Сонник збирати сміття, до чого сниться збирати сміття уві сні

До чого сниться вночі збирати сміття? Сонник називає цей сюжет передвістям різних труднощів, конфліктів з оточуючими і вдома, дрібних неприємностей. Однак іноді бачення уві сні обіцяє непогані перспективи: вихід зі складного становища, удачу, грошові надходження.

Конфлікти і розбіжності

Приснився такий сюжет? Наяву станете причиною конфліктів в сім’ї, колективі, але можете і самі не зрозуміти, чому так сталося.

Робити це руками — з’являться розбіжності з оточуючими людьми, ви втратите їх довіру, авторитет також значно впаде. Виправити ситуацію буде складно, проте не припиняйте зусиль — проявляйте ввічливість і доброзичливість. Згодом зможете досягти мети.

Знайдете вихід з важкої ситуації

Бачити, ніби збираєте його уві сні руками, означає: знайдете вихід з якоїсь скрутної ситуації, яка докучала вже довгий час.

До чого сниться робити це на вулиці руками? Сонник пояснює: хтось хоче помиритися з вами, робить певні кроки, але ви цього не помічаєте. Постарайтеся все ж знайти спільну мову з цією людиною.

Наснилося збирати сміття на вулиці, а потім спалювати? Наяву можливі несподівані грошові надходження: премія або прибутковий проект, який спочатку таким не здавався.

Вдалий хід справ

Ще одне тлумачення сну про прибирання на вулиці: належить удача і благополуччя в справах, які тільки збираєтеся починати.

Наснилося бачити, ніби збираєте сміття? Сонник: вказує: успіх багатьох ваших справ, можливо, залежить від інших. Треба прислухатися нарешті до їхніх порад, прийняти допомогу, поки не стало пізно.

Також бачення попереджає: слід бути стриманішими, терплячі при спілкуванні, контролювати свої слова, інакше можливий великий скандал.

Наведете порядок

До чого сниться збирати будівельне сміття? Попереду складності, однак сновидец зможе виправити ситуацію, що склалася і повернути свої позиції.

Наснилася статі одягу (халата, пальто), куди ви його складаєте? Сонник повідомляє: наяву ви хочете позбутися від чогось неприємного, але саме порятунок може негативно позначитися на вас або вашої репутації, проявивши непорядні сторони, які раніше були приховані.

Збирати сміття уві сні в сміттєвий пакет — наяву сплячий прагне привести в порядок свої справи, систематизувати їх, прибрати все непотрібне.

До чого сниться бізнесменові бачити пакет зі сміттям? Сонник підказує: йому надійде досить вигідну пропозицію, яке обіцяє чималий прибуток.

Куди збирали сміття?

Пригадайте, що використовували уві сні для цього:

 • Совок — належить сварка з коханою людиною;
 • Відро — дрібні, але прикрі неприємності;
 • Кошик для сміття — перешкоди в справах;
 • Пакет — попереду фінансова вигода.
 • Якщо зібрали його в совок, але сміття знову висипався на підлогу — належить догану від начальства. Потрібно спокійно поставитися до цього, не намагаючись обурюватися, особливо якщо дійсно винні — щоб не погіршити становище.

  Сонник Міллера: сімейне благополуччя

  Прибирати свою квартиру, підмітати, збирати сміття уві сні для жінки означає: її чекає гармонія в родині. Чоловік стане до неї краще ставитися, а діти будуть слухатися.

  Сонник збирати сміття, до чого сниться збирати сміття уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: