Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник земля чорна, до чого сниться земля чорна уві сні

«Земля — ​​це символ багатства і родючості. Все живе вийшло з землі ». Ці постулати ми пам’ятаємо з дитинства і, мені здається, ніхто не стане проти цього заперечувати. Іноді уві сні до нас приходять дивні образи і бачення. Морфей нам дарує яскраві фарби і казкові пейзажі, ми літаємо серед хмар і опускаємося на дно морське, ми красиві, успішні, багаті і щасливі! .. А іноді, сни зовсім бліді і неяскраві, часом навіть чорно-білі. Нам сняться прості речі: грунт, вода, небо, камені. Чому сняться подібні речі і чого чекати від цих, простих на перший погляд, нічних видінь, знають відомі тлумачі сновидінь — сонники. Знають і з задоволенням діляться своїми знаннями з нами. Давайте заглянемо в них, щоб дізнатися, до чого сниться, наприклад, що земля чорна!

Родючий чорнозем

Бачити уві сні родючу багату чорну землю — сонник підказує нам, що подібне сновидіння — це символ щастя. Все у вас буде добре і прекрасно!

Сниться, що над чорноземом клубочиться пара — сонник радить «спуститься з небес на землю», ви замріялися. Нічого поганого цей сон не пророкує, просто мріючи весь час про щось далеке, можна «прогавити» реальний шанс на удачу.

Приснився сон, що ви впали на м’який грунт чорного кольору — чекайте приємних прогулянок або подорожі, про який давно мріяли.

Бачити, що земля чорна і мокра від надлишку вологи — в реальному житті вам випаде можливість втілити в життя одну зі своїх найсміливіших фантазій. Не пропустіть свій шанс, попереджає сонник.

Погана грунт

Якщо уві сні ви побачили бідний сухий грунт у себе в городі — незабаром ви зрозумієте, що ваша робота не приносить вам належного задоволення. Сонник радить подумати і прийняти правильне рішення, перш ніж щось міняти кардинально.

Бачити землю чорну і потріскану від посухи — ви занадто зациклені на своїх планах. Якщо щось у вас не виходить, ви опускаєте руки. Не будьте песимістом, можливо, вам потрібно всього лише злегка підкоригувати свої плани і у вас вийде будь-яку справу.

Приснився пересушене чорний грунт, розсипається від дотиків — вашим мріям найближчим часом не судилося збутися. Чи не турбуйтеся, цей сон всього лише попередження, а не вирок. Поміняйте в мрії зовсім небагато, і таким чином, це вже буде інша мрія, яка може здійснитися вже завтра.

Сниться чорна грязь, яка засмоктує ноги і не дає йти — в реальності, ви перебуваєте в полоні у якихось неприємних зобов’язань. Можливо, ви пообіцяли комусь те, що вам не по плечу і це вас обтяжує. Будьте чесні з собою і іншими, покайтеся і вибачитеся за необачно дану обіцянку.

Копатися на грядках

Наснилося, що ви сієте на свіжозораному поле — ваше здоров’я найближчим часом не зломить жодна хвороба, навіть легкий нежить вам не страшний.

Наснилася земля в городі, порита кротами — бережіть гроші. Сонник попереджає, що найближчим часом хтось може втягнути вас в сумнівну аферу, не піддавайтеся спокусі швидкої наживи, втратите більше.

Садити саджанці в городі — до грошей, віщує сонник. Закапувати паростки в багатий чорнозем — до великого прибутку. Висаджувати в бідну грунт — до прибутку маленькою і незначною.

Сонник земля чорна, до чого сниться земля чорна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: