Сонник зелений ліс, до чого сниться зелений ліс уві сні

Сонник дає кілька різнопланових трактувань побаченому уві сні зеленому лісі. Сновидіння обіцяє виконання бажань, успіх на роботі, взаєморозуміння будинку. Але для розуміння,, до чого сниться сюжет, треба враховувати й інші значення: чекають труднощі, складна ситуація, перешкоди.

Сонник Міллера: успішний хід справ

Наснилося бачити зелений ліс? Сюжет обіцяє хороші зміни в справах, успішність. Скористайтеся можливостями, що відкриваються, щоб досягти максимальних результатів.

Реалізація ідей, кар’єрний ріст

Сюжет, коли сплячий милується зеленими величними кронами, знаменує його майбутній успіх і славу.

Бачити густий зелений ліс уві сні означає: можливі серйозні грошові надходження. Накажіть ними з розумом: вигідні вкладення принесуть великий прибуток.

До чого сниться безліч високих дерев, якими ви милувалися? Сонник обіцяє: бажання здійсняться, намічені задумки зможете реалізувати.

Наснилося бігти там, легко минаючи перешкоди і заросли? Наяву належить успіх на роботі, кар’єрний ріст.

Романтичні зустрічі, гармонія

Бачити красивий зелений ліс уві сні, залитий сонячним світлом — по сонником, відмінний символ. Сплячого чекають цікаві зустрічі, романтичний настрій.

Величні, красиві дерева, під якими ви гуляєте, обіцяють любов, гармонію, порозуміння в сімейному житті.

До чого сниться жінці красивий зелений ліс, за яким вона йде? Її чекають романтичні відносини з незнайомцем. Але не треба з головою кидатися в них, спершу треба придивитися до чоловіка, дізнатися про нього у знайомих, щоб уникнути розчарувань.

Належить боротися з труднощами

Чоловікові наснилося бродити по густому лісі? Сонник попереджає: неоднозначна ситуація, в якій опинилися, змусить вас похвилюватися. Не відкладайте прийняття рішення, адже всі можливості перебороти труднощі у вас є. Пам’ятайте: невпевненість тільки заважає чітко діяти.

Бачити уві сні, ніби заблукали, означає: той, хто лежить потрапив в складну ситуацію, яка призводить до душевних терзанням, провокує сварки, проблеми. Не потрібно впадати у відчай — будь-які труднощі рано чи пізно вирішаться. Обміркуйте поведінку оточуючих і своє. Швидше за все, рішення лежить на поверхні.

Чим займались?

Для більш точного тлумачення сну пригадаєте, що ви робили:

 • Ходили по темному лісі — сварки, скандали вдома;
 • Заблукали — захворювання;
 • Полювали — невдача;
 • Сиділи, лежали під деревом — одужання;
 • Співали — везіння;
 • Садили деревця — успішність, міцне здоров’я;
 • Рубали — виграєте спірні справи по майну.
 • Підкоригує плани, проявіть рішучість

  Наснилося світла гай символізує продуманість ідей, планів, чіткі цілі. Сонник стверджує: гуляти по ній з хорошим настроєм віщує швидку радість. Негативні емоції вказують на невеликі неприємності.

  До чого сниться густий темний зелений ліс? Можливі непередбачені перешкоди і навіть небезпека. Подібне бачення може повідомляти про непродуманих планах, непосильних справах.

  Сосновий попереджає уві сні про труднощі. Щоб їх подолати, потрібно докласти зусиль, проявити рішучість. Листяний віщує тимчасові труднощі.

  Сонник зелений ліс, до чого сниться зелений ліс уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: