Сонник збирати картоплю, до чого сниться збирати картоплю уві сні

Збирати картоплю уві сні частенько трапляється і тим, хто в реальному житті жодним чином не пов’язаний ні з земельними роботами, ні, власне кажучи, з вирощуванням коренеплодів. До чого ж сняться такі сюжети і як пережити «аграрно-господарські» мрії без сумних наслідків, підкажуть сонники. Підніміть подробиці своїх бачень з глибин пам’яті на поверхню, і ви зумієте знайти відповідь на своє питання.

«Оракул» сновидінь — Густав Міллер

Ось, як ви думаєте,, до чого сниться збирати картоплю? Немає припущень? Ну, і не треба, для цього у вас є сонник Міллера. Тлумачення сну, в якому ви бачите огроменную купу викопаної картопельки, обіцяє вам випадкові неприємності й прикрощі.

Зате якщо наснилося, що ви збираєте картоплю, то це означає неймовірний успіх і наснагу з цього приводу. Картопля, який ви відкопали, виявився гнилим? Погано, тому що означає така сюжетна картинка кінець періоду відради і насолоди.

Знаряддя праці, як «визначник» подальших подій

Всі без винятку сонники рекомендує першочергову увагу приділяти дрібницям, тлумачачи це або інше бачення. Ось, наприклад, що обіцяє приснився предмет, за допомогою якого ви здобували картопля:

 • Лопата — з подій, в розголошенні яких ви зацікавлені, спаде «секретність»;
 • Граблі наснилися — не варто думати, що ви найрозумніший: марнославство — страшний гріх;
 • Розкопувати уві сні землю пальцями, витягуючи коренеплоди — ознака важкої праці;
 • Дитячий совочок бачити уві сні — до несерйозності ваших вчинків;
 • Будь-якими іншими підручними засобами — зіставте свої можливості з бажаннями.
 • Обробка власних угідь — ознака матеріального щастя

  Копати уві сні картопля у себе на городі — символ процвітання і достатку, віщає сонник міс Хассе. На городі збирати картоплю вам допомагали родичі — ви отримаєте пристойний дивіденд з сімейного бізнесу.

  Зверніть увагу, якщо ви копали картоплю і складали її у відро — вам варто потурбуватися про те, що не варто зберігати заощадження в панчосі. Не потрібно робити цього лише тоді, коли уві сні ви бачите, що копати картоплю і збирати її в відро вам хтось заважає.

  Громадські роботи, як символ відмови від відповідальності

  Не цілком задовільні трактування підготував сонник пастора Лоффа, пояснюючи,, до чого сниться збір картопляного урожаю на полі — вас чекають роботи, які вам не до вподоби, але ухилятися від яких не буде шансу.

  Наснилося, що ви збираєте картоплю на полі руками, але упівсили, без ентузіазму? Ви не бажаєте звалювати на себе якусь работенку, що вимагає відповідального підходу до її реалізації.

  Під покровом ночі, або Мовчання — це талант

  Діставати з землі великі картоплини довелося руками, та ще й вночі? Пригадайте, як ви себе почували при цьому, рекомендують сонники, трактуючи,, до чого сниться такий кошмар. Перетягування великих бульб втомило уві сні? Вас обтяжує необхідність тримати в таємниці щось важливе. Збирати картоплю і не відчувати втоми — знак вміння тримати язик за зубами.

  Припиніть базікати без угаву, дає слушну пораду Східний сонник тим сновидцем, які уві сні викопували із землі велику картоплю руками в непроглядній темряві.

  Сонник збирати картоплю, до чого сниться збирати картоплю уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: