Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник збирати сливи, до чого сниться збирати сливи уві сні

Збирати сливи уві сні трапляється тим, хто вже встиг чогось досягти і насолоджується результатом. Сонник підкаже, що собою являє цей результат. До чого сниться збір врожаю, залежить від якості та інших особливостей плодів.

Як домогтися успіху

Тлумачачи, до чого сниться, як ви зриваєте з дерева дрібні, недостиглі фрукти, сонник не радить засмучуватися: ви прийдете до наміченої мети раніше, ніж передбачалося.

Якщо приснилися гілки в шипах, а самі ягоди дрібні і неприємні на смак, цілком можливо, що в реальному житті ви з тим же успіхом створюєте собі зайві проблеми. Стан речей можна поліпшити, якщо взяти за правило зіставляти трудовитрати і вигоду, перш ніж братися за справу.

В сонник можна знайти пояснення,, до чого сниться збиральництво опалого і підгнилих вершків. Іноді має сенс знизити планку: хоча б на якийсь час залишити в спокої недосяжне і сконцентруватися на тому, що по плечу здійснити.

Удача поспішає до вас!

Якщо приснилося, як ви збираєте з дерева стиглу сливу, снотолкователь Лоффа обіцяє, що недавно спіткало вас прикрість не встоїть перед натиском обставин і зміниться величезною радістю.

Сучасний сонник також вважає великою удачею, якщо пощастило знайти стиглу сливу у великій кількості. Процес її збору уві сні знаменує початок світлої смуги в дійсності.

Цілі і завдання

Чаклунка Медея запитує, навіщо вам знадобилося збирати сливи. Якщо ви найманий робітник, солодкі заборонені плоди віщують привід для спокуси і заздрості. Якщо фрукти призначені для продажу, вам може бути складно в бізнесі. Якщо збираєте сливи собі на стіл, наяву відчуваєте потребу, думки про яку не дають спокою навіть ночами.

Іноді збирати сливи в нічних мріях доводиться з фізіологічних причин. Як відомо, цей продукт містить унікальні вітаміни. Не виключено, що організм сплячого відчуває потребу саме в них.

Диво природи

Якщо приснилося, як довелося збирати з дерева плоди, які не повинні на ньому рости, дивовижне явище віщує настільки ж несподіване везіння в сердечних справах, — обіцяє сонник.

Це не єдине тлумачення сну,, до чого сниться збирати невідповідні фрукти з гілок. Нестандартне рішення допоможе домогтися успіху в безнадійній, на перший погляд, затії.

Передбачення Міллера

Сонник Міллера вважає, що той, кому пощастило уві сні зірвати стиглу сливу, наяву здійснить свої мрії. Правда, слідом за радістю перемоги настане розчарування. Реальність виявиться зовсім не схожою на райдужні фантазії.

Хто зірвав сливу?

Найчастіше значення того, що довелося бачити уві сні, залежить від особистості сновидіння. Наприклад,, до чого сниться дівчині, як вона збирає сливи? Сонник наважується припустити, що а реальному житті їй занадто звична роль годувальниці. Молоді люди не завжди знаходять привабливим це в принципі корисна якість. Чи не час попрацювати над зміною іміджу?

Якщо чоловікові-городянину трапляється бачити себе уві сні за збором врожаю, сновидіння попереджає, що незабаром сплячий вирішиться на екстравагантний вчинок в ім’я любові.

Коли солідна людина бачить уві сні, що він, як ніби пустотливий хлопчисько, збирає сливи в чужому саду, його чекає надихаюче пригода. У той же час, якщо приснився такий сюжет, можливий конфлікт з впливовими людьми.

Сонник збирати сливи, до чого сниться збирати сливи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: