Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник зелена змія, до чого сниться зелена змія уві сні

Наснилося зелена змія — суперечливий символ. Сонники називають бачення передвістям таємного обману, втіленням зла. Але також цей образ уві сні постає позначенням мудрості, здоров’я. Зрозуміти, до чого вона сниться, можна з її поведінки.

Готуйтеся долати труднощі

Приснився зелену змію сонник називає символом спокуси. Незабаром трапиться ситуація, дуже спокушати сновидіння. Треба постаратися не піддаватися цьому. Але якщо уві сні вона вкусила людину — він не встоїть і згодом постраждає.

До чого сниться, ніби така маленька змійка вкусила вас? Має бути хвороба. Коли ж ви зловили гадину, яка вкусила — отримаєте перемогу над тим, що обтяжувало душу.

Бачити маленьку зелену змію уві сні означає: незабаром з’являться незначні труднощі, тому потрібно швидке прийняття рішень. Якщо сновидец постарається, їх подолати буде нескладно.

Також маленька змійка зеленого кольору, за сонником, віщує невеликі, але прикрі проблеми: непорозуміння чи сварка з рідними.

Потрібно вирішити назрілі питання

Якщо розмір одного такого плазуна зеленого кольору уві сні змінюється від маленького до великого — сплячий не може правильно оцінити масштаби проблеми, яка виникла.

Велика смарагдова красуня-змія нагадує про незавершені справи, відкладених та невирішені проблеми. Бачення підказує: пора вже докласти зусиль, відрегулювати спірні питання.

Наснилося, ніби велика змія нападає, і ви вступили в боротьбу? Сонник попереджає: зіткнетеся з неприхованою ворожнечею. Відмінне ознаку у сюжету, де ви її перемагаєте — незабаром вирішиться складна ситуація, довго турбувала вас.

Подробиці сновидіння

Сонник рекомендує розглядати сюжет бачення у всіх деталях:

 • Бачити з боку — позбутися від шкідливих звичок;
 • Обвиває сплячого — залежність від обставин, з якими впоратися самостійно не можна;
 • Пливе у воді — можлива зміна місця проживання;
 • Нападає — чекають позбавлення, труднощі, втрати;
 • Її укус уві сні — близька людина розчарує.
 • Невелика змійка, що пливе у воді, підказує: якщо людина спробує скористатися незаконної лазівкою для якоїсь справи — він за це поплатиться.

  Бійтеся підступності оточуючих

  Найчастіше сновидіння про неї вказують: зовнішня привабливість (людини, речі або ситуації) оманлива. Вбити гадину означає велика спокуса, проти якого сплячий все ж встоїть.

  Багато невеликих змій уві сні уособлюють кількох ворогів. Хоча вони не зможуть завдати серйозної шкоди, але нерви пошарпали якісно.

  До чого сниться цей змій в бойовій позі, що збирається напасти? Сонник сповіщає: близькі знайомі можуть обмовити сновидіння.

  Наснилося водяна зелена змія провіщає обґрунтовані хвилювання. Можна довіряти своїй інтуїції. Кусає водяна змійка попереджає про помсту підступного ворога.

  Сприятливі значення

  Тлумачення сну про смарагдовому плазунів може грунтуватися на його кольорі. Тому багато сонники стверджують: бачення цілком сприятливо. Попереду позбавлення від шкідливих звичок, позитивні зміни, новий спосіб життя.

  До чого сниться гад яскраво-зеленого забарвлення? Він є передвістям нових знайомств з цікавими людьми, яскравих пригод.

  Іноді приснився знак трактується як символ відновлення, нової життєвої енергії, впевненості в собі. Бачити уві сні одну або кілька зелених змій обіцяє період серйозних оновлень.

  Сонник Міллера: попереду багато клопоту

  До чого сниться, ніби тримаєте зелену змію на руках? Незначні, здавалося б, події, доставлять безліч турбот.

  Сонник зелена змія, до чого сниться зелена змія уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: