Сонник зеленка, до чого сниться зеленка уві сні

Якщо уві сні ви побачили, що вам обробляють рану «розчином брильянтового зеленого» будьте готові до того, що у ваше життя увійдуть зміни, і в більшості своїй хороші, а от купувати його — поганий знак, стежте за своїм здоров’ям. Зрозуміти,, до чого сниться зеленка, і для чого підсвідомість посилає сплячому подібний символ, допоможе сонник.

Обробка рани — до нових знайомств

Бачити уві сні, що ви обробляєте комусь садна на обличчі зеленкою — до змін в особистому житті, пророкує Жіночий сонник.

Замазувати уві сні подряпини на лобі — на своєму — чекайте підвищеної уваги до своєї персони з боку протилежної статі, на чужому лобі — вас зацікавить хтось.

Наснилося, що хлопець просить вас обробити йому рану на грудях — сон означає, що ви познайомитеся з людиною, який залишить незгладимий слід у вас на душі.

Змащувати антисептиком подряпини на своїх руках і ногах, отримані при падінні вночі в темряві — новий знайомий принесе вам багато клопоту, попереджає сонник Міллера.

Одного разу в аптеці або Бережіть здоров’я…

Наснилося, що ви купуєте в аптечному кіоску зеленку — стережіться травм і порізів, радить Місячний сонник.

Бачити себе фармацевтом і готувати розчин брильянтового зеленого на продаж — можете постраждати через свого словоблудства. Контролюйте свої слова.

Продавати зеленку в аптеці — вас можуть потривожити старі шрами і переломи, якщо такі у вас були коли-небудь в житті.

Сниться, що ви вночі замість зеленки купили в аптечному кіоску йод або рідина Кастеллані — до проблем з очима. Перевірте свій зір, рекомендує Сучасний сонник.

Сон, в якому ви бачите ажіотаж в аптеці, і що покупці не можуть поділити зеленку, означає, що вам слід навчитися розслаблятися, інакше ризикуєте потрапити до лікарні з перевтомою.

Використовувати не за призначенням — знак життєвих змін

Сниться, що ви збираєтеся на костюмований бал-маскарад і малюєте на обличчі зеленкою різні візерунки — тримайтеся подалі від подразників, особливо дрібних, вони здатні перетворити ваше життя на кошмар.

Малювати уві сні собі на лобі «третє око» рідиною, кольору зелені — вам набрид той факт, що вами постійно хтось командує, ви прагнете почати нове життя без настирливих порадників, тлумачить дане сновидіння Східний сонник.

Хлопець просить вас уві сні набити йому на плечі або спині татуювання зеленкою — вам доведеться зіткнутися з несподіваними труднощами там, де їх бути не повинно, але завдяки нестандартному мисленню і кмітливість ви з ними впораєтеся.

Наснилося, що ви фарбуєте щось зеленкою або малюєте малюнок — вас чекають несподівані зміни, які спочатку викликають у вас роздратування і злість, а потім зміняться захопленням і радістю.

Незвичайна зеленка — до веселощів і сюрпризів

Сниться, що ви змастили садно на обличчі рідиною синього кольору — до радісних і веселих подій, пророкує сонник Лоффа.

Наснилося, що ваша подряпина, оброблена розчином брильянтового зеленого, вночі при місячному світлі стала світитися, немов фосфорна — вас чекають сюрпризи і несподівані розіграші друзів.

Зеленка, яка змивається з тіла водою, немов фарба — обіцяє сплячій людині веселі та яскраві вихідні в компанії друзів, і скоріше за все проведені у водойми.

Сонник зеленка, до чого сниться зеленка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: