Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелені гори, до чого сниться зелені гори уві сні

Уві сні довелося бачити зелені гори? Це ознака вдалої ситуації і гідною, хоч і досить важкої роботи. Сонник допоможе розібратися, до чого ще сниться цей чудовий образ.

На що ви готові?

Наснилися далекі гори? Скоро вам належить зробити серйозний вибір, що стосується любовних відносин.

Якщо уві сні довелося бачити далекі вершини і захоплюватися їх красою, то це означає, що ви задумали справа, яка потребує довгої і кропіткої втілення.

Уві сні гірський пік символізує апогей особистих бажань і прагнень, а також влади. Крім того сонник вважає зелені гори символом дива, заради якого ви готові на будь-які жертви.

Не поспішайте!

До чого сняться особливо красиві гори? Ваше майбутнє пов’язане з великими, але однозначно приємними переживаннями і хвилюваннями.

Якщо ж красиві схили не викликають особливого захоплення, то не слід будувати далекосяжні плани. Зараз ви перебуваєте на етапі абсолютної невизначеності.

Наснилося, що ви піднімаєтеся на красиві схили по дивним альпійським галявинах? Сонник впевнений, що ви легко досягнете визнання і гідного становища в обраному суспільстві.

Передбачення Міллера

Наснилися чудові зелені гори і ви — на самій їх верхівці? Сонник Міллера впевнений, що доля дуже скоро піднесе приголомшливий сюрприз, після чого життя поверне в зовсім іншому напрямку.

Вірний шлях!

До чого сняться пагорби, повністю покриті зеленню? Щоб втілити задумане, вам доведеться проявити самі нетривіальні риси характеру: підприємливість, кмітливість, а місцями навіть хитрість.

Високі гори, покриті зеленню відображають вірно обраний духовний шлях і прагнення до пізнання. Однак тлумачення сну буде не точним, а то й враховувати особливості рослинності.

Чи не відволікайтеся!

Так зелені гори, вкриті непрохідними заростями лісу, символізують дрібні турботи і бажання, які віддаляють вас від головного.

Іноді лісиста місцевість обіцяє невірність коханого або нелегкі пошуки другої половинки.

Наснилося, що ліс був настільки густий, що це заважало підйому вгору? Сонник рекомендує зосередиться на основну мету.

Розшифровка дій

До чого ще сняться зелені гори? Розібратися в цьому питанні допоможуть власні дії уві сні.

 • Йти вгору легко — мета близька.
 • Підніматися важко — одноманітне існування.
 • Спускатися вниз — завершення складного етапу.
 • Зірватися — крах, втрати.
 • Поранитися до крові — зайдете тупик.
 • Знайти щось — удача, ділову пропозицію.
 • Вийти до річки — новий погляд, перспектива.
 • Готуйтеся!

  Бачити самий пік і не мати можливості дістатися до нього — погано. Це означає, що деякий період доля буде кидати з боку в бік.

  Якщо уві сні ви так і не зуміли дійти до вершини, то в реалі можна готуватися до серйозних випробувань.

  Наснилося, що ви загинули, намагаючись здолати зелені гори? Сонник радить негайно змінити життєві орієнтири.

  Вам допоможуть!

  До чого сниться багато зазелененних гір? Це відображення реального занепокоєння і тимчасової непевності.

  Якщо ж уві сні з’явилася гора відразу з двома вершинами, то сонник гарантує вам успіх, завдяки втручанню впливового, можливо потойбічного заступництва.

  Сонник зелені гори, до чого сниться зелені гори уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: