Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати курячі яйця, до чого сниться збирати курячі яйця уві сні

До чого сниться, що довелося збирати курячі яйця? Сонник пророкує різноманітні клопоти, які будуть пов’язані з дітьми. Точна інтерпретація сюжету безпосередньо залежить від різних обставин, які довелося бачити уві сні.

Замітка Міллера

Снотолкователь Міллера, наприклад, наполягає, що збір яєць може приснитися до додатку сімейства і веселим, але виключно сімейних свят.

Невизначеність або повна удача?

До чого сниться багато яєць? Це ознака неправдивих чуток і порожніх розмов.

Приснився курник, в якому було багато яєць? Всім без винятку сновидцем бачення обіцяє благополуччя, вдале подружжя і велика кількість слухняних дітей.

Іноді тлумачення сну вкрай неоднозначне. Так занадто багато яєць символізує невизначеність ситуації, що склалася, адже не завжди точно відомо, що знаходиться всередині шкаралупи.

Однак сонник нагадує: цей же сюжет знаменує отримання заповітної посади або роботи.

Будете щасливі!

Уві сні довелося збирати курячі яйця? Одного разу ви відчуєте всепоглинаюче щастя. Це ж бачення обіцяє багатий виграш і несподіваний прибуток.

Ви зібрали яєчка, щоб підкласти їх курці для висиджування? Це означає, що в близькому майбутньому вам уготована величезна радість.

Сонник вважає, що ця ж картинка символізує особисті мрії сновидіння про дружній родині. Наснилося, що ви бродили між гнізд і збирали яйця? Скоро в житті настануть позитивні зміни.

Не поспішайте!

До чого сниться збір курячого продукту ще? Сонник вважає, що у вашій голові рояться ідеї або проекти.

Бачити ємність, наповнену яйцями уві сні — добре. Справи налагодяться і прийде удача. Але тільки в тому випадку, якщо ви проявите розсудливість, не станете квапити події і ризикувати.

Іноді це ж бачення знаменує початок періоду жвавих пошуків і надбань. Але отримавши матеріальне благополуччя, не забудьте про свій духовний розвиток.

Погоджуйтеся!

Уві сні довелося збирати курячі яйця в величезну корзину? Незабаром партнери запропонують взяти участь в дуже вигідному і прибутковому справу.

Бачити кошик з яйцями, означає, що фінансові операції принесуть прибуток, а найзаповітніші мрії незабаром здійсняться.

Конкретні деталі

Однак сонник радить врахувати, які саме продукти фігурували уві сні. Варто пригадати їх колір і якість.

 • Дрібні — скромний дохід.
 • Великі — використання чужих праць, знань.
 • Чорні — злі помисли, наміри.
 • Білі — багатство.
 • Жовті — успішність.
 • Строкаті, дивні — результат буде гірше, ніж планувалося.
 • Тухлі — втрати, занепад.
 • Розбиті — крах надій.
 • Дійте!

  До чого ще сниться, що трапилося збирати курячі яйця? Сонник вважає, що якась подія або особисті досягнення допоможуть розкрити прихований потенціал душі і характеру.

  Сновидіння знаменує настання періоду, коли будь-яке починання виявиться результативним і успішним. Іноді це натяк, що необхідно дістатися до витоків і почати заново.

  Що ви приховуєте?

  Наснилося, що ви крали яйки в чужому курнику? Будьте обережні: вам загрожує не дуже серйозна, але прикра небезпека.

  Уві сні викрадення чужого є красномовним відображенням власних побоювань. Сонник вважає, що ви побоюєтеся того, що якась ваша таємниця стане надбанням гласності.

  Сонник збирати курячі яйця, до чого сниться збирати курячі яйця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: