Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник завести собаку, до чого сниться завести собаку уві сні

До чого сниться завести собаку? Сонник вказує: новий домашній вихованець уві сні обіцяє приємні турботи, успішне підприємство, нові захоплення, сприятливо складаються обставини. Але іноді він віщує розбіжності з чоловіком або додаткові обов’язки.

Прийдуть гості, мають бути приємні клопоти

Приснився сюжет зазвичай сприятливий. Часто він обіцяє прихід гостей до сновидцу. Людина приємно проведе час зі знайомими, друзями.

Бачити, ніби уві сні завели собаку, означає: незабаром чекайте приємних домашніх турбот — ймовірно, будете готуватися до сімейного торжества.

Роздори з чоловіком, додаткові обов’язки

До чого сниться заміжньої дами завести собаку? Сонник попереджає: виникнуть чвари з чоловіком на грунті непорозуміння. Але якщо зневажливо поставитися до цих дрібним негараздам ​​- ​​можна посилити конфлікт. Потрібно проявити стриманість і розсудливість, щоб уникнути сварок.

Молодій дівчині бачення віщує сварку з нареченим. Слід проявити розуміння і терпіння, щоб знайти компроміс.

Уві сні це виявився маленький щеня, який залишав по всій квартирі калюжки? Наяву візьмете на себе додаткові обов’язки, за які не дочекаєтеся навіть подяки.

Ви успішно поведете справи

До чого сниться гуляти зі своєю новою собакою? Сонник підказує: ви успішно реалізуєте свій бізнес-проект, і це дозволить поліпшити фінансовий стан.

Завести собаку мисливської породи уві сні означає: в справах обставини складуться найсприятливішим чином.

Познайомитеся з доброю людиною, розширите кругозір

Наснилося пестити свою нову собаку? Сонник пояснює: познайомитеся з людиною, чия підтримка в справах допоможе досягти великих результатів. Крім того, він стане відданим і вірним другом.

Бачити такий сюжет уві сні обіцяє нові інтереси, захоплення, знайомства. Сновидець розширить свій кругозір, знайде безліч цікавих занять для дозвілля.

Якою вона була?

Згадайте, яку собачку завели:

 • Такса — обережніше, за вами стежать;
 • Гончак — образить ворог;
 • Бульдог — досягнете успіху, відкинувши помилки;
 • Вівчарка — захистіть своїх близьких;
 • Мопс — безліч домашніх турбот;
 • Болонка — допомога друзів при труднощах;
 • Пудель — з’явиться могутній покровитель;
 • Дог — зустрінетеся з добрими знайомими.
 • Сонник Міллера: заробите стан

  Наснилося завести собаку? Якщо вона була породистої — сновидіння обіцяє: зможете заробити чималі статки.

  Тонкощі взаємин

  До чого сниться бачити доглянутого породистого пса, який виявився вашим? Партнер беззастережно вам довіряє, тому добробут цих відносин залежить від вас.

  Наснилося завести нового вихованця, підібравши його на вулиці? Тлумачення сну наступне: наяву сновидець надасть допомогу тому, хто слабший нього. У відповідь ця людина стане вірним другом (подругою) або закохається в сплячого.

  Уві сні з’явився домашній улюбленець, який проявляє любов, відданість, довіру? Сонник повідомляє: попереду велика удача. Друзі, яким ви довірилися, не підведуть і завжди підтримають у складних обставинах.

  Сонник завести собаку, до чого сниться завести собаку уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: