Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник земля, до чого сниться земля уві сні

Тлумачень,, до чого сниться земля, безліч. Ряд сонників пояснюють таке сновидіння виключно як символ багатства, успіху, нових можливостей. Але існують і джерела, які далеко не такі оптимістичні в прогнозах. Побачили уві сні грунт? Уважно прочитайте всі перераховані нижче передбачення. Лише так Ви зможете зрозуміти своє сновидіння максимально правильно.

Збір різних предметів

Уві сні збирати гроші з землі — до легкої матеріального прибутку. Сонник Гришиной обіцяє одержання спадщини або виграш в лотерею. Незважаючи на легкий дохід, постарайтеся розпорядитися грошима максимально розумно.

Універсальний сонник детально роз’яснює,, до чого сниться збирати дрібниця. Якщо Ви збирали монети уві сні, то в реальному житті зможете відшукати кілька джерел доходу. Всі вони будуть приносити невелику, але постійний прибуток.

Наснилося, що Ви збирали яблука з землі? Будьте готові до того, що поточні справи принесуть очікувані результати. Великі і стиглі яблука — символ майбутніх перемог і цінних нагород за виконану працю.

Наснилося, що здійснювали збір розкиданої картоплі, значить, досягнете успіху в будь-якому починанні. Універсальний сонник рекомендує використовувати даний час для початку важких проектів і справ.

Копати землю

Копати землю лопатою уві сні — до нелегкої праці. Доведеться неабияк постаратися, щоб заробити гроші. Сонник Хассе радить подумати над зміною сфери діяльності. Пошукайте більш прибуткову роботу.

Пояснення,, до чого сниться копати землю в городі руками дає Міллер. Він вважає, що таке сновидіння пророкує активний пошук джерел заробітку. На жаль, найближчим часом вийде знайти тільки низькооплачувані і важкі роботи.

Рити землю уві сні з люттю, означає в реальному житті перебувати в розпачі. Череда невдач змусила Вас розчаруватися в собі і в оточуючих. Східний сонник закликає не здаватися завчасно. Потрапити зовсім небагато і зможете знайти довгоочікувану нагороду за свої старання.

Якщо наснилася вже перекопана земля, будьте готові почути вигідну пропозицію від начальника або друзів. Пропозиція це буде пов’язано з Вашої сферою діяльності. Скопана грунт також може попереджати про прийдешні вдалих моментах. Постарайтеся не упустити жоден з них.

Орати і рихлити

Якщо наснилася зорана земля, то наяву справи будуть складатися найкращим чином. Вас чекає багатство і щастя.

До чого сниться переорати ділянку пояснює і Міллер. Сонник Міллера свідчить, що таке сновидіння пророкує важка праця, який при цьому буде гідно винагороджено.

Рихлити уві сні грунт означає в реальності активно займатися облаштуванням свого життя. Можливо, недавно Ви придбали нове житло і зараз старанно наводите в ньому затишок.

Посадка рослин і полив

Садити квіти в землю — до спроб змінити своє життя в кращу сторону. Якщо Ви побачили уві сні, як посаджені рослини зацвіли, то Вам вдасться досягти всіх задуманих цілей.

Займатися засажіванія городу бур’янами, значить зв’язатися з компаній шахраїв. Сонник Странніков радить подумати, до чого Вас може привести подібна дружба і зупинитися, поки не стало надто пізно.

Садити насіння в чорнозем — до початку дуже вигідного справи, яке принесе солідну грошову прибуток. Сіяти насіння в суху землю, значить, в реальному житті робити марні спроби. Жіночий сонник рекомендує на час залишити марні потуги і перемикатися на влаштування особистого життя. На даний момент це буде більш продуктивно.

Поливати уві сні посаджені рослини — хороший знак. Всі Ваші очікування виправдаються.

Провали в поверхні

Якщо уві сні земля провалюється під ногами, приготуйтеся пережити низку невдач. Розчарування може бути досить сильним.

Велика тріщина в грунті — символ серйозних життєвих змін. Сучасний сонник попереджає про те, що наяву трапиться якесь подія, яка кардинально змінить життєвий вектор.

Провалитися уві сні в в яму, що утворилася в землі — до періоду забуття і злиднів. Деякий час після такого сновидіння Ви не зможете заробити нормальних грошей. Всі Ваші старання не принесуть належного результату.

Бачити себе на землі

Сидіти на великій купі чорної землі означає досягти що робиться успіху. Ви знайдете роботу мрії, славу, повагу оточуючих і солідний грошовий дохід. Постарайтеся всього цього не позбутися через власну легковажність.

Наснилося, що ходили босоніж по густій ​​траві? Східний сонник обіцяє отримання всіляких насолод в реальному житті.

Лежати на землі уві сні означає жити спокійно і мирно. Все, чого Ви хотіли, Ви на даний момент вже досягли. Тепер залишається тільки пожинати плоди своєї праці.

Ванга пояснює,, до чого сниться спати на сирій грунті. Сонник Ванги вважає, що дане сновидіння є попередженням. У реальному житті Ви перебуваєте в омані з приводу ряду важливих питань. Будьте більш уважними в спілкуванні з близькими людьми і друзями, і Вам вдасться дізнатися багато нового.

Різні тлумачення

Наснилася мокра земля і що лежать на ній дощові черв’яки? Найближчим часом Ви будете засмучені через низку трапилися неприємностей.

Розсипана в Вашій оселі по підлозі земля з кладовища передрікає проблеми зі здоров’ям. Сонник Хассе настійно радить Вам відвідати кабінет лікаря і пройти стандартне обстеження.

Якщо уві сні над землею ширяв метеорит, то наяву доведеться приймати дуже важливе рішення. Будьте спокійні і максимально врівноважені, так Вам вдасться вчинити правильно.

Купувати в своїх нічних мріях на ринку родючу землю — до набуття сильного покровителя. Він вирішить багато Ваші проблеми.

До чого сниться літати над землею розтлумачує сонник Гришиной. Вважається, що такий сон обіцяє несподівану радість і почуття щирого щастя.

Якщо Вам приснилося, що в землю вдарила блискавка, постарайтеся заздалегідь морально підготуватися до удару долі. Удар буде сильний. Але з часом справи Ваші прийдуть в норму. Ще варіант,, до чого сниться подібне — розлучення.

Відчули уві сні у себе в роті землю? Спробуйте стежити за своїми словами в реальному житті. Необдумані висловлювання здатні спровокувати великі проблеми.

Сонник земля, до чого сниться земля уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: