Сонник збирати горіхи, до чого сниться збирати горіхи уві сні

Не можна однозначно відповісти,, до чого сниться збирати горіхи, тому що тлумачення сну безпосередньо залежить від того, які саме горішки вам наснилися. Так само при тлумаченні слід враховувати, яким вони були уві сні за зовнішнім виглядом, підказують сонники.

Що пророкує Міллер

Якщо вам приснилося, що ви збираєте горіхи з дерева в лісі, то це означає успіх і сприяння. Ви зумієте вирішити будь-яке питання, за якою б ви не взялися, радує тлумач. А ось, збирати їх під деревом — знак труднощів, які виникнуть в самий невідповідний момент.

Жінці, пояснюючи,, до чого сниться збір гнилих горіхів, сонник Міллера віщує неприємні плітки і пересуди. Уві сні вона бачить, що її руки забруднені брудом від горіхової шкаралупи? Це означає, що вона зробить помилковий крок у відносинах з коханим.

Лісові горішки, як символ фінансового благополуччя

Радість від отримання великої суми грошей пророкує сонник пастора Лоффа, пояснюючи,, до чого сниться збір лісових горішків. Наснилося, що на чагарнику дуже багато фундука? Це ознака успіху в бізнесі. А ось, якщо ви робили запаси лісового горіха на зиму, то можете сміливо вкладати свої гроші в банк — отримаєте хороші дивіденди.

Бачити уві сні гнилу ліщину — знак втрати грошей. А якщо ви їх перебирали, відокремлюючи хороший фундук від поганого, то це говорить про те, що вам слід ретельно перевіряти того, з ким ви збираєтеся відкривати спільну справу, щоб не занапастити все починання «на корню».

Ядра «з Греції» — ознака успішності і успіху

Збирати волоські горіхи, згідно тлумаченням сонника — ознака успішного починання і закінчення справ. Тоді як прілого або почорнілі всередині ядра обіцяють невдачу і засмучення з цього приводу, підказує Місячний сонник.

Дівчині здалося уві сні, що вона збирає волоські горіхи, що валяються в грязі або в калюжі? Цей сюжет говорить про те, що вона обдурить близької людини, про що згодом пошкодує. А якщо їй довелося збирати горіхи чисті, симетричні, то можна сподіватися на те, що здійсниться її мрія, віщає Циганський тлумач сновидінь.

Арахіс, або Бережіть здоров’я

Арахіс приснився символізує стан здоров’я сновидіння. Якщо ви бачите уві сні красиві, світлі стручки в землі, то це знак того, що ваше самопочуття в нормі, і воно буде залишатися таким довгий час, передбачає Східний тлумач.

Викопувати арахіс з землі — неоднозначний символ. Якщо ви збирали горіхи, розкопуючи грунт лопаткою, то це добре — здоров’я вас не підведе ні за яких обставин. А ось, витягувати їх із землі, розгрібаючи уві сні грудки бруду руками — до хвороби, засмучує сонник Білого Мага.

Інші горіхові плоди: Від сварки до знайомства

Уві сні вам довелося збирати горіхи, які не описані в попередніх розділах? Не біда. Ось, до чого сняться інші ядерця, як в шкаралупі, так і без, за ​​версією сонників:

 • Кедрові — до дрібних сварок, неприємностей і образ;
 • Кешью — до нових цікавих знайомств;
 • Мигдаль — вас чекає розмова, який залишить неприємний осад;
 • Фісташки — знайдете відповідь на давно цікавить вас;
 • Кокоси — вас наздожене небувале здивування або сюрприз.
 • Сонник збирати горіхи, до чого сниться збирати горіхи уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: