Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник згущене молоко, до чого сниться згущене молоко уві сні

Всіма улюблені ласощі, яким є згущене молоко, уві сні має переважно позитивне значення. Щоб витлумачити,, до чого сниться згущене молоко, необхідно зрозуміти, що сонник будь-яку солодкість асоціює з любовними пригодами, сімейної ідилією, фінансовим благополуччям і матеріальним достатком.

Сонник Міллера про важливі звершення

Наснилося, що їсте млинці зі згущеним молоком, значить, за версією сонника Міллера, в реальній дійсності, успіх у всіх вживаються справах Вам забезпечений. Намазувати варене згущене молоко на млинці і пригощати ними персонажів, передбачає безбідне існування і сімейний достаток.

Реалізація намічених планів близька!

Дізнавшись,, до чого сниться згущене молоко, Ви щиро здивуєтеся власним потенціалом і можливостями, що відкрилися. Сучасний суміщений сонник тлумачить приснилося сновидіння запаморочливим успіхом, якого ви досягнете власною працею і завзятістю.

Сонник від А до Я трохи інакше трактує,, до чого сниться варене згущене молоко. Так, за версією снотолкователя, є уві сні згущене молоко, передбачає придбання речі, про яку давно мріяв спляча людина за досить невисоку суму.

Будьте помірні в своїх висловлюваннях

Лизати консервований молочний продукт прямо з банки, попереджає про небезпеку втратити довіру і розташування впливової персони, яка щиро зацікавлена ​​в Ваші успіхи. Можливо, щоб попередити неприємну ситуацію, постарайтеся без приховування розповісти людині про виниклі труднощі, не роблячи самостійних спроб виправити становище.

Деякі інтерпретації снотолкователей, пов’язують приснилося ласощі зі схильністю сновидіння до підлещування і підлабузництву. Тому лизати уві сні солодкий молочний продукт віщує неоднозначну і неприємну ситуацію, яка буде викликана лестощами сновідящего.

Інші тлумачі згущенку порівнюють з минулим, яке в реальній дійсності стане серйозною перешкодою в здійсненні намічених завдань. Бачити, що розлили молочний продукт, обіцяє виникнення проблем у близького сновидцу людини, з його вини.

Про сексуальному підтексті

Сонник Фрейда, що приснилася варене згущене молоко зіставляє з можливістю сновидіння вдосталь насолодитися плотськими втіхами. Намазувати її на млинці і пригощати уві сні свого партнера, символізує скорочення прірви взаємного нерозуміння і фізичного незадоволення між коханцями.

Тлумачення сну, в якому довелося бачити кисле або зіпсовану згущене молоко в банку, вказує на виникнення проблеми з оргазмом або захворювання статевих органів.

Куштувати солодкі ласощі — до сюрпризу?

За версією сучасного суміщеного тлумача, сновидіння, в якому доводиться їсти млинці зі згущеним молоком, пророкує знайомство з новими людьми, які в подальшому стануть нерозлучними друзями.

Новітній снотолкователь дає інше визначення,, до чого сниться їсти млинці зі згущеним молоком. Бачити подібну картинку уві сні, віщує про підступність і злобі близького товариша, який несподівано завдасть нищівного удару в спину, здатний на деякий час оглушити і вибити «з гри» сплячої людини. Згодом Ви знайдете в собі сили пробачити недбайливого одного, вислухавши і обдумавши його виправдання.

Сонник згущене молоко, до чого сниться згущене молоко уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: