Сонник зла собака, до чого сниться зла собака уві сні

Оскільки собака може уві сні символізувати не тільки вірних друзів, але також найлютіших ворогів, приснився зла собака вказує на реальних недругів людини. До чого сниться ту чи іншу сновидіння за участю цього роздратованого тварини — пояснить сонник, виходячи з подробиць і загального враження.

Готуйтеся до неприємностей

До чого сниться, ніби нападають злі собаки — це передвістя невдач і підступності недругів. Підготуйтеся, щоб випереджати їх.

Уві сні на людину кидається біла шавка? Сонник інтерпретує такий образ як невдачу в справах, злобного ворога. Сновидіння можуть помилково звинуватити в злочині.

Наснилося, як багато розлючених тварин гарчать, б’ються між собою? Сонник попереджає: вороги зможуть нанести сплячому поразку. Однак не варто вдаватися до смутку, адже програна битва — ще не вся війна, пізніше можна взяти реванш.

Якщо уві сні агресивна шавка кусає вас — в сімейних або ділових відносинах настане період невизначеності. Постарайтеся уникнути з’ясування відносин або нових підприємств — дочекайтеся більш сприятливого часу. Почути, як вона гавкає — очікують погані звістки.

Хороші ознаки

Бачити, як зграя полює на лисиць, інших тварин, означає: застояні справи сновидіння несподівано пожвавиться.

До чого сниться, ніби зла собака загриз кішку? Як не дивно, це хороший знак. Сонник сповіщає: наяву чекають прибуткові справи, а також несподівані задоволення.

Наснилося вбити напала агресивну тварину? Це знамення: сплячому вдасться подолати виниклі неприємності, восторжествувати над ворогами.

Жінці злякатися уві сні великого пса — згідно сонником, віщує: вона вийде заміж за гідного чоловіка.

Зла собака на ланцюгу уві сні, яка гавкає, але не може вас дістати — злостивці дуже хочуть нашкодити вам. Однак будьте впевнені: обставини складуться так, що вони виявляться безсилі.

Попереджені? Дійте!

До чого сниться, ніби зла собака гарчить за спиною людини? За сонником, сюжет означає: його таємним інтересам буде перешкоджати якийсь інтриган. Хоча іноді таке сновидіння може передрікати невдачу тому, хто, але воно спонукає активно чинити опір — хто знає, можливо, вдасться відстояти свої позиції.

Якщо уві сні вас намагається вкусити скажена тварина — приготуйтеся до зіткнення з недругом. Хоча він упевнений, що візьме гору над вами, ви зможете його переграти, зібравши в кулак свою рішучість, бажання дати відсіч.

Наснилося злякатися великий злий собаки? Наяву сновидцу належить чинити опір всьому своєму оточенню. Людина прагне вирватися з вульгарності, посередності і при достатній рішучості досягне цього.

Результат ситуації залежить від вас

Тікати уві сні від переслідує скаженого пса — сонник підкреслює: настав час мобілізувати всі свої сили, волю, щоб не програти в боротьбі. Хорошим знаком вважається прогнати її або навіть вбити — тоді людина зможе виграти це протистояння.

Бачити, як на вас уві сні кидаються, нападають злі собаки — наяву зіткнетеся з силами зла, які будуть посилати одну неприємність за іншою. Якщо ж наснилося, ніби відбили такий напад — звернувшись за допомогою до Бога, зможете протистояти цим силам.

Чорна злісна сука віщує отримання неприємних звісток. Можливо, одного спіткали якісь негаразди чи він захворів і потрібно ваша допомога. А може, заплановані справи підуть за зовсім іншим сценарієм і потрібно терміново вносити корективи.

Обережніше зі своїм оточенням

До чого сниться, ніби кусає зла собака? Сплячий буде вислуховувати докори свого друга через вчиненого ним вчинку, який приятелеві не подобається.

Сновидіння, ніби намагаються напасти злі пси, сонник інтерпретує як попередження. Можлива серйозна сварка з друзями. Постарайтеся уникнути конфлікту, адже образа може тривати довго і принести шкоду вашим відносинам.

Присниться чорна зла собака є символом розчарування. Людина, якого сплячий тривалий час вважав другом, відвернеться в скрутну хвилину. Мало того, цей зрадник використовує таємниці сновидіння, щоб зганьбити його перед усіма.

Приділіть увагу собі

Якщо уві сні на вас кидається агресивну тварину — значить, по сонником, можливий якийсь важкий конфлікт. Причому, він виникне через вашу нестриманості. Чим страшніше пес — тим напруженіше буде розбрат. Постарайтеся стримувати прояви емоцій.

Бачити, як на кішку нападають злі собаки — наяву сновидець буде занадто обурюватися якимись інтригами. Потрібно обережніше висловлюватися, інакше це принесе шкоду.

До чого сниться зграя злих собак? Згідно сонником, бачення попереджає: людина наяву втомився від суєти, що не дає йому відпочити або досягти мети. Побачивши уві сні подібний сюжет, потрібно взяти відпустку, щоб дати собі відновитися.

Сонник зла собака, до чого сниться зла собака уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: