Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник згоріла квартира, до чого сниться згоріла квартира уві сні

Сонник досить несподівано пояснює, до чого сниться, що згоріла квартира. Невтішний сюжет уві сні часто провіщає поновлення і позитивні зміни. Іноді символ допомагає прорахувати перспективи черговий затії сновидіння. Використовуючи підказки тлумача можна значно підвищити шанси на успіх.

Рекомендації Міллера

Якщо приснилося, що пожежа змінив житло до повного невпізнання і непридатності, сонник Міллера вносить корективи в плани сплячого. Непередбачені обставини перекреслений все, на що ви розраховували. Проте, якась своєчасна інформація підкаже альтернативний варіант.

Якщо довелося бачити спалах, яка привела до лиха, наяву зростає небезпека хвороби. Те, до чого сниться, як згоріла квартира, але ніхто не постраждав, пов’язане з новими починаннями: досить відкладати їх на потім.

Знищений вогнище

В сонник Лоффа міститься кілька цікавих роз’яснень, до чого сниться, що згоріла квартира. Сюжет символізує страх перед реальністю, пошук надійного притулку. Побачене уві сні іноді ототожнюється з духовної порожнечею.

Бачити уві сні згоріла дотла житло трапляється тим, хто не дуже-то доброзичливий до навколишнього світу, — вважає Езотеричний сонник. Сплячий готовий пожертвувати найдорожчим, щоб змінити дійсність.

Якщо приснилося, як горить чужий будинок, ви відчуваєте жаль, що завдаєте незручності іншим. Подібні настрої блокують шлях до успіху, якщо давати їм добро.

Якщо довелося бачити охоплену вогнем двері, остерігайтеся нещасних випадків.

Полум’я пристрастей

У сонниках зустрічаються дуже цікаві пояснення, до чого сниться, що згоріла квартира. Вигоріла житлоплощу уособлює любовний запал і його не завжди передбачувані наслідки.

 • Якщо запам’яталася згоріла меблі, але вцілілі стіни, ви збережете здоровий глузд;
 • Вигоріле приміщення уві сні відображає перегоріла, колись полум’яну пристрасть;
 • Коли наснився символ, висока ймовірність завести роман на стороні — і хай буде, що буде;
 • Іноді спалене житло віщує докази зради другої половинки;
 • Якщо дівчині приснилося, що згорів її будинок, наяву вона скоро увійде в будинок звуженого;
 • Бачити себе постраждалим при пожежі означає згубний захоплення.
 • Ваші дії

  Тлумачачи,, до чого сниться знак, Нострадамус пропонує згадати, що ви робили уві сні. Бачити, як згоріла квартира, і нічого не робити означає, що наяву доведеться зіткнутися з несправедливістю.

  Якщо, відповідно до сюжету сновидіння, у вас були причини організувати підпал, сонник вважає, що ви і в дійсності не зупинитеся ні перед чим. Спроби загасити полум’я свідчать про гострий небажанні порушувати звичний уклад.

  Назустріч новизні

  В сонник Лонго йдеться, що тлумачення сну про те, що згоріла квартира, слід сприймати як заклик відпустити минуле: його вже не повернути і не виправити. Якщо приснилося місце, де виріс сновидец, така подробиця лише підтверджує значення побаченого уві сні. Настав час для нових інтересів і нової любові.

  Попелище з вашого сновидіння обіцяє грандіозні зміни, наприклад, переїзд в далекі краї або освоєння захоплюючого для вас виду діяльності; випадкове знайомство може накрити з головою. У вас не залишиться причин шкодувати про померлого.

  Сонник згоріла квартира, до чого сниться згоріла квартира уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: