Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелені дерева, до чого сниться зелені дерева уві сні

До чого сняться зелені дерева? Уві сні вони символізують цілком вдале протягом справ, відносин і взагалі життя. Сонник пропонує розглянути образ в різних його варіаціях.

Мрії здійсняться!

Наснилися зелені дерева з пишною і високою кроною? Наяву отримаєте дружню підтримку.

Бачити здорові насадження із зеленим листям означає, що ви відчуєте зовсім нові і дуже незвичайні відчуття. Крім того це символ виконання таємних бажань і давно забутих надій.

До чого сниться, що листочки неспішно падають з рослин? У будинку відбудеться радісна подія. Якщо ж уві сні дерево раптово впало, то сонник навпаки пророкує біду і нещастя.

Подбайте про близьких!

До чого сняться виключно молоді зелені дерева? Вам слід більше уваги приділяти рідним людям або ж зайнятися пошуками своєї половинки.

Довелось уві сні вважати молоді дерева? Наяву належить потурбуватися через дітей. Наснилося, що ви купили молоді саджанці? Якесь нове справу принесе додатковий клопіт.

Символ позитиву

Бачити зелені дерева в пору цвітіння або плодоношення — дуже добре. Сонник гарантує процвітання і благополуччя.

Особливо сприятливо тлумачення сну для хліборобів, бізнесменів, мандрівників і мореплавців. Це запорука відмінного врожаю, прибуткових операцій і успішного повернення додому.

Якщо деревця з плодами наснилися закоханому людині, то в недалекому шлюбі він пізнає щастя, а майбутнє діти принесуть спокій і радість.

Трохи конкретики

Щоб якомога точніше інтерпретувати бачення сонник радить врахувати додаткові нюанси. Наприклад, приблизну породу.

 • Листування — підвищення розумових здібностей.
 • Хвойні — відображення емоцій, почуттів.
 • Фруктові — сприятливий підсумок.
 • Екзотичні — бажання, мрії.
 • Цінні виробні породи — клопоти, що несуть вигоду.
 • Якщо приснилося, що ви збираєте яблука або інші стиглі плоди, то сонник обіцяє грошову прибуток.

  Проявіть рішучість!

  До чого сняться старі дерева? Це відображення відмінного здоров’я і успішних планів. Кволі деревця попереджають про те, що вам явно не вистачає рішучості й обгрунтованості.

  Бачити, як з модрин облітає все листя, означає, що настав час підбивати підсумки чергового життєвого етапу.

  Уві сні здорові деревця були вивернуті бурею? Якесь успішне підприємство буде затьмарено грандіозним конфліктом.

  Що ви приховуєте?

  До чого сняться зелені дерева за вікном? Квітучі насадження обіцяють радість і успіх. Кілька рослин або навіть невелика гайок символізує здорових дітей.

  Наснилося, що за вікном довга алея? Щастя триватиме досить довгий період. Уві сні вічнозелені насадження відображають необхідність приховати якусь життєву таємницю.

  За Міллеру

  Що означає уві сні зелена трава по сонником Міллера? Сновидіння обіцяє забезпечену і спокійне життя.

  Соковита трава також обіцяє торговцям бурхливу торгівлю, літераторам і людям мистецтва — людську славу, а закоханим удачу в любовних відносинах.

  Не рубайте зопалу!

  Що значить — уві сні рубати зелені дерева? Сонник підозрює, що своїм необережним вчинком ви скривдите близьку людину.

  Якщо довелося спиляти рослина, то витратите енергію даремно. Залізти на верхівку — добре. Це ознака блискучої кар’єри і стабільного прибутку.

  Сталося впасти з високою гілки? Ви так і не зможете довести до кінця розпочату справу. А ось сидіти в тіні зелених крон — завжди добре. Сонник вважає, що ви отримаєте цінну інформацію, що дозволить значно просунутися в задуманому.

  Сонник зелені дерева, до чого сниться зелені дерева уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: