Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зима, до чого сниться зима уві сні

Холод і зима — два нерозривні поняття, і цей час року уві сні зачату навіває смуток і зневіра. До чого сниться цей холодний сезон? За сонником він символізує час, коли все завмирає, не розвивається і не росте. Коли шлях до мети стає ніби окований льодом, не даючи завершити розпочате до кінця.

Але не всі передбачення сонника ґрунтуються лише на негативній трактуванні морозу і свіжості. Якщо ви народилися восени, то, до чого сниться зимова пора, означає прихід короткочасної але дуже бурхливої ​​пристрасті, яка буде найяскравішим враженням в життя.

Що означає зима уві сні з жіночого сонником? Це передвістя проблем зі здоров’ям, неполадки в усіх органах, які в підсумку призведуть до серйозного стресу, і втрати надій на зцілення і прихильність фортуни.

Якщо ваш день народження припадає на літні місяці, і ви побачили зиму, то тлумачення снів так само буде не райдужним. Вас чекає тривала хвороба, що не настільки серйозна, наскільки виснажлива і доставляє незручність.

За малому Велесову сонником холод і холоднеча в сновидінні — символ початку, зародження нового життя, що має позитивне значення, а зима уві сні в будь-який інший сезон прогнозує поліпшення у фінансовому плані, відкриття нового бізнесу.

За сонником Міллера, то, до чого сниться зима має підсвідоме значення. Можливо, зовсім недавно ви виконали важку, розумово і трудомістку роботу, і така картинка свідчить про вашу незадоволеності результатами.

Бачити уві сні зиму зі снігом, пишними заметами та тріскучими морозами — справжнісіньку сувору пору, по інтерпретації французького сонника позначає дотик вашої долі самим Богом, вам буде везти в усіх починаннях.

До чого сниться зима влітку? Езотеричний сонник дає такого сновидіння позитивне тлумачення: зовсім скоро вас підвищать по службі, або ж ви отримаєте величезний виграш — не важливо яким шляхом, але ваше матеріальне становище різко покращиться.

Зимові природні явища уві сні

Квітучі дерева взимку уві сні по трактуванні сонника пророкують небувалу удачу, закоханість, радісні моменти. Але зимовий сезон додає ложку дьогтю в такі хороші передбачення — кожна весела секунда може захмаритися дрібними неприємностями.

Якщо все ваше життя на даний момент зайнята розвиваються, і ви відчуваєте справжню любов, то остерігайтеся пов’язаних з пристроєм особистого життя розбіжностей з начальством на роботі, якщо в сновидінні ви побачили квіти взимку.

Чекайте нових звершень, якщо вам довелося купатися уві сні взимку. Білосніжний пейзаж, як символ чистоти і початку шляху, і прозора льодяна вода, як знак свободи і незалежності, укупі створюють дуже сприятливе пророцтво.

До чого сниться дощ взимку? Крапельки вологи з небес в зимову пору віщують отримання хороших новин. А якщо це була сильна злива з блискавками, то крім добрих звісток ви отримаєте матеріальну винагороду.

Депресивний стан сновидіння, смуток і небажання діяти обумовлено відсутністю активності, неможливістю скинути негативну енергію, якщо йому довелося кататися з гірки взимку уві сні.

Юнак, якому наснилася зима не в сезон, буде нещасливий в першому шлюбі, так як його дружина буде сварлива і зла. Для дівчат холодну пору року уві сні свідчить про довгоочікуване спокої і відпочинку.

До чого ще сниться літо взимку? Якщо ви дорослий одружений чоловік, то сонник віщує, що незабаром вам доведеться пережити сильний переляк. Для заміжньої жінки таке сновидіння віщує підвищення заробітків.

Розквіт нових почуттів, поява радості і надії в життя віщує весна взимку в царстві сновидінь. Весняна крапель і розпускається трава, як символ зародження всього живого, віщує сонником вагітність для тих, хто давно цього чекає.

Сонник зима, до чого сниться зима уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: