Сонник зелене поле, до чого сниться зелене поле уві сні

Щасливий період і багатство обіцяє побачене уві сні зелене поле. І все ж, незважаючи на позитивне тлумачення, сонники рекомендують враховувати подробиці мрії, розшифровуючи,, до чого сниться даний символ — так ви точно зумієте уникнути неприємностей.

Пророцтва Міллера

Якщо вам приснилося зелене поле або величезні «океани» колоситься хліба, то це означає, що вас чекає щастя і благодать, запевняє сонник Міллера. А ось, скошений уві сні луг, в свою чергу, означає період невдач і невезіння. Не варто в цей час затівати щось нове і важливе — справа немає вигорить.

«Море» трави і квітів, як символ процвітання

Тлумачення сну, в якому ви бачите багато яскраво-зеленої трави упереміш з квітами обіцяє наступне, за версією Східного сонника: якщо у вас є нереалізовані задуми і сміливі плани, то зараз саме час втілити їх в життя.

А ось, на думку Весняного сонника, бачити уві сні багато трави на зеленому полі, на якому ви лежите, прикриваючись від сонця квітами — ознака того, що гроші будуть литися у вашу кишеню, причому без вашого особливого участі в процесі.

Футбольне поле — ознака прагнень до перемоги

Ви будете маніпулювати людьми, причому всіма підряд, як близькими, так і не дуже, якщо вам приснилося футбольне поле. Як стверджує сонник пастора Лоффа, зелене поле з підстриженою травичкою, по якому бігають спортсмени — сигнал про те, що вам чуже почуття скромності і нерішучості. Ви знаєте, чого хочете, і впевнено йдете до цього.

А ось,, до чого сниться стрижений трав’яний газон для занять спорту, на думку сонника Лонго: ваше здоров’я не буде вас турбувати, а ось, стан нервової системи змусить похвилюватися — ви будете агресивно та войовничо налаштовані, що буде проявлятися істериками і поганим настроєм.

Сільськогосподарські угіддя: Від ідей до їх реалізації

А якщо ви вирішите з’ясувати,, до чого сниться зелене поле колоситься пшениці, то вам варто заглянути за відповіддю в сонник Білого Мага. Цей тлумач стверджує, що найближчим часом ви будете активні, як ніколи. І найголовніше, що у вас все буде виходити саме так, як ви задумали.

Дуже добре, якщо уві сні ви бачите паростки пшениці. Це говорить про те, що вам не чуже співчуття і «відчуття ліктя», ви без роздумів прийдете на виручку не тільки одного, але і малознайомої людини, пророкує тлумач сновидінь Цвєткова.

А якщо наснилося, що упереміш з пшеничними паростками, в поле росли кульбаби, то, втілюючи в життя свої божевільні ідеї, ви звернетеся за допомогою до одного.

Що ви робили уві сні

Якщо вам приснилося безкрає зелене поле, що радує погляд і душу, то пригадайте, що саме ви робили в цьому мальовничому куточку природи. Ось, як пояснюють тлумачі сновидінь, до чого сняться деякі з дій на лузі:

 • Лежали і милувалися небом — до хорошого настрою і успішності;
 • Косили траву або хліба уві сні — до отримання прибутку;
 • Пасли худобу — вам запропонують вигідне і перспективне діло;
 • Займалися уві сні любов’ю з коханим — до вагітності;
 • Плели вінки або збирали лугові рослини в букети — до отримання хороших новин;
 • Билися — до проблем і засмучення.
 • Сонник зелене поле, до чого сниться зелене поле уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: