Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелена трава, до чого сниться зелена трава уві сні

Заглянути без допомоги професійної ворожки в майбутнє нам допомагають сни. Якщо знати,, до чого сниться той чи інший сюжет, можна самостійно за допомогою сонника його розтлумачити. Бачити уві сні зелену траву зазвичай до благодатного і спокійного періоду в житті.

Але розшифровуватися сон з подібною рослинністю може і якось інакше. Пояснення такого сновидіння дано в багатьох джерелах. Деякі з цих пояснень досить суперечливі.

Тлумачення сну в різних сонниках

Сонник XX століття. Побачити уві сні зелену траву в даному випадку до душевного спокою і міцного здоров’я. Але, якщо вона виростає в недозволеному місці або якщо вона занадто висока, то остерігайтеся, Ваша надмірна безтурботність негативно відбитися на стані поточних справ.

До чого сниться трава, що виростає на підлозі в квартирі або будинку? Тлумач в даному випадку попереджає про серйозну загрозу наявному благополуччю. Якщо уві сні Ви побачили на прекрасному газоні пожухлі ділянки, то, ймовірно, незабаром трапиться нездужання.

Сімейний сонник. Висока зелена трава пророкує щасливе життя без будь-яких фінансових труднощів. Якщо таке сновидіння привиділося бізнесменові, то йому варто очікувати поповнення свого капіталу. Письменникам, а також артистам вона обіцяє швидку популярність. Закохані зможуть насолоджуватися своїми почуттями, які не борючись з перешкодами. Якщо живий килим простягається біля підніжжя гір, то варто очікувати небезпеки.

Сонник циганки. Йти по зеленій траві до одруження в реальному житті. Якщо полотно в процесі ходьби поступово або навіть досить різко змінюється на жовте і пожухлу, то доведеться зіткнутися з безліччю труднощів. Деякі з них принесуть величезне кількість клопоту.

Французький тлумач снів. З цього джерела килим соковитого зеленого кольору застерігає від зради людей, яких Ви вважаєте друзями. Ще тут же пояснюється,, до чого сниться салат або щавель. Вони обіцяють труднощі в справах, від яких Ви серйозно постраждаєте. Є зелень уві сні до хвороб і відчутних матеріальних проблем.

Сонник Чжоу-гуна. Зелена трава і дерева, що ростуть на поле, обіцяють прибуток. Рослинність прямо в будинку на підлозі говорить про те, що незабаром це житло спорожніє. Зростаюча перед великими або маленькими воротами зелень обіцяє призначення на високу посаду.

Універсальний тлумач. Гарне пасовище обіцяє в реальному житті підвищення статусу і / або грошового добробуту. Якщо трава росла в приміщенні, то наяву Ви дуже сумуєте за своїм рідним домом і жадаєте повернутися в те місце, де Вас люблять і де чекають. Ще один варіант,, до чого сниться такий сюжет — це жага відходу від проблем.

Сонник Міллера. За сонником Міллера зелена трава обіцяє забезпечену і дуже радісне життя. Самотні люди напевно зустрінуть свою довгоочікувану половинку, а які потребують поправлять матеріальне становище. Лежати на живому килимі до початку приємних любовних відносин.

Езотеричний довідник. Свіжа і досить густа рослинність передрікає попереду вдалий і милостивий у всіх відношеннях період. Косити зелену траву особисто до раптової смерті когось із оточення. Якщо Ви спостерігали, як хтось її косить, то побоюватися швидкої несподіваної смерті стоїть саме Вам.

Сонник зелена трава, до чого сниться зелена трава уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: