Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник завод, до чого сниться завод уві сні

Пояснення сновидіння, в якому був присутній завод, вельми різноманітні і суперечливі. Одне з описів,, до чого сниться ці будинки зачіпає теми сексуального життя, інше — матеріальне благополуччя. Кожен сонник дає свої варіанти прогнозів. Якщо уві сні вам наснився даний сюжет не поспішайте робити висновки, перш за все вивчіть всі варіанти наявних тлумачень.

Тлумач Пір року

Якщо привиділося, що завод має просто гігантські розміри, слід в реальному житті готується до приємної поїздці в санаторій або на базу відпочинку. Сонник Пір року обіцяє приємне проведення часу в неймовірно спокійною затишною обстановці.

Приснився занедбаний хлібозавод? Незабаром доведеться зіткнутися з безробіттям і безгрошів’ям. Постарайтеся заздалегідь відкласти гроші на майбутній період безробіття. «Заначки» допоможуть легше пережити цей несприятливий у фінансовому відношенні відрізок життя.

Думка Фрейда

Бачити уві сні діючий хлібозавод — до участі в сексуальній оргії. Швидше за все, ви станете або учасником, або свідком групового сексу. Якщо на заводі стався вибух, значить, подібні сексуальні втіхи не принесуть вам радості. Не виключено, що ви станете робити це проти власної волі або ж в стані алкогольного сп’яніння.

Сниться діючий рибний завод? Сонник Фрейда переконаний, що познайомитеся з вкрай діяльним і активною людиною. Але, не поспішайте радіти. Досить швидко вдасться усвідомити, що за цією діяльністю ховається досить жорсткий і нетерпимий характер.

Якщо приснився покинутий хлібозавод, то в особистому житті трапиться зіткнутися з розчаруванням. Улюблений надійти вкрай непорядно. Сонник рекомендує не зациклюватися на негативному моменті, а, перевернувши станицю, йти далі по життю.

Варіанти з Українського тлумача

Бачити уві сні прохідну рибного заводу — до втрат, які виникнуть через крадіжку. Якщо сниться заводський цех, то розпочата в реальності діяльність принесе очікуваний прибуток. Не бійтеся починати нові справи, вони, безумовно, завершуватися з вигодою.

Відвідувати уві сні деревообробний завод — до отримання вигоди. Чи принесе її несподіване, але досить корисне знайомство. Не відмовляйтеся від запрошень на різні заходи. Завдяки їм вдасться дізнатися нових людей.

Якщо примарилась катастрофа і біжать люди, слід зробити і приймати рішення вкрай обачно. Приснився вибух на заводі — знак, що несподівані події зможуть «вибити з колії».

Сонник Міллера

Побачити уві сні занедбаний завод — до клопотів. Пов’язані вони будуть з роботою чи навчанням. Перебувати на території зруйнованої будівлі — негативний знак. Готуйтеся до збитків і всіляким втрат. Тлумачення сну також попереджає про розвиток психоемоційної нестабільності.

Наснилося, що від заводської труби йде багато диму? Попереду чекає період ділової активності. Якщо сниться, що чуєте багато вибухів, то переживете зради.

Бачити себе голим на заводі — до втрати авторитету. Сонник Міллера пророкує сум і розчарування. Просто перечекайте цю чорну смугу і все знову налагодиться.

Сонник завод, до чого сниться завод уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: