Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник згоріла машина, до чого сниться згоріла машина уві сні

Якщо у вас уві сні щось горить і палає — це не такий вже й поганий символ, підбадьорюють сонники. Не завжди він означає втрату і втрату, часом — це знак «пожежі» в душі, полум’яний почуття і пристрасті. Трохи гірше має значення сон, в якому щось вже згоріло, тобто, вогню вже немає, а наслідки на обличчя. Хоча і такі сни не обіцяють суцільні катастрофи. Давайте, наприклад, розберемося,, до чого сниться сон про те, що згоріла машина.

Короткі тлумачення

Добре, якщо ви пам’ятаєте сон повністю, тоді можна отримати точне тлумачення. Але якщо ви згадуєте тільки один якийсь фрагмент — не біда. Сонники і в цих випадках допоможуть дізнатися, що вас чекає.

 • Згоріла машина, що належить вам — до проблем.
 • Друг позбувся автотранспорту через пожежу — в реальності йому знадобитися допомога.
 • Бачити, що автомобіль згорів зовні — до фінансового краху.
 • Вигорів тільки салон — до душевних терзанням.
 • Хтось підірвав ваш транспорт спеціально — остерігайтеся лицемірів.
 • Пророцтва Густавус Міллера

  Якщо ви бачите, що згоріла машина, що належить вам — приготуйтеся до проблем, попереджає сонник Міллера. Чужа? Неприємності пройдуть стороною.

  Наснилося, що ви стали причиною того, що згоріла машина — не робіть ніяких самостійних вчинків, попросіть поради і допомоги у близьких друзів.

  «Вибухові» обставини — ознака труднощів у спілкуванні

  Вам приснилося, що у вас згоріла машина з-за того, що хтось навмисне її підпалив? Бачення попереджає: не всі, кого ви вважаєте близькими, такими є.

  Займання сталося через те, що в авто потрапила петарда? У вас виникнуть деякі складності в спілкуванні. Сонник Цветкова дає пораду: уникайте непотрібних контактів.

  Тлумачення сну, в якому ви бачите, як підкладаєте комусь вибухівку під капот, таке: ви дуже дратівливі і можете зопалу образити когось.

  Розгул стихії, або Небезпека поруч!

  Ваша машина згоріла через те, що в неї влучила блискавка? Ви можете стати жертвою нещасного випадку, будьте дуже обережні, особливо з вогнем, підказує Місячний сонник.

  Сниться, що під час сильного вітру обірваний електропровід впав на авто і став причиною його загоряння — не варто вам планувати поїздки, принаймні, зараз.

  Потрапили в аварію через ожеледицю і машина загорілася? Ви даремно ігноруєте поради і рекомендації інших, вони можуть вас дуже виручити у важкий момент.

  Автомобільне кладовищі, як символ життєвих змін

  Хочете дізнатися,, до чого сниться сон, в якому ви випалює старі автомобілі для подальшої утилізації — вас чекають зміни. Хороші чи ні, залежить від того, наскільки «якісно» вигоріло авто.

  Наснилося, що ви здали на металобрухт свою машину, тому що вона постраждала в аварії? У швидкості після цього сну, вам запропонують непоганий спосіб заробітку грошей, пророкує Циганський сонник.

  Несправжній пожежа — життя порадує вас сюрпризами

  Сниться, що колишні однокласники влаштували вам розіграш, організувавши «веселий» фокус з підпалом автомобіля, не пошкодивши його насправді? В реальності вас також чекають сюрпризи та розіграші, пророкує сонник пастора Лоффа.

  Наснилося, що ви присутні на знімальному майданчику, на якій у вас на очах згоріла машина, але не справжня, а бутафорська? Це означає, що скоро вам випаде можливість відвідати якийсь видовищний захід.

  Сонник згоріла машина, до чого сниться згоріла машина уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: