Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелене яблуко, до чого сниться зелене яблуко уві сні

До чого сниться зелене яблуко? Цей знак особливо сприятливий для жінок, оскільки є символом жіночої життєвої сили. За сонником, представницям прекрасної статі таке бачення передрікає душевну гармонію і міцне здоров’я. Чоловікам, які уві сні збирали їх, незабаром чекає зустріч зі старим другом або привабливою дівчиною.

Стигле зелене яблуко

Стиглий налитої плід — найбільш позитивний сигнал, він віщує, що збудуться всі бажання, мрії. Сновидінню вдасться завоювати любов гідного людини і створити разом міцну сім’ю. До чого сниться багато яблук? Йому чекають цікаві знайомства або з’являться нові захоплюючі задумки.

Такий знак може наснитися людині, який згодом відкриє у себе нові можливості. Він характеризує сновидіння як особистість з молодечим запалом і чистими намірами. Дуже сприятливо бачити зелені яблука зимових сортів. Сонник підкреслює: це свідчення сили духу.

Їсти їх уві сні — життя стане насиченою, плідною. Активно беручи участь у подіях, ви зможете зробити щось корисне. Також наяву відчуєте прилив енергії, яка дасть можливість легко вирішити виникаючі проблеми. Наснилося їсти цей фрукт, який опинився дуже смачним? Всі справи будуть успішними.

Незрілий фрукт

До чого сниться представниці прекрасної статі зривати неспелое зелене яблуко? Сонник стверджує: наяву вона познайомиться з приємним чоловіком. Динаміка розвитку їх відносин буде схожа на швидкість його дозрівання. А ось розрізати такий плід для неї означає припинення зв’язку зі знайомим.

Коли ви бачите уві сні, ніби зриваєте його — значить, квапте події. Дайте їм розвиватися своєю чергою: коли прийде час, фрукт сам звалиться в руки. Тобто, сонник закликає набратися терпіння, не бігти попереду паровоза, а дати час сформуватися якимсь обставинам.

Їсти зелене яблуко — дуже переживати через несправджених очікувань. Це попередження: не варто витрачати душевні сили на безплідні емоції, краще приділити більше уваги новим планам.

Правда, іноді символ подібного типу уві сні вказує на неприємні моменти. Наприклад, сигналізувати про наближення проблемах зі здоров’ям. Крім цього, приснився прикмета попереджає: серед оточуючих вас людей є лицеміри, тому будьте обережні.

Що обіцяє?

Дівчині бачити зелене яблуко в нічних мареннях — по сонником, з’являться відразу кілька залицяльників, можливо, виникне велика любов. Жінці приснився символ віщує впевненість: вона красива, бажана, неповторна, її шлях по життю легкий. До чого сниться цей плід чоловікові? Він обіцяє знайомство з цікавою красивою дівчиною, причому, її прихильність вдасться завоювати.

Жінці, давно мріє про поповнення сім’ї, подібний знак уві сні може передбачити давно очікувану вагітність. Цілком можливо, через деякий час її цікаве положення підтвердиться.

Іноді сонник трактує яблуко як знамення долі, а бачення, де воно присутнє — досить значним для реального життя сплячого. Позитивним моментом тут є те, що саме його зелений колір уві сні пророкує щось приємне. Це може бути довгоочікувана любов, здоров’я, мудрість. Головне — терпляче дочекатися, коли ознака здійсниться.

Сонник зелене яблуко, до чого сниться зелене яблуко уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: