Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелений виноград, до чого сниться зелений виноград уві сні

Символ багатства, родючості, зелений виноград уві сні віщує зміни в бізнесі і сімейному житті. До чого сняться смачні ягоди, сонячні виноградники, п’янке вино? Сонники відкривають світ таємних знаків нашої підсвідомості, який знає про майбутнє більше, ніж можна собі уявити.

Бачити смарагдові грона

По Фрейду, зелений виноград — символ хтивості. Якщо він приснився людині, який в реальному житті поглинений сексуальною стороною шлюбу, отримує максимум задоволення від сексу, при цьому нехтує іншими обов’язками глави сім’ї. Він відноситься до того типу людей, які живуть, щоб розмножуватися.

Якщо зелений стиглий виноград приснився жінці — це символ її невинності, чистоти помислів, вірності. Сонник Сонаріум пропонує своє тлумачення: смарагдова гроно пророкує жінці сімейну гармонію, дівчині на виданні — вдале заміжжя, здорових дітлахів, чоловікові передрікає успішну підприємницьку діяльність.

Продавати зелений виноград — печалі залишаться позаду.

Бачити уві сні виноград високо, на зеленій лозі, але не намагатися його зірвати — хороший знак, сонник Міллера обіцяє: є шанс зайняти високе суспільне становище, заволодіти владою. За Езопу, безуспішні спроби зірвати стиглу кисть віщує провал починань. Ще не настав час пожинати плоди тяжких праць.

Виноградник

До чого сниться висаджувати виноград, доглядати за зеленою лозою? Езоп в своєму сонник пророкує подолання перешкод, везіння у всьому. Наснилося зривати листя — це підказка: небезпечно нехтувати громадською думкою соратників, нехтувати їхніми порадами. Збирати уві сні грона руками обіцяє серйозні прикрощі.

Ховатися під тінню лози віщує можливий обман, слід бути обачними в бізнесі.

Сонник Сонаріум, пояснюючи, до чого сниться засохла лоза, обережно нагадує про можливі неприємності, які можуть торкнутися кар’єри, особистого життя і бізнесу. Посадку саджанців він інтерпретує, як стабільну прибутковість бізнесу.

Куштувати солодкі плоди

За Міллеру, якщо приснився зелений виноград, солодкий на смак, ласувати їм уві сні — означає мати тяжкі клопоти наяву. За Циганського сонником, їсти уві сні соковиті плоди — бути веселою гулянці, а сушені ягоди віщують гіркі втрати, тривоги.

За тлумаченням Міллера, їсти нестиглі кислі ягоди — означає звалити на плечі тягар невирішених проблем. Пройде час, перш ніж людина подолає невпевненість, і тоді повернеться душевний спокій. Бачити уві сні дрібні недозрілі ягоди — знак прийдешніх сліз.

Виноробство

До чого сниться самому робити вино з зеленого соковитого винограду? Езоп пророкує найвище місце в суспільстві, фінансова могутність і досягнення всього, про що мріялося.

Сонник Езопа трактує виноград — зелений, чорний або червоний — як символ родючості і достатку. Якщо людині приснилося, ніби він п’є вино, це обіцяє йому процвітання, сімейне щастя, матеріальну забезпеченість. Якщо бачить, як йому уві сні підносять келих вина — можна сміливо покладатися на кращих друзів.

До чого сниться топтати грона? За циганського тлумачення, ви отримаєте перемогу над конкурентами і заздрісникам. За перському — все залежить від посуду, в якій тиснуть зелений виноград: дерев’яна діжка — треба працювати під керівництвом керівника-самодура, глиняний посуд — буде хороший начальник.

Сонник зелений виноград, до чого сниться зелений виноград уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: