Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зефір, до чого сниться зефір уві сні

Це повітряне ласощі уві сні символізує радість, легкість, безтурботність. Тлумачачи,, до чого сниться зефір, сонник обіцяє море позитивних емоцій, успішність і безбідне і насичене подіями життя.

Готуйтеся до несподіванок і сюрпризів

Бачити білий апетитний зефір, що лежить в межах досяжності, який так і хочеться їсти, означає що скоро ви отримаєте приємний подарунок. Причому сам презент, як уточнює сонник, не становитиме велику матеріальну цінність, а скоріш за все стане знаком уваги і поваги до сновидцу. Вдалося їсти біле ласощі уві сні — подарунок подарує людина, від якого ви ніколи не очікували прояви уваги.

Сучасний сонник пояснює,, до чого сниться дівчині білий зефір. Це означає, що сновидицей належить побачення і приємне спілкування з симпатичним молодим чоловіком. Але, як стверджує тлумач, незважаючи на веселе і безтурботне проведення часу, це не означає, що відносини триватимуть довго.

Що віщує Міллер?

Сонник Міллера приснилося тістечко ототожнює з легкими грошима і несерйозними відносинами. Бачити пастилу в шоколаді, обіцяє поліпшення матеріального становища. Психолог пояснює,, до чого сниться дівчині ці ласощі в шоколаді. Сновидіння вказує, що гряде знайомство не тільки з симпатичним, але і матеріально забезпеченим чоловіком, який проявить непідробний інтерес до сплячої. Є уві сні цей солодкий продукт, віщує розчарування, непогамовану бажання.

Сюжет сновидіння як відображення майбутнього

Залежно від дій, що здійснюються уві сні сновідящій, тлумачення сну про зефір розкривається сонниками по-різному. так:

 • Є повітряну пастилу — до зустрічі з людиною, з яким давно хотіли побачитися;
 • Є зефір в шоколаді — доведеться слухати улесливі промови;
 • Готувати солодкість в домашніх умовах, обіцяє участь у справі, в якому не розбираєтеся;
 • Пригощають уві сні зефіром — до сварки з другою половинкою;
 • Пригощати їм когось — побуваєте на святі.
 • Намагайтеся бути розсудливим!

  Тлумачачи,, до чого сниться купувати зефір, сучасний суміщений сонник закликає проявити пильність. Наснилося пастила обіцяє надмірну марнотратство, марну покупку, несподівану втрату цінного предмета. Бачити, що довелося купувати солодощі комусь в подарунок — подбайте про збереження свого майна.

  Наснилося, що самостійно виготовляли цей солодкий продукт, значить, постарайтеся в реальній дійсності не влазити в чужі справи. При будь-яких обставинах, ваші знання виниклого питання обмежені і можуть привести тільки до ускладнення ситуації.

  Пригощати якогось персонажа зефіром, попереджає про конфліктну ситуацію з родичем або добре знайомої персоною, яка буде обтяжувати і мучити вас.

  Уміло розпоряджайтесь грошима

  У деяких снотолкователях, покупка зефіру прирівнюється до придбання якогось предмета або речі в реальному житті. Приснилося дія може служити підказкою про несприятливий момент для здійснення угод і нових придбань. Цілком ймовірно, що куплена річ швидко прийде в непридатність і розчарує вас, а нові контакти на ділі виявляться не такими вже вигідними.

  Бачити несвіжий або пліснявий зефір уві сні, на думку сонника Міллера, означає, що настав час розпрощатися з непотрібними речами, розірвати старі контакти, оновити мислення.

  Сонник зефір, до чого сниться зефір уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: