Сонник заздрість, до чого сниться заздрість уві сні

Наснилося заздрість часто трактується сонником як передвістя невдач, проблем, втрат. Однак такий знак уві сні іноді має більш позитивне забарвлення. Щоб правильно витлумачити,, до чого сниться подібний сюжет, треба згадати всі деталі.

Потрібно викорінювати свої недоліки

Наснилося випробувати почуття заздрості? Сновидіння попереджає: підвернеться випадок взяти чуже. Постарайтеся не піддаватися спокусі, щоб уникнути негативних наслідків.

Є також інше тлумачення сну про заздрість, якщо заздрить сновидец: наяву він занадто часто порівнює свої успіхи, досягнення, з чужими. Сонник підказує: треба припинити це, більше цінувати власні успіхи.

Невдачі, труднощі

До чого сниться своя невгамовна заздрість до кого-то? Наяву чекають невдачі і втрати. Насправді у вас негативний настрій, впевненість у провалі власного почину. Краще при таких думках за нього не братися.

Бачити заздрісників уві сні, яким не дає спокою щось, пов’язане зі сплячим — належить розчарування, оскільки розпочату справу може потерпіти крах або закінчитися набагато гірше, ніж очікувалося. Потрібно обережно вести справи.

Бачити заздрісних бабусь на лавочці уві сні, злобно щось шепітних слідом означає: хтось стане розпускати плітки про вас.

Також заздрісні старої є символом тривоги, невдоволення, розчарування. Сонник попереджає про свої клопоти, які займуть багато часу і сил.

Сприятливі значення

Приснилися заздрісники, як вказує сонник, означають: сновидцу часто щастить, він досягає результату без особливих зусиль, проблем. Але колись везіння закінчиться і доведеться працювати серйозно.

Якщо в сновидінні були присутні заздрісники — спроби недоброзичливців нашкодити сплячому обернуться користю для нього.

До чого сниться, ніби хтось розповів вам про заздрість вашої подруги? Бачення має зворотне значення: наяву вона відноситься до вас дуже добре, підтримає в справах, прийде на допомогу при першому ж проханні.

Наснилося позаздрити дорогоцінним прикрасам своєї подруги? Улюблений змінить, але ви його вибачте. Однак після цього колишніх довірчих відносин вже не буде.

Хто вам заздрив уві сні?

Пригадайте, чию заздрість ви викликали:

 • Подруги — вона хоче активніше брати участь у вашому житті, простіше кажучи — втручатися в усі;
 • Колег — настане період, коли все буде легко даватися, проте він виявиться нетривалим;
 • Знайомих — допомога друга принесе більше клопоту, ніж користі;
 • Родичів — сварка через дрібницю, сприйнятого кимось дуже серйозно;
 • Сторонніх людей — є вороги, які прагнуть завдати серйозної шкоди.
 • Також бачити заздрість уві сні від оточуючих людей віщує, за сонником, непорозуміння, сварку з приятелями, які стануть докучати наполегливими порадами.

  Заздрість з боку близьких людей означає: виникнуть конфлікти, чвари, обопільне нерозуміння.

  Сонник Міллера: негаразди з друзями

  До чого сниться заздрість на свою адресу? Друзі надто близько до серця приймають ваші проблеми, тому можливі непорозуміння. Самі заздрили уві сні кому-то? Доброзичливістю, привітністю налагодите контакти з новими друзями.

  Сонник заздрість, до чого сниться заздрість уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: