Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збити людину, до чого сниться збити людину уві сні

До чого сниться збити людину? Таке бачення уві сні передвіщає неприємності, перешкоди на шляху до досягнення мети, труднощі в роботі. Але іноді приснився сюжет може виявитися передвістям незвичайною зустрічі — сповіщає сонник.

Проаналізуйте ситуацію і свій потенціал

Самому уві сні збити людину — застереження. Сонник повідомляє: шлях, обраний для досягнення задуманого, не зовсім правильний. Проаналізуйте обставини, щоб прийняти вірне рішення.

До чого сниться, ніби машина наїхала на знайомого? Сонник стверджує: подібний сюжет — відображення занепокоєння про це приятеля.

Наснилося бачити, як самі машиною скоїли наїзд на кого-то — приділіть увагу своєму внутрішньому «я». Ймовірно, ви вбили в собі якусь рису, тому слід трохи призупинити свій біг наяву, оцінити ситуацію по-новому, зрозуміти, чим загрожують зміни.

Має бути зустріти особливу людину

Самому уві сні машиною збити людину протилежної статі, причому випробувати сильне хвилювання, означає: треба буде дивовижна зустріч. Такий епізод не залишиться непоміченим, оскільки може привести до кохання з першого погляду або великий пристрасті.

До чого сниться: збитий вами незнайомець (незнайомка) виявився досить симпатичним? Сонник обіцяє: попереду приємна зустріч, здатна стати доленосною.

Збити людину і бачити, як збитий встав і пішов уві сні з місця події без видимих ​​пошкоджень — всупереч значних проблем, що спить вдасться досягти задуманого при невеликих втратах.

Можливі ускладнення, перешкоди

Наснилося, ніби збитий серйозно постраждав? Труднощі виявляться досить великими, мимоволі задумаєшся, чи потрібно такою ціною домагатися чогось.

Тлумачення сну про аварію за участю сновидіння, який збив людину, може бути наступним: у його кар’єрних устремлінь виникнуть перешкоди. Для їх подолання знадобиться вся його гнучкість і мобільність.

Обережніше: попереду серйозна загроза

До чого сниться, як у вас на очах наїхали на близького друга або родича? Сонник попереджає: можливі ускладнення здоров’я, хвороби. Якщо це сталося з кимось близьким, бачення обіцяє неабияке занепокоєння про нього.

Наснилося: автобус у вас на очах збив людину на смерть? Попереду серйозна небезпека. Кого-то близького — небезпека загрожує йому, потрібно попередити, щоб уникав ризикованих ситуацій.

Бачити труп перехожого, якого уві сні переїхали на смерть — по сонником, попереду сумні звістки, нещастя. Можливі невдачі в бізнесі — раптово застопоряться справи, які йшли нормально.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, як саме скоєно наїзд уві сні:

 • Мотоцикл — можливо тривале самотність або безпідставні надії;
 • Автомобіль зі сплячою за кермом — обережніше: не всі засоби допустимо використовувати для досягнення мети;
 • Трамвай збиває — чекають зустрічі з важливими людьми;
 • На дорозі — треба самому бути уважним за кермом, щоб уникнути неприємностей;
 • Поїзд — можлива травма, треба поберегтися;
 • Електричка — сонник радить: не потрібно поспішати приймати рішення з важливого питання.
 • Також якщо уві сні трамвай збиває когось, це означає: в сімейному житті сновидіння можуть відбутися зміни. Поїзд — виникне безліч дрібних неприємностей, боротьба з якими забере багато сил.

  Наснилося, ніби це сталося на дорозі? З’являться неочікувані обставини, що зачіпають робочі питання. Слід очікувати необоротних наслідків.

  Сонник Міллера: рідним загрожує небезпека

  До чого сниться, ніби автомобіль збив людину? Сновидіння попереджає про небезпеку родичам або близьким друзям.

  Сонник збити людину, до чого сниться збити людину уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: