Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати полуницю, до чого сниться збирати полуницю уві сні

Тлумачення сонників з приводу того,, до чого сниться збирати полуницю, очікувано романтичні. Стиглі ягоди уві сні передають розслаблене і щасливий стан, в якому перебуває сновидец. І мало що здатне порушити його щастя. Хіба що якісь особливі деталі того, що відбувалося нагадають про мінливості долі.

Цукрові плоди

Важко уявити, що Фрейд в своєму сонник міг би обійти увагою цю солодку ягоду з особливою чуттєвої аурою. Звичайно, він інтерпретує її, як символ глибокої сексуальної насолоди. Людина, яка бачить уві сні великі червоні плоди, одержимий пристрастю. До чого вони сняться, возз’єднається чи сновидец з коханою / коханим?

Багато що залежить від того, наскільки свіжа була спокуслива ягідка. Підгнила не залишає шансів на любовну перемогу того, кому вона наснилися, особливо, якщо їли її — об’єкт обожнювання буде холодний і не розташований до сексу. Природно припустити, що свіжа, соковита і велика обіцяє нечуване задоволення.

З Фрейдом згодні Надія і Дмитро Зима, в сонник яких передбачається швидкоплинність приємного проведення часу. Вони ж кажуть, що бачити цілі плантації на полях або галявини в лісі, на яких можна збирати і їсти полуницю, трактується, як спокуси, в які людина готова зануритися з головою, нехтуючи своїми обов’язками.

Сонник Нострадамуса відкриває,, до чого сниться еротичний символ з грядки сновидцу, яка не перебуває в шлюбі — йому передбачається щасливий союз, а одруженим — повна гармонія в сімейному житті.

На городі

Як не дивно, здійснювати уві сні обробіток і збирання врожаю не такі вже й радісно в плані перспектив. Доглядати за посадками, поливати, виполювати бур’яни з грядки, віщує рутинний низькооплачувану працю. Якщо приснилося, як цим займається знайомий, то саме йому дістанеться самий важка і невдячна робота.

Знімати уві сні з грядки запліснявілі, підгнилі плоди нехороший знак, що передвіщає погані новини від родичів. Збирати полуницю недоспелий, підгнилу або перезрілу — віщує також відсутність задоволення.

Того, хто уві сні збирає полуницю на продаж, чекає успіх в комерційних підприємствах. Зривати її «для себе» і встигати є з куща — знак, що попереду романтична ніч в обіймах коханої людини.

На лісовій галявині

Людина, якій наснилося збирати полуницю в лісі, ностальгує про свою любовну прихильності і жадає повторення найкращого, що було в його житті. Якщо уві сні мимохідь йому вдається є її, то солодкі мрії втіляться в реальність.

Дівчина, яка збирає полуницю на галявині, серед інших ягід і грибів, буде активна в виборі партнера, і інтуїція її не обдурить. До чого сниться, що при цьому вона їсть ягоду жменями? За сонником Міллера, це передвістя божевільної взаємної пристрасті. За Східним сонником, коханці будуть відверті і зможуть повністю довіряти один одному.

Рідко яке сновидіння доставляє стільки задоволення і райдужних надій. Немає підстав розчаровувати — попереду море насолод. Головне — не спокуситися уві сні на гнилі ягідки.

Сонник збирати полуницю, до чого сниться збирати полуницю уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: