Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зерно, до чого сниться зерно уві сні

На думку більшості сонників, зерно уві сні асоціюється із зародженням нового життя, прибутком, багатим урожаєм і добром. Те,, до чого сниться сновидіння з насінням, відображає стійкі поняття сплячої людини, любов до праці і ті блага, яких він домагається своїми руками.

Сонник Мандрівника, сновидіння про зерно тлумачить найбільш сприятливим часом для сплячої людини. Його праці будуть гідно винагороджені, що обіцяє великий прибуток і процвітання. До того ж, приснилося бачення позначає відмінне здоров’я і велику радість.

Жінкам, бачити уві сні зерно, передрікає довгоочікувану вагітність, чоловікам — можливість знайти притулок і обзавестися родиною, родинним людям така картинка говорить про благополуччя в усьому.

Яке воно?

Зерна свіжої дозрілої пшениці, на думку Ісламського сонника, символізують добро, суха віщує нещастя. Для молодих жінок те,, до чого сниться подібна картинка, відображає набуття віри в щастя, зустріч з людиною, яка зробить її щасливою.

Дозрілі насіння пшениці уві сні пророкують вдале вирішення спорів і конфліктів, набуття взаєморозуміння в сім’ї і серед близького оточення. Проросле зерно попереджає сновидіння завчасно робити запаси на зиму, а також утриматися від серйозних фінансових розтрат.

Приснилося зіпсоване мишами або комахами зерно, за сонником Дмитра та Надії зими, передрікає втрати, пов’язані з нездоровою обстановкою в оточенні сплячої людини. Наснилося, що птахи клюють зернятка — потерпіть збитки через зайвої метушні.

Бачити уві сні, що злаки гинуть від вогкості, є застереженням, що благополуччя сновидіння знаходиться під загрозою. Так, піддавшись похмурому настрою або чужим доводам, Ви ризикуєте в корені зруйнувати свої справи, що веде до непоправних втрат.

Де знаходяться насіння

Бачити засіки, повні добірного, дозрілого зерна, згідно з трактуванням Сонника від А до Я, є знаком стрімкого підйому в справах і успіху. Наснилося, що злаки стоять в мішках — розраховуйте на стабільний дохід, якщо мішків багато уві сні — до багатства і достатку.

Згідно сонником Міллера, то,, до чого сниться зерно в мішках, символізує тверду рішучість сновидіння домогтися успіху на обраному терені. Спостерігати за зернами, що ллються потоком з комбайна в кузов вантажівки віщує радісні переживання в колі близьких і друзів.

Що робимо з насінням

Те,, до чого сниться сіяти зерно, відображає міцну надію на забезпечене майбутнє. Довелось сіяти пшеницю на камені або воду — необдумані дії можуть позбавити Вас гідного існування.

Ще одне значення подібного сюжету є в тлумачі Жовтого Імператора. Так, сіяти зерно уві сні позначає, що в реальному часі стан сновідящего є ідеальним для початку нових справ — його зібраність, свобода від чужої думки і уважність до деталей принесуть добрі плоди.

Розсипати зернятка уві сні віщує дрібні сварки і нерозуміння в родині. Якщо ж довелося розсипати багато насіння, то наяву дрібні склоки можуть перерости в справжній конфлікт.

Власноруч молоти зерна символізує вигоду і успіх у всіх починаннях, на які потрібно чимало сил. Молоти ячмінь пророкує сонником хорошу і заможне життя.

Косити колосся відображає закінчення важких часів, позбавлення від всіх неприємностей. Є свіжі колосся уві сні — до придбання хорошого майна, по Ісламському сонником, сновидіння вказує на набуття притулку в вірі і релігії.

Сонник зерно, до чого сниться зерно уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: