Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелене поле, до чого сниться зелене поле уві сні

Щасливий період і багатство обіцяє побачене уві сні зелене поле. І все ж, незважаючи на позитивне тлумачення, сонники рекомендують враховувати подробиці мрії, розшифровуючи,, до чого сниться даний символ — так ви точно зумієте уникнути неприємностей.

Пророцтва Міллера

Якщо вам приснилося зелене поле або величезні «океани» колоситься хліба, то це означає, що вас чекає щастя і благодать, запевняє сонник Міллера. А ось, скошений уві сні луг, в свою чергу, означає період невдач і невезіння. Не варто в цей час затівати щось нове і важливе — справа немає вигорить.

«Море» трави і квітів, як символ процвітання

Тлумачення сну, в якому ви бачите багато яскраво-зеленої трави упереміш з квітами обіцяє наступне, за версією Східного сонника: якщо у вас є нереалізовані задуми і сміливі плани, то зараз саме час втілити їх в життя.

А ось, на думку Весняного сонника, бачити уві сні багато трави на зеленому полі, на якому ви лежите, прикриваючись від сонця квітами — ознака того, що гроші будуть литися у вашу кишеню, причому без вашого особливого участі в процесі.

Футбольне поле — ознака прагнень до перемоги

Ви будете маніпулювати людьми, причому всіма підряд, як близькими, так і не дуже, якщо вам приснилося футбольне поле. Як стверджує сонник пастора Лоффа, зелене поле з підстриженою травичкою, по якому бігають спортсмени — сигнал про те, що вам чуже почуття скромності і нерішучості. Ви знаєте, чого хочете, і впевнено йдете до цього.

А ось,, до чого сниться стрижений трав’яний газон для занять спорту, на думку сонника Лонго: ваше здоров’я не буде вас турбувати, а ось, стан нервової системи змусить похвилюватися — ви будете агресивно та войовничо налаштовані, що буде проявлятися істериками і поганим настроєм.

Сільськогосподарські угіддя: Від ідей до їх реалізації

А якщо ви вирішите з’ясувати,, до чого сниться зелене поле колоситься пшениці, то вам варто заглянути за відповіддю в сонник Білого Мага. Цей тлумач стверджує, що найближчим часом ви будете активні, як ніколи. І найголовніше, що у вас все буде виходити саме так, як ви задумали.

Дуже добре, якщо уві сні ви бачите паростки пшениці. Це говорить про те, що вам не чуже співчуття і «відчуття ліктя», ви без роздумів прийдете на виручку не тільки одного, але і малознайомої людини, пророкує тлумач сновидінь Цвєткова.

А якщо наснилося, що упереміш з пшеничними паростками, в поле росли кульбаби, то, втілюючи в життя свої божевільні ідеї, ви звернетеся за допомогою до одного.

Що ви робили уві сні

Якщо вам приснилося безкрає зелене поле, що радує погляд і душу, то пригадайте, що саме ви робили в цьому мальовничому куточку природи. Ось, як пояснюють тлумачі сновидінь, до чого сняться деякі з дій на лузі:

 • Лежали і милувалися небом — до хорошого настрою і успішності;
 • Косили траву або хліба уві сні — до отримання прибутку;
 • Пасли худобу — вам запропонують вигідне і перспективне діло;
 • Займалися уві сні любов’ю з коханим — до вагітності;
 • Плели вінки або збирали лугові рослини в букети — до отримання хороших новин;
 • Билися — до проблем і засмучення.
 • Сонник зелене поле, до чого сниться зелене поле уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: