Сонник зелена цибуля, до чого сниться зелена цибуля уві сні

Намагаючись розгадати,, до чого сниться зелена цибуля, багато хто шукає відповіді в сонниках. Але не всі знають, що тлумачення одного і того ж образу за різними тлумачам можуть відрізнятися — кожен пророкує майбутнє по-своєму. Саме тому не варто зупинятися на одному єдиному поясненні. Пригадайте якомога детальніше всі, що ви бачили уві сні, і звіртеся з декількома «оракулами сновидінь».

Циганські пророцтва

Мабуть, єдиний тлумач, що обіцяють велику радість тим, хто уві сні бачив зелену цибулю, є Циганський сонник. За його версією, ця приснився «гостра пряність» обіцяє сновидцу набуття незліченних багатств, причому цілком простим способом: знайдете скарб, виграєте в лотерею, отримаєте спадщину.

Якщо ваша професія передбачає спілкування з предметами старовини або пошук скарбів, то сміливо беріться за нове завдання — воно принесе вам прибуток. Тільки не слід розповідати про цю удачі нікому, навіть друзям, радить тлумач.

Пояснення Міллера

На відміну від циган, сонник Міллера дає безліч тлумачень сну,, до чого сниться зелена цибуля. Залежно від того, що ви з ним робили, будуть залежати і трактування:

 • Бачити уві сні багато зеленої цибулі — ознака злоби заздрісників;
 • Їсти його — до перемоги над ворогами;
 • Зрізати цибульні пір’я — до гострих і яскравим емоціям;
 • Садити цибулю — хтось незадоволений вашими діями;
 • Наснилося, що ви купуєте пучок цибулі-порею — до отримання прибутку.
 • Зелені грядки, як символ прибутку

  Сприятливим вважається сновидіння, в якому ви бачите зростаючий на грядці зелена цибуля, стверджує сонник Медеї. Якщо уві сні вам довелося поливати цибулька на грядках, то це означає, що незабаром вам випаде шанс отримати непоганий прибуток, причому, чим густіше він росте на грядках, тим простіше і вигідніше буде справа.

  Гірше, якщо наснилося, що на городі пропав весь урожай зелені — це означає фінансові проблеми і невдалі вкладення.

  Збір врожаю, або Чи будете змушені лити сльози

  Ті з сновидцев, кому довелося уві сні збирати «зелений» урожай — цибуля, кріп, петрушку — в реальності зіткнуться з важкими випробуваннями на шляху до своєї мети.

  Бачите, що уві сні ви змушені рвати петрушку — чекайте обману з боку близької людини; цибуля-порей — до сліз і печалі; а ось, рвати уві сні кріп — символ заздрості колег, яку викличе ваша удача, підказує сонник пастора Лоффа.

  Їсти цибулька: Від перемоги до авантюри

  Розрізняються трактування сонників, до чого сняться бачення, в яких сновидець їсть зелену цибулю. Так, для тих, хто хворий, подібне бачення обіцяє швидке одужання, а ось, для здорової людини, дана мрія символізує сімейне щастя, підказує Східний тлумач.

  До чого сниться бачення, в якому ви ріжете і їсте цибульні пір’я, підкаже сонник Цвєткова: вас чекає перемога над ворогами, але затьмарить всю радість той факт, що друзі не розділять радості з цього приводу. А ось, якщо вам довелося різати пір’я цибулі і посипати ними готову страву — вам допоможе впоратися з проблемами впливовий покровитель.

  Наснилося, що вам закортіло їсти цибулю прямо цілими пір’ям? Будьте готові до ризикованих, але вигідним авантюр.

  Торгівля зеленню — знак неприємностей

  Бажаючи дізнатися відповідь на питання,, до чого сниться покупка і продаж зеленої цибулі, зверніться за роз’ясненнями до сонником Ванги. Наснилося, що ви тримаєте в руках велику оберемок «гострого овочу», пропонуючи її перехожим — чекайте неприємностей, які вам доставлять друзі.

  А ось, купувати цибулька уві сні й переносити його з ринку в руках, а не в сумці — ознака того, що конкуренти захочуть переманити вас до себе, викликавши тим самим гнів ваших соратників.

  Сонник зелена цибуля, до чого сниться зелена цибуля уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: