактів та перспектив.

Іноді уві сні можна чітко розглянути пору року. Бачити згорілий будинок взимку — до різкого потепління, влітку — до сильної спеки. За тлумаченням деяких сонників, попелище сусідського будинку нічого, крім зміни погоду не означає.

Дерев’яний згорілий будинок

Чим сильніше сниться вогонь, що виходить від дерев’яного будинку, тим більше шансів отримати несподіваний прибуток або цінний подарунок. Сонники обіцяють власнику згорілого будинку уві сні — поліпшення матеріального становища за рахунок великого виграшу або звалився спадщини.

Бачити зотлілу після пожежі нерухомість по сонником Міллера — до благополуччя у фінансовій сфері, до вигідного шлюбу і зустрічі людини, який стане головним у долі сновидіння.

Однак, якщо дотлевшіе дошки і стіни бачив уві сні ваша дитина, поставтеся до такого сну максимально обережно. Перевірте всі його контакти, застережіть від попадання в погану компанію.

Сонник згорілий будинок, до чого сниться згорілий будинок уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: