Сонник зів’ялі квіти, до чого сниться зів’ялі квіти уві сні

Бачити зів’ялі квіти уві сні — до меланхолії, депресії, на жаль про минуле. Крім того, вони можуть символізувати фальшиві стосунки з коханою, якщо наснилося, що поруч з ними цвіли і пахли розкішні чагарники. Практично всі сонники рекомендують звертати увагу на колір, сорт рослин, щоб зрозуміти, до чого сняться засохлі екземпляри.

Застереження з сонника Міллера

Чим більше увядающих рослин довелося бачити уві сні, тим більш насиченим життя у самого сновидіння. Виявляється, в будь-якому вигляді вони означають чутливість і надзвичайну натуру того, кому наснилися. Однак, обіцяють при цьому період самотності, трохи туги.

Розглядаючи, до чого сняться зів’ялі квіти, сонник Міллера робить акцент на їх особливості:

 • Дорогі, ексклюзивні екземпляри — до хитрим суперникам, фальшивим компліментів;
 • Польові: жовтець, ромашки, волошки — до згасання романтики;
 • Садові: півонії, жоржини, фіалки — на жаль про добрі часи;
 • Чагарники — до депресії, душевних переживань, сльозам.
 • Живіть сьогоденням

  Бачити зів’ялий квітка в горщику, намагатися його воскресити уві сні — до спогадів про кращому періоді життя. Якщо приснилося, що ви безуспішно намагалися його посадити в землю, не давайте волю своїм почуттям і емоціям, стежте за настроєм.

  Сонник Нострадамуса, описуючи, до чого сняться закрилися і підсохлі бутони троянд, фіалок, рекомендує озирнутися навколо, знайти людей, яким набагато гірше, запропонувати їм свою допомогу. Крім того, в такі дні можна зайнятися благодійністю, волонтерством.

  Будьте пильні

  Бачити зів’ялий квітка уві сні не в горщику, а на клумбі — до появи у вашому житті шахраїв, аферистів. Сновидіння означає, що хтось із суперників робитиме нечесні ходи по відношенню до вас. Циганський сонник нагадує про те, що не можна довіряти нові ідеї та плани на майбутнє навіть колегам і партнерам по бізнесу.

  Зрада, розрив договорів, вигідних контрактів, довгострокових угод — саме те, до чого сняться мляві бутони. Тлумачення сну у Ванги зводиться до хитрим сусідам, друзям, які користуються вашою добротою і навіть не намагаються бути вдячними, відповідати взаємністю.

  Влаштовуйте свята і вихідні

  Жіночий сонник застерігає заміжніх дам і кавалерів від романів на стороні. Наполегливі шанувальники і шанувальниці спочатку здаватимуться ідеальними партнерами, але вже скоро втомляться грати роль закоханих і покажуть своє справжнє обличчя. Розрив таких відносин буде болючим, депресія захлесне сновидіння, незалежно від його статі і віку.

  Відома цілителька Ванга трактує зів’ялі квіти уві сні, як втрату життєвої енергії, прояв давнього захворювання. Якщо приснилося, що вас угораздило вколотися ними, поранитися, будьте готові до душевного болю, психічної втоми. Кращий вихід зі стану меланхолії, ліні — організація позапланового відпочинку, торжества для близьких, рідних.

  Сонник зів'ялі квіти, до чого сниться зів'ялі квіти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: